Gość: wikary IP: *.toya.net.pl 20.06.08, 20:29 jestem posiadaczem karty SDHC 4GB- system tego nie widzi(vistax86sp1). czy potrzebuje jakiegos uaktualnienia? podlaczam aparat kablem usb do kompa i widze 2GB pamieci... Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Greg Re: sdhc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.08, 22:32 Aparat dobrze rozpoznaje kartę (tzn. widzi jej pełną pojemność)? Dla komputera aparat cyfrowy jest tylko pamięcią wymienną (jak flash- drive), więc przy działającym połączeniu nie powinno być problemów. Link Zgłoś