Dodaj do ulubionych

"Patch and Run Vista executable"

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.07, 21:01
"Patch and Run Vista executable" "Run Vista executable" takie opcje pojawiły
się w prawokliku po instalacji m. inn. Thoosje Vista sidebar.
-ta opcja uszkadza wybrane programy
-do czego się to nadaje
-jak usunąć skutki opcji "Patch and Run Vista executable" -ponowna instalacja
programu tylko umożliwiła działanie,ale z zakłóceniami w skinie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka