Dodaj do ulubionych

FIRMA VERTIX MICHAŁ SĘPŁAWSKI PUŁTUSK PLISY ROLETY

17.05.11, 14:39
ODRADZAM!!! ODRADZAM TĘ FIRMĘ OMIJAJCIE JĄ Z DALEKA BARDZO NIEUCZCIWY NIERZETELNY CZŁOWIEK NIE UZNAJE PAN MICHAŁ CZEGOŚ TAKIEGO JAK REKLAMACJA GWARANCJA (TYLKO NA STRONIE INTERNETOWEJ) A PÓŹNIEJ NAWET PROSTO W OCZY POWIE, ŻE MU SIĘ NIE UDOWODNI, ZE ON ROBIŁ TE ROLETY. NA MIEJSCU TEGO PANA WSTYDZIŁBYM SIĘ ZAŁOŻYĆ KOMUŚ TAKIE ROLETY ALE JEŚLI IDZIE SIĘ NA ILOSĆ A NIE NA JAKOŚĆ TO TRUDNO TYLKO SZKODA, ZE STRACIŁEM PIENIĄDZE NA COŚ CO NIE PRZYPOMINA ROLET.
Obserwuj wątek
  • mysz2323 Re: FIRMA VERTIX MICHAŁ SĘPŁAWSKI PUŁTUSK PLISY R 12.11.11, 17:08
   JA I MOI ZNAJOMI JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI Z JAKOŚCI USŁUG JAK I RÓWNIEŻ CENY . DOSKONAŁE MATERIAŁY, KRÓTKI CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA A PRZEDE WSZYSTKIM PEŁEN PROFESJONALIZM. WSZYSCY Z CZYSTYM SUMIENIEM MOŻEMY POLECIC FIRMĘ VERTIX. A JEŚLI KTOŚ WYPISUJE BZDURY TO MOGĘ TYLKO ZACYTOWAC ZE JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ.
   • segregator-2 Re: FIRMA VERTIX MICHAŁ SĘPŁAWSKI PUŁTUSK PLISY R 29.02.12, 08:38
    JESLI KTOŚ NIE WIERZY NIECH WEJDZIE NA MOJĄ GALERIE ZDJĘCIE OZWIERCIEDLA "PIĘKNIE RÓWNO ZROBIONE PLISY NA MOICH OKANCH" KUPA ŚMIECHU JEŚLI KOMUŚ SIĘ PODOBA COŚ TAKIEGO TO SZACUNEK CENA MOŻE NISKA ALE ZA TAKIE COŚ NIE PRZYPOMINAJĄCE PLIS TYLKO KAWAŁEK SZMATY NIE TRZYMAJĄCEJ SIĘ NICZEGO NAWET ZA DARMO BYM NIE CHCIAŁ!!!!!! A JA SKOMENTUJE TO TAK SĄ GUSTA I GUŚCIKI A O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE!!!!!!!!!!! UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ!!!!
    • mysz2323 Re: FIRMA VERTIX MICHAŁ SĘPŁAWSKI PUŁTUSK PLISY R 08.03.12, 10:34
     segregator-2 napisał:

     > JESLI KTOŚ NIE WIERZY NIECH WEJDZIE NA MOJĄ GALERIE ZDJĘCIE OZWIERCIEDLA "PIĘKN
     > IE RÓWNO ZROBIONE PLISY NA MOICH OKANCH" KUPA ŚMIECHU JEŚLI KOMUŚ SIĘ PODOBA CO
     > Ś TAKIEGO TO SZACUNEK CENA MOŻE NISKA ALE ZA TAKIE COŚ NIE PRZYPOMINAJĄCE PLIS
     > TYLKO KAWAŁEK SZMATY NIE TRZYMAJĄCEJ SIĘ NICZEGO NAWET ZA DARMO BYM NIE CHCIAŁ
     > !!!!!! A JA SKOMENTUJE TO TAK SĄ GUSTA I GUŚCIKI A O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE!
     > !!!!!!!!!! UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ!!!!
  • mysz2323 Re: FIRMA VERTIX MICHAŁ SĘPŁAWSKI PUŁTUSK PLISY R 08.03.12, 10:29
   JEŚLI KTOŚ NIE ODRÓŻNIA ROLET OD PLIS TO GRATULACJE. RAZ PAN PISZE ŻE ZAŁOŻONO ROLETY RAZ ŻE PLISY, TRZEBA SIE ZDECYDOWAĆ, BO SIĘ PAN PLĄCZE. PEWNIE SAM PAN NIE WIEDZIAŁ CZEGO CHACIAŁ NA SWOJE OKNA I DLATEGO REKLAMACJA NIE ZOSTAŁA UWZGLĘDNIONA. PONAWIAM, JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI Z USŁUG PANA MICHAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAMY!!!!!!!!!!!!!!!!
   • mysz2323 Re: FIRMA VERTIX MICHAŁ SĘPŁAWSKI PUŁTUSK PLISY R 08.03.12, 10:38
    • segregator-2 Re: FIRMA VERTIX MICHAŁ SĘPŁAWSKI PUŁTUSK PLISY R 14.03.12, 10:33
     DLA MNIE TO SIĘ LICZY, ZE USŁUGA ZOSTAŁA ŹLE WYKONANA ZDJĘCIE OBRAZUJE JAKOŚĆ WYKONYWANYCH USŁUG TEJ FIRMY!!!!!!!!! REKLAMACJA???? JAKA REKLAMACJA ???????? PRZECIEŻ PAN MICHAŁ NIE UZNAJE ŻADNEJ REKLAMACJI NAWET NIE PRZYJECHAŁ OBEJRZEĆ CO REKLAMUJE BO WIEDZIAŁ ŻE SCHRZANIŁ ROBOTĘ SAM SIĘ PRZYZNAŁ ŻE WZIĄŁ ZŁE WYMIARY I TRZY RAZY PRZYJEŹDŻAŁ I CIĄŁ PLISY AŻ ZROBIŁ JE ZA WĄSKIE I KRZYWE!!!! TO SIĘ NAZYWA RZETELNA FIRMA!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka