glukoza84
22.02.08, 22:53
Głośniki mam w monitorze, podłączyłam słuchawki i monitor pod
rozdzielacz i teoretycznie po podgłoszeniu słuchawek, głośniki w
monitorze powinny się wyciszać i na odwrót, tymczasem gra wszystko
na raz. Ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązac ten problem, była bym
bardzo wdzięczna :)))