sublustris 14.12.03, 07:29 Ktos z Was moze ma jakies uwagi co do ViewSonic VX900 lub VX2000 (pod katem "graphic design")? Link Zgłoś Obserwuj wątek
sublustris Re: ViewSonicVX2000/VX900 14.12.03, 16:39 Jeszcze nie trafil pod strzechy? No to ja mam parent posiadanego VX900(19"lcd): -gubi odcienie szarosci -gubi poszczegolne kolory w efekcie nie nadaje sie dla retoucherow i grafikow, a jedynie dla internautow- czytaczy textu-obraz do tego podstawowego celu(a takze rozmiar 16"x17")jest b.dobry. Link Zgłoś
piecyk.gazowy Re: ViewSonicVX2000/VX900 14.12.03, 20:46 LCD do profesjonalnych zastosowań w grafice zupełnie się nie nadaje. Link Zgłoś