Dodaj do ulubionych

Brawo Kaczynski?

15.10.07, 07:10
Medal dla niemieckiego oficera, który uratował Szpilmana
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4577610.html
albo mou to cos wspolenego z wyborami???;)
Obserwuj wątek
    • bratjakuba Re: Brawo Kaczynski? 15.10.07, 14:56
      ballest napisał:

      > Medal dla niemieckiego oficera, który uratował Szpilmana
      > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4577610.html
      > albo mou to cos wspolenego z wyborami???;)

      Z komentarzy wyniko,że bardzi mu zaszkodziyło,zwłaszcza w warszawce.
      >
      • gryfny Re: Brawo Kaczynski? 15.10.07, 15:42
        i w Toruniu
        • cirano Re: Brawo Kaczynski? 15.10.07, 17:17
          Yad Vashem mo coś przeciwko. A drzewko bołoby lepsze jak polski koncek blachy
          • ballest Re: Brawo Kaczynski? 15.10.07, 19:59
            a tyn konsek blachy to je yno PROPAGANDA!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka