ballest 15.10.07, 07:10 Medal dla niemieckiego oficera, który uratował Szpilmana wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4577610.html albo mou to cos wspolenego z wyborami???;) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bratjakuba Re: Brawo Kaczynski? 15.10.07, 14:56 ballest napisał: > Medal dla niemieckiego oficera, który uratował Szpilmana > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4577610.html > albo mou to cos wspolenego z wyborami???;) Z komentarzy wyniko,że bardzi mu zaszkodziyło,zwłaszcza w warszawce. > Odpowiedz Link
cirano Re: Brawo Kaczynski? 15.10.07, 17:17 Yad Vashem mo coś przeciwko. A drzewko bołoby lepsze jak polski koncek blachy Odpowiedz Link
ballest Re: Brawo Kaczynski? 15.10.07, 19:59 a tyn konsek blachy to je yno PROPAGANDA! Odpowiedz Link