Gość: Azziz Re: Wasabi od Della IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 16:40 Jako takiego "wasabi" nie lubię, ale to mi ogólnie sushi nie pasuje ;) Ale to Wasabi wygląda fajnie. pomysł ciekawy, ładnie to to wygląda - bardzo fajny projekt Della. Link Zgłoś
Gość: xD Re: Wasabi od Della IP: *.comarch.com 13.02.09, 12:09 Selphy Canona jest lepsze i tańsze - odbitka wychodzi po ok 1 zł Link Zgłoś