26.03.08, 22:35
Mam pytanie do osób, które już wypełniły PIT 2K

Niby PIT 2K jest prosty ale gdyby ktos to mógl mnie naprowadzić to by było milo

Wpisałem to tak:

pole 29 - 2006
pole 30 - kwota kredytu w PLN
pole 31 - nie wiem (w papierach nie znalazłem)
pole 32 - nie wiem (zgodnie z papierami 2006-08-31)

pole 33 - zakup nowo wybudowanego budynku mieszkalnego lub lokalu mieszkalnego
w takim budynku od gminy lub od osoby, która wybudowała ten budynekw
wykonywaniu działalności gospodarczej

pole 34 - nie wiem co tu wpisać
pole 35 - nie wiem co tu wpisać

Obserwuj wątek
    • honorek3 Re: PIT 2K 27.03.08, 22:09
      POLE 31-2004-w umowie jest podana data
      p 34- kwote z kredytem wplata wstepną+ kwoty na wykonczenie
      p.35- kwoty z fv za zakupione mieszkania + fv na wykonczenie
      • lewaszki Re: PIT 2K 27.03.08, 22:16
        Czy ja dobrze rozumiem:
        >>p 34- kwote z kredytem wplata wstepną+ kwoty na wykonczenie

        Czyli tu wpisuje samą kwotę kredytu jeśli nie posiadam żadnych faktur na
        wykończenie mieszkania

        a tutaj:
        >>p.35- kwoty z fv za zakupione mieszkania + fv na wykonczenie

        podaje całkowita wartość mieszkania bez faktur na wykończenie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka