IP: *.toya.net.pl 20.06.08, 20:29
jestem posiadaczem karty SDHC 4GB- system tego nie widzi(vistax86sp1).
czy potrzebuje jakiegos uaktualnienia? podlaczam aparat kablem usb do kompa i widze 2GB pamieci...
Obserwuj wątek
    • Gość: Greg Re: sdhc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 22:32
      Aparat dobrze rozpoznaje kartę (tzn. widzi jej pełną pojemność)? Dla
      komputera aparat cyfrowy jest tylko pamięcią wymienną (jak flash-
      drive), więc przy działającym połączeniu nie powinno być problemów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka