IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.08, 13:07
Kupilem uzywany palmtop Asus 696. Był juz z zainstalowanym Windows
Mobile, ale w angielskiej wersji jezykowej. Niestety nie mam
dyskietki instalacyjnej! Czy istnieje mozliwosc zmiany gdzies w
opcjach, czy gdziekolwiek zmiany na polska wersje jezykowa? czy tez
moge to zrobic tylko podczas instalacji??
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: Asus 696 26.08.08, 19:01
      Program spolszczajacy interfejs Windows Mobile nazywa sie Marchevka.
    • mr.statler Re: Asus 696 28.08.08, 10:29
      Wejdź na strony asus, znajdź swój produkt, pobierz Windows CE polską
      wersje i zainstaluj
      support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl&model=MyPal%20A696

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka