iwonad
02.02.02, 20:40
Witam :)
Postanowiłam upiększyć sobie życie komputerowe i ściągnąłam nowy wygaszacz.
Niestety po kliknięciu we właściwościach ekranu na podgląd pojawił się czarny
ekran, który zdecydowanie nie był moim upragnionym wygaszaczem :)
Po krótkiej walce powróciłam do normalności, ale niestety wielokrotnie
powiększonej---paski narzędzi, ikony, okno..
Kombinowałam z wyglądem ekranu, ale jakoś nie mogę trafić w odpowiedni rozmiar
poszczególnych elementów.
Prośba więc-----czy ktoś by mógł wypisać mi po kolei te ustawienia??
Dzięki Wielkie (albo małe ;))