Gość: Paweł
IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl
13.06.03, 18:23
Mam małą sprawę, chodzi o moj stary numer gadu gadu, troche go nie
uzywałem, a pożniej formatowałem dysk i na nowo wgrałem gadu-gadu, ale za nic
nie mogę się połączyć z tym numerem, cały czas miga na zmiane czerwone i
żółte, i cały czas pojawia sie to logowanie(nazwa i hasło). Aha założyłem
nowy numer i połączyło się bez problemu. Jest jakas szansa zeby wrocic do
tego starego?