Dodaj do ulubionych

Pomocy ! Wszystko gra !

22.02.08, 22:53
Głośniki mam w monitorze, podłączyłam słuchawki i monitor pod
rozdzielacz i teoretycznie po podgłoszeniu słuchawek, głośniki w
monitorze powinny się wyciszać i na odwrót, tymczasem gra wszystko
na raz. Ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązac ten problem, była bym
bardzo wdzięczna :)))
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: Pomocy ! Wszystko gra ! 22.02.08, 22:54
      > rozdzielacz i teoretycznie po podgłoszeniu słuchawek, głośniki w
      > monitorze powinny się wyciszać i na odwrót, tymczasem gra wszystko
      Nie powinny.
    • t-800 Re: Pomocy ! Wszystko gra ! 22.02.08, 23:17
      A na rozdzielaczu nie ma jakiegoś przełącznika?
      • glukoza84 Re: Pomocy ! Wszystko gra ! 23.02.08, 20:07
        Nie nie ma :(
        • Gość: Greg Re: Pomocy ! Wszystko gra ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.08, 20:16
          To nic ci po nim - potrzebny ci przełącznik, a nie zwykły
          rozdzielacz, np. taki jak tutaj: media-tech.pl/show_item.php?
          id=1422&lang=pl .
          • Gość: Greg Re: Pomocy ! Wszystko gra ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.08, 20:17
            Jak na złość, musiał się link złamać: tnij.org/mediatech
    • konrad.w6 Re: Pomocy ! Wszystko gra ! 23.02.08, 20:42
      Normalne, jak podłączyłeś urzadzenia pod rozgałęznik a nie pod zwrotnice.
      Ja używam takiejzwrotnicy:
      www.upimg.eu/show.php?p=2504
      • glukoza84 Re: Pomocy ! Wszystko gra ! 23.02.08, 23:11
        Dziękuję Wszystkim za odpowiedzi :) zakupię taki niezwłocznie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka