ballest 23.12.05, 07:10 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3081207.html No, to zobaczymy? Bulgarzy juz odeszli. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hanys_hans Re: Naprawde? 23.12.05, 07:15 ballest napisał: > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3081207.html > No, to zobaczymy? > > Bulgarzy juz odeszli. Uooni liczoom na blank nowe slowian´ske ziymie odzyskane Odpowiedz Link
dede99 Re: Naprawde? 23.12.05, 07:59 Polska misja Stabilizacyjna-he,he,tak sie to nazwali! Jeszcze yno Rydzyka tam wyslac. L.G.dede Odpowiedz Link
ballest Re: Naprawde? 23.12.05, 10:21 Dede, bo okupacja se Polokom z czyms innam kojarzy, a ze tera sami okupantami som, to by trudno bouo sprzedac obywatelom! Odpowiedz Link