Gość: Pallo
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
26.08.08, 13:07
Kupilem uzywany palmtop Asus 696. Był juz z zainstalowanym Windows
Mobile, ale w angielskiej wersji jezykowej. Niestety nie mam
dyskietki instalacyjnej! Czy istnieje mozliwosc zmiany gdzies w
opcjach, czy gdziekolwiek zmiany na polska wersje jezykowa? czy tez
moge to zrobic tylko podczas instalacji??