Dodaj do ulubionych

Wasabi od Della

12.02.09, 10:17
fajne , ale pewnie ten papier kosztuje sporo ...
Obserwuj wątek
    • Gość: Azziz Re: Wasabi od Della IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 16:40
      Jako takiego "wasabi" nie lubię, ale to mi ogólnie sushi nie pasuje ;) Ale to Wasabi wygląda fajnie. pomysł ciekawy, ładnie to to wygląda - bardzo fajny projekt Della.
    • Gość: xD Re: Wasabi od Della IP: *.comarch.com 13.02.09, 12:09
      Selphy Canona jest lepsze i tańsze - odbitka wychodzi po ok 1 zł

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka