Dodaj do ulubionych

Internet z satelity

IP: *.starachowice.sdi.tpnet.pl 01.01.02, 11:27
Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z satelitą w sieci lokalnej pod Linuksem
bo słyszałem wiele sprzecznych opinii i nie wiem czy się na to zdecydować czy
nie. Chcielibyśmy przyśpieszyć ściąganie plików - narazie korzystamy z SDI.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka