Dodaj do ulubionych

jaka drukarka

IP: *.kalisz.mm.pl 18.02.07, 13:31
jaką drukarke byscie polecali do laptopa? chce kupic za ok. 200-300zł
Obserwuj wątek
    • Gość: r.S. Re: jaka drukarka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.02.07, 15:16
    • Gość: R.S. Re: jaka drukarka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.02.07, 15:21
      chyba powyższe pytanie pojawiło się tydzień temu ??
      zechciej poczytac archimum

      ponadto dobrze byłoby gdybyś powiedział do czego
      drukarka ma ci służyć, choć sugerując się ceną
      może to byc użytek domowy

      R
      • Gość: pink Re: jaka drukarka IP: *.kalisz.mm.pl 18.02.07, 15:53
        tak,jak najbardziej do domowego uzytku,głównie do wydruku artykułów z neta
        • Gość: R.S. Re: jaka drukarka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.07, 12:16
          osobiście używam canona pixma 4200
          i jestem zadowolony

          w tej klasie cenowej nie poszalejesz

          pzdr, R

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka