lewaszki
26.03.08, 22:35
Mam pytanie do osób, które już wypełniły PIT 2K
Niby PIT 2K jest prosty ale gdyby ktos to mógl mnie naprowadzić to by było milo
Wpisałem to tak:
pole 29 - 2006
pole 30 - kwota kredytu w PLN
pole 31 - nie wiem (w papierach nie znalazłem)
pole 32 - nie wiem (zgodnie z papierami 2006-08-31)
pole 33 - zakup nowo wybudowanego budynku mieszkalnego lub lokalu mieszkalnego
w takim budynku od gminy lub od osoby, która wybudowała ten budynekw
wykonywaniu działalności gospodarczej
pole 34 - nie wiem co tu wpisać
pole 35 - nie wiem co tu wpisać