Dodaj do ulubionych

Problem z gadu-gadu pomóżcie

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.03, 18:23
Mam małą sprawę, chodzi o moj stary numer gadu gadu, troche go nie
uzywałem, a pożniej formatowałem dysk i na nowo wgrałem gadu-gadu, ale za nic
nie mogę się połączyć z tym numerem, cały czas miga na zmiane czerwone i
żółte, i cały czas pojawia sie to logowanie(nazwa i hasło). Aha założyłem
nowy numer i połączyło się bez problemu. Jest jakas szansa zeby wrocic do
tego starego?
Obserwuj wątek
    • Gość: Techniks Re: Problem z gadu-gadu pomóżcie IP: *.crowley.pl 13.06.03, 21:12
      Na www.gadu-gadu.pl widziałem wzmiankę, że po jakimś tam czasie( nie pamiętam
      dokładnie) nie używania konta jest ono usuwane. Poczytaj se tam.

      pozdr

      Techniks
      • Gość: Paweł Re: Problem z gadu-gadu pomóżcie IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 14.06.03, 10:07
        Dzięki, nie wiedziałem że jest cos takiego........ale chujnia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka