Dodaj do ulubionych

Strona www, której konstrukcja mnie urzekła

IP: 217.153.15.* 28.04.03, 13:39
Podajcie adresy stron www, o których możecie powiedzieć "Super!".
Sam się trochę tym zajmuję w wolnym czasie; lubię też trochę popodglądać jak
robią to inni i uczyć się - chciałbym wiedzieć co się podoba, jak kształtują
się w tej chwili gusta odbiorcy, etc
Obserwuj wątek
    • wch Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła 28.04.03, 13:49
      Mnie się kiedyś bardzo spodobała www.astroman.com.pl/. Myślę, że nadal
      jest całkiem całkiem.
      • yasny Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła 28.04.03, 15:08
        wch - ty z tym astromanem serio ? nieeeee :-/

        duzo ciekawych mozna znalezc tu:
        www.webesteem.pl/
        www.mocnyweb.pl/
        pzdr
        • Gość: kell Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: 255.255.255.* 28.04.03, 21:59
          uhm, a mnie obie strony zawiodly.. pierwsza, bo autor
          zaklada, ze kazdy uzywa 800x600 i mam 1/2 okna
          przegladarki puste (co za marnotrastwo), a druga sie
          ladujeeee i ladujeeee chociaz jestem przylaczony do
          1.5mbps.. o rany zaladowala sie:) i co tam jest
          ciekawego, bo ja widze skaczacy zabka kursor i nic sie
          nie dzieje:)

          osobiscie cenie sobie prostote i bardzo lubie dosyc
          leciwe juz wykonanie:
          slashdot.org ahh mozna ogladac w calym oknie:)
          www.kolej.pl/serwis/ a to cenie za prostote..
          ale ja o wiele bardziej cenie to co jest na stronie, niz
          bajery ktore na wiekszosc sa usilnie wladowane:)
          • yasny Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła 28.04.03, 23:00
            nie chodzilo mi o te dwie konkretne strony,
            lecz o linki do innych ktore sa tam zgromadzone
          • Gość: kell Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: 255.255.255.* 28.04.03, 23:14
            pierwsza z nich nie dziala, jak znalesc linki?:) a reszte
            obejrze z przyjemnoscia.. dzieki:)
            • Gość: yasny Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: *.tarnowskie-gory.sdi.tpnet.pl 29.04.03, 23:19
              www.webesteem.pl/www/index.php
              po lewej stronie sa kategorie



              www.mocnyweb.pl/katalog/
              katalog mocnych stron


              obejrzec musisz sam ;)



              • Gość: kell Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: 255.255.255.* 30.04.03, 02:28
                wiekszosc jest ciekawie zrobionych, chociaz widac
                podejscie artystyczne, przerost formy nad trescia.
                co mnie troche denerwuje (jakas chora norma) to albo www
                ktore trzymaja sie jednej poziomej rozdzielczosci, tak,
                ze mam sporo miejsca w ktorym nie ma nic, albo te
                flashowe, malenka przestrzen po srodku okna przegladarki..
                eh, nie wierze, ze tak trudno zrobic super strone, ktora
                bedzie potrafila dostosowac sie do wielkosci otwartego okna..

                no i te flashowe, wiele z nich usilnie otwiera nowe
                okna.. brr a ja tego nie trawie, nie po to moge sobie
                kliknac srodkowym klawiszem myszy by otworzyc link w
                nowej zakladce by sie meczyc i scigac otwierane okna:)

                no nic, tyle narzekania:) strony sa fajne, ale nie
                urzekly mnie konstrukcja (ba, niektore nie maja tak
                postawowej rzeczy jak ustwionego kodowania znakow!!!) bo
                tresc wielu jest ciekawa
                • yasny Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła 30.04.03, 16:39
                  Gość portalu: kell napisał(a):

                  > wiekszosc jest ciekawie zrobionych, chociaz widac
                  > podejscie artystyczne, przerost formy nad trescia.
                  > co mnie troche denerwuje (jakas chora norma)
                  nie chora norma, tylko czasem wlasnie prezentacja mozliwosci i umiejetnosci


                  to albo www
                  > ktore trzymaja sie jednej poziomej rozdzielczosci, tak,
                  > ze mam sporo miejsca w ktorym nie ma nic, albo te
                  > flashowe, malenka przestrzen po srodku okna przegladarki..
                  > eh, nie wierze, ze tak trudno zrobic super strone, ktora
                  > bedzie potrafila dostosowac sie do wielkosci otwartego okna..
                  a czy koniecznie musi sie rozlazic na cale okno?
                  no a moze masz rozdzielczosc 1280x1024? ;)

                  >
                  > no i te flashowe, wiele z nich usilnie otwiera nowe
                  > okna.. brr a ja tego nie trawie, nie po to moge sobie
                  > kliknac srodkowym klawiszem myszy by otworzyc link w
                  > nowej zakladce by sie meczyc i scigac otwierane okna:)
                  zgadzam sie - koszmar podwakroc

                  >
                  > no nic, tyle narzekania:) strony sa fajne, ale nie
                  > urzekly mnie konstrukcja (ba, niektore nie maja tak
                  > postawowej rzeczy jak ustwionego kodowania znakow!!!) bo
                  > tresc wielu jest ciekawa
                  no ale milo ze w koncu do nich dotarles ;)
                  pozdrawiam
      • Gość: pecetowiec Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: *.acn.pl / 10.72.7.* 30.04.03, 20:35
        wch napisał:

        > Mnie się kiedyś bardzo spodobała www.astroman.com.pl/.
        Myślę, że nadal
        > jest całkiem całkiem.

        Szanowny wch
        widzę, ze potrafić dać głos przecietnie normalny, ale na moją prośbę o kontakt
        z osobą, która zdiagnozuje błędy hard?soft? odpowiedziałeś głupim żartem.
        Przykre to, szanowny wch.
      • Gość: pecetowiec Re: %%%%%% DO wch %%%%%% IP: *.acn.pl / 10.72.7.* 01.05.03, 22:09
        wch napisał:

        > Mnie się kiedyś bardzo spodobała www.astroman.com.pl/.
        Myślę, że nadal
        > jest całkiem całkiem.
        po chamsku odpowiedziałeś na mój wątek i dla mnie jesteś dno.
    • Gość: kiki Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.03, 19:13
      Gość portalu: Pedrinio napisał(a):

      > Podajcie adresy stron www, o których możecie powiedzieć "Super!".
      > Sam się trochę tym zajmuję w wolnym czasie; lubię też trochę popodglądać jak
      > robią to inni i uczyć się - chciałbym wiedzieć co się podoba, jak kształtują
      > się w tej chwili gusta odbiorcy, etc

      www.bryce.pl-strona graficzna super!!!
      • Gość: naskret Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 28.04.03, 20:34
        kosmos totalny zadne pietriny i 2a sie nie umywaja do tego

        www.neostream.com/

        nawet nawet www.windsorpages.com/jakub/index2.htm


        nastepny kosmos

        www.mjau-mjau.com/main.html

        oczywsicie nie musze mowic zeby miec dziwek wloczony a przy pierwszej
        cierpliwosci NAPRAWDE WARTO:D
        • Gość: waldi Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: *.chello.pl 28.04.03, 22:07
          No dobra odlot ale o czym są te strony ?
          Chyba zapominamy, że najważniejsza jest TRESC a nie forma ( no chyba że
          neobarok)
          • Gość: Vaterland Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: 128.164.139.* 29.04.03, 23:06
            Zapewniam Cie, ze ta miau-miau ma cholernie dobra tresc. W zyciu bym nie wpadl
            np. na taka galerie zdjec, jaka oni tam pokazali. Super stronka o flashu!
            • Gość: waldi Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: *.chello.pl 30.04.03, 18:01
              wlazlem ,zobaczylem, nie podoba mi sie.
              PS
              Przypominam "...o gustach sie nie dyskutuje..."
              W.
    • Gość: bard Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: *.pradniki.sdi.tpnet.pl 30.04.03, 17:44
      www.zachem.com.pl jest fajna w swojej prostocie i za to mi się podoba
      • Gość: kell Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: 255.255.255.* 01.05.03, 22:23
        oj tak, mnie urzeklo:
        <meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 4.0">
        i ilosc bledow ktore pokazal validator.w3.org :)

        btw:
        pornel.to.menel.com/bledy/
        ogladanie www byloby ciekawsze gdyby kazdy "tforca"
        raczyl poczytac cos takiego
        • Gość: bard Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: *.pradniki.sdi.tpnet.pl 04.05.03, 21:01
          mi nie chodziło o blędy ale o samo prezentowanie się strony - grafika i
          zawartosć
        • Gość: Beny Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: 213.68.127.* 08.05.03, 11:28
          > btw:
          > pornel.to.menel.com/bledy/
          > ogladanie www byloby ciekawsze gdyby kazdy "tforca"
          > raczyl poczytac cos takiego

          Lacznie z autorem tej strony.
          Uczyl Marcin Marcina - od kiedy "i" jest przyimkiem ?
          Polecam takze probe kontaktu z autorem efekt jest interesujacy:

          Parse error: parse error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING in c:\program
          files\easyphp\www\index.php on line 262

          Nie ma to jak "deadlinks"

          Z reszta tekstu zgadzam sie w 100%.
          • Gość: porneL Nikt nie jest doskonały :) IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.05.03, 22:57
            Poprawione.
            Do przyimków dołączyły spójniki, strona z kontaktem działa.
    • sunday prosta i przejrzysta ... 02.05.03, 18:29
      No coz, mnie sie podoba prosta i przejrzysta www.slackware.com/
      pozdrawiam, Luki
      • Gość: Artur Nie dac sie zwariowac IP: *.sdh.ca 05.05.03, 20:24
        Normalnie odpowiadam na pytania w dziale zdrowie, ale tym razem robie wyjatek.
        Przejrzalem kilka stron, zwlaszcza tych z pierwszych postow i wg mnie to trzeba
        miec porabane w glowie, zeby byc urzeczonym tymi stronami.
        Normalny czlowiek moze byc urzeczony pieknym krajobrazem, cudowna dziewczyna,
        dzielem sztuki a nie jakims pieprzonym oknem z internetu z szeregiem linkow.
        Ludzie zacznijcie zyc?
        Pozdr
        • Gość: kell Re: Nie dac sie zwariowac IP: 255.255.255.* 05.05.03, 20:26
          po co tracisz czas? idz sie urzekac krajobrazem, a nie
          trac czasu na pisanie o rzeczach ktore trudno tobie
          zrozumiec ok?:) nerwowo sie nam wykonczysz i tyle z tego
          bedzie:>

          u ciebie tez pada?:)
        • yasny Re: Nie dac sie zwariowac 05.05.03, 21:53
          normalny czlowiek nie obraza innych, gdy gowno o nich wie
          na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski ?
          to ze ktos ma inne zainteresowania nie upowaznia cie do rzucania takich hasel - czy myslisz, ze wszyscy tutaj tylko calymi dniami gapia sie w ekran i szukaja tej jednej jedynej strony ?
          wroc moze jednak na forum zdrowie ... nalepiej cos o zdrowiu psychicznym
        • Gość: Nimo Re: Nie dac sie zwariowac IP: *.klik.bydgoszcz.pl 06.05.03, 03:13
          Gość portalu: Artur napisał(a):

          > Normalnie odpowiadam na pytania w dziale zdrowie, ale tym razem robie
          wyjatek.
          >
          > Przejrzalem kilka stron, zwlaszcza tych z pierwszych postow i wg mnie to
          trzeba
          >
          > miec porabane w glowie, zeby byc urzeczonym tymi stronami.
          > Normalny czlowiek moze byc urzeczony pieknym krajobrazem, cudowna
          dziewczyna,
          > dzielem sztuki a nie jakims pieprzonym oknem z internetu z szeregiem linkow.
          > Ludzie zacznijcie zyc?
          > Pozdr

          No nie, ten gosc jest wszedzie i wszedzie pierniczy to samo o zdrowiu, biedak
          zagubil sie na forum i nie moze znalezc dzialu ZDROWIE, wystarczy kliknac z
          lewej strony panie Arturze, chłopie pechowo sie zagubiłes, tam jestes
          expertem, tu dreczysz ludzi glupotą. Wróc na to zdrowie, bardzo prosze, moze
          szkolenie w zakresie psychologii dalo by tobie poglad, ze zamiast pomagac,
          szkodzisz zdrowiu psychicznemu innym (nie mi, ja takich jak ty traktuje
          obojetnie).
          Pozdr.
          • Gość: Artur Re: Nie dac sie zwariowac IP: *.ss.shawcable.net 06.05.03, 04:48
            Gość portalu: Nimo napisał(a):

            > No nie, ten gosc jest wszedzie i wszedzie pierniczy to samo o zdrowiu, biedak
            > zagubil sie na forum i nie moze znalezc dzialu ZDROWIE, wystarczy kliknac z
            > lewej strony panie Arturze, chłopie pechowo sie zagubiłes, tam jestes
            > expertem, tu dreczysz ludzi glupotą. Wróc na to zdrowie, bardzo prosze, moze
            > szkolenie w zakresie psychologii dalo by tobie poglad, ze zamiast pomagac,
            > szkodzisz zdrowiu psychicznemu innym (nie mi, ja takich jak ty traktuje
            > obojetnie).
            > Pozdr.


            No, coz drogi panie Nimo. Autorytetu sobie pan nie zbuduje takim pisaniem. A co
            pomysla sobie inni forumowicze na takie przypadki nie trzymania afektu?
            A moze to tylko taki zly dzien i jutro bedzie lepiej.

    • Gość: kell Re: Strona www, której konstrukcja mnie urzekła IP: 255.255.255.* 07.05.03, 19:59
      btw, jak wam sie podobaja rozne flashowe i kolorowe
      potworki, to to was z pewnoscia urzeknie:

      xmms.org
      tylko wypada sie pospieszyc, bo obecna forma to zart (bo
      oczywiscie pojawi sie ktos kto tego nie zrozumie i bedzie
      "jaki ten ***uks *****" itd:)
    • Gość: turysta www.palmy.pl IP: 195.136.95.* 23.05.03, 09:02
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka