23.12.05, 07:10
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3081207.html
No, to zobaczymy?

Bulgarzy juz odeszli.
Obserwuj wątek
    • hanys_hans Re: Naprawde? 23.12.05, 07:15
      ballest napisał:

      > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3081207.html
      > No, to zobaczymy?
      >
      > Bulgarzy juz odeszli.

      Uooni liczoom na blank nowe slowian´ske ziymie odzyskane
      • dede99 Re: Naprawde? 23.12.05, 07:59
        Polska misja Stabilizacyjna-he,he,tak sie to nazwali!
        Jeszcze yno Rydzyka tam wyslac.

        L.G.dede
        • ballest Re: Naprawde? 23.12.05, 10:21
          Dede, bo okupacja se Polokom z czyms innam kojarzy, a ze tera sami okupantami
          som, to by trudno bouo sprzedac obywatelom!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka