Dodaj do ulubionych

studenci z Rosji

10.01.03, 17:56
Szukam kontaktów ze studentami z Rosji, najlepiej z Moskwy lub Petersburga.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jacek Re: studenci z Rosji IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 10.01.03, 23:10
      Mam pytanie do Nataszy. wygląda na to że jesteś Rosjanką. Powiedz mi gdzie , w
      jaki sposób mogę sobie załatwić wize/pozwolenie na wjazd do zamkniętego nadal
      dla cudzoziemców miasta NORYLSK położonego na północy Rosji nad rzeką Jenisej?
      Gdzie należy się udać , by zamieżony cel osiągnąć?
      Pozdr.
      Jacek
      • natasha20 Re: studenci z Rosji 12.01.03, 18:43
        Bardzo mi przykro, ale ja osobiście nie mogę Ci pomóc. Nie jestem Rosjanką,
        studiuję filologię rosyjską. Mogę Ci jedynie podrzucić pewien pomysł. U mnie
        na uniwerku działa Towarzystwo Przyjaciół Wschodu i oni organizują przeróżne
        wyprawy i sądzę, że tam ktoś Ci pomoże. Postaram się o jakis kontakt z nimi, a
        swoją drogą poszukaj na stronie UG.
        Powodzenia
        • Gość: Jacek Re: studenci z Rosji IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 12.01.03, 21:20
          Ok. Dzieki popytaj o tę wizę jakbyś mogła, tyle, że mnie interesuje prywatny,
          indywidualny wyjazd do Norylska. Za wszelkie cenne info. będę bardzo wdzięczny.
          Pozdrawiam
          Jacek
          • Gość: maciek Re: studenci z Rosji IP: *.client.attbi.com 16.01.03, 06:26
            Wstap do SLD i problem masz rozwiazany
      • Gość: Ьшыяф Re: studenci z Rosji IP: *.ic.ru / *.ic.ru 18.01.03, 14:47
        Gość portalu: Jacek napisał(a):

        > Mam pytanie do Nataszy. wygląda na to że jesteś
        Rosjanką. Powiedz mi gdzie , w
        > jaki sposób mogę sobie załatwić wize/pozwolenie na
        wjazd do zamkniętego nadal
        > dla cudzoziemców miasta NORYLSK położonego na północy
        Rosji nad rzeką Jenisej?
        >
        > Gdzie należy się udać , by zamieżony cel osiągnąć?
        > Pozdr.
        > Jacek

        Nie jestem Natasza, ale jestem z Rosji ;))

        Zeby dostac zezwolenie na zwiedzenia zamknietego miasta,
        musisz zwrocic sie z wnioskiem do FSB (kiedy bedziesz w
        Rosji). Ale nie gwarantuje ze zezwola na wjazd. Najlepiej
        bedzie jesli bedziesz mial zaproszenie z kogos z Norylska
        i jakis wazny powod (slub, smierc (nie daj Bog
        oczywiscie!)...) Od razu jak przyjedziesz bedziez musial
        zameldowac sie w miejscowym FSB jako obywatel..

        Pozdrwaiam i zycze powodzenia.

        Misza

        P.S> Kup se u nas w Moskwie czapke "Uszanke" - napewno
        sie przyda ;)))
    • Gość: Misza Privet zemlaczka ;)) IP: *.ic.ru / *.ic.ru 18.01.03, 14:41
      natasha20 napisała:

      > Szukam kontaktów ze studentami z Rosji, najlepiej z
      Moskwy lub Petersburga.

      Ma juz jestem, niestety, po studiach (ukonczylem w 2000
      roku Politechnike Radomska), ale jednak mam nadzieje ze
      to nie bedzie problemem.
      Mam na imie Misza. Mieszkam w Rostowie-nad-Donem.
      Email: msperanski@mail.ru

      Pozdrawiam
      Misza

      P.S> Желяю успехов в учебе (как сессия ?) ;))
      • Gość: Seryjny Re: Privet zemlaczka ;)) IP: *.bpnet / 172.16.18.* 18.01.03, 15:03
        Rostov nad Donem to tam gdzie działał największy seryjny morderca na świecie.
        Równocześnie pożeracz narządów płciowych.Nazywał się Czikatilo.
        A więc ostrożnie z kontaktami w Rostowie nad Donem.
        Pocieszające jest to że Czikatilo został parę lat temu stracony.
        • Gość: Misza Re: Privet zemlaczka ;)) IP: *.ic.ru 18.01.03, 16:25
          Gość portalu: Seryjny napisał(a):

          > Rostov nad Donem to tam gdzie działał największy
          seryjny morderca na świecie.
          > Równocześnie pożeracz narządów płciowych.Nazywał się
          Czikatilo.

          Wlasnie. Dokladniej nawet dwuch najwiekszych. PO
          Czikotilo pojawil sie jego fanatyk, ktory chcial przebic
          go iloscia zabojstw. Na szczescie oboich zlapali i
          rozstrzelali.

          > A więc ostrożnie z kontaktami w Rostowie nad Donem.

          Mam nadziej ze zartujesz...

          > Pocieszające jest to że Czikatilo został parę lat temu
          stracony.

          Sam o to prosil... Mowil ze nie chce spedzic w wiezeniu
          cale zycie...

          Misza

    • m.pieczara1 Re: studenci z Rosji 18.01.03, 15:14
      Priviet Natasha!
      Davaj pogovorim po mailu (m.pieczara1@NOSPAM.gazeta.pl)tiepier` ja zhivu v
      Krakovie no moi dom v Pitre(Peterburghie)intieriesno budiet s toboi
      poznakomitsya.
      Zhdu ot`vieta .Misha :)) niemnozhko pozdno ..no s Nowom Godom:))
      • Gość: Misza Re: studenci z Rosji IP: *.ic.ru 18.01.03, 16:28
        m.pieczara1 napisał:

        Misha :)) niemnozhko pozdno ..no s Nowom Godom:))

        Spasibo i Tebja koneczno s tem ze! Zdorowja, uspechow i
        mngo druzej ;))

        Priwet
        Misza

        P.>S Kak tam Krakow? Ja zyl w Radomiu i byl odin raz w
        Krakowie w 1999. Oczen' krasiwyj gorod - kstati, Ty w
        kursie, czto blagodrja naszim wojskam Krakow nie
        wzorwali... ?


        • Gość: Seryjny Re: studenci z Rosji IP: *.bpnet / 172.16.18.* 19.01.03, 13:03

          > Misza
          >Oczywiście że są wdzięczni !!
          Dlatego rozwalili ogromny pomnik Koniewa i został tylko jego cokół.
          A tak wogóle to Koniew i Rokossowski tak się zakochali w
          pomaganiu "bezinteresownym" Polsce że zostali w niej jeszcze ładnych parę lat
          po wojnie i z ich rozkazu pomordowano setki Polaków "wrogów ludu".
          Tak...są Polacy ogromnie wdzięczni .....

          Misha nie volnujsja :)) Seryjny i m.pieczara eto odin chieloviek ...hotiel
          posmotriet` ,zabyl ja wash jazyk ili niet ?... vot takaja shutka:)
          Kogda hochiesh pishi priamo mnie moi e-mail m.pieczara@interia.pl
          Eto vsio pravda , ja zhivu w Krakovie ..... :)
          Poka Michał
          • misza_kazak Re: studenci z Rosji 19.01.03, 13:49
            Gość portalu: Seryjny napisał(a):

            > > Misza
            > >Oczywiście że są wdzięczni !!

            > Dlatego rozwalili ogromny pomnik Koniewa i został tylko jego cokół.
            > A tak wogóle to Koniew i Rokossowski tak się zakochali w
            > pomaganiu "bezinteresownym" Polsce że zostali w niej jeszcze ładnych parę lat
            > po wojnie i z ich rozkazu pomordowano setki Polaków "wrogów ludu".
            > Tak...są Polacy ogromnie wdzięczni ...

            Nie obchodzi mnie ani Koniew ani Rokossowski - to tylko ludzie. Natomiast
            obchodzi mnie stosunek do zolnierzy radzieckich ktorzxy bezinteresownie
            wyzwalali POlske i polowe Europy...

            > Misha nie volnujsja :)) Seryjny i m.pieczara eto odin chieloviek ...hotiel
            > posmotriet` ,zabyl ja wash jazyk ili niet ?... vot takaja shutka:)

            Niezla szutka musze powiedziec...

            > Kogda hochiesh pishi priamo mnie moi e-mail m.pieczara@interia.pl

            > Eto vsio pravda , ja zhivu w Krakovie ..... :)

            Poka Michał
            Ok. Dzieki za propozycje.
            Jesli co, pisz mi na msperanski@mail.ru
            Pozdr
            Misza

            P.S. W Polsce wykladowcy mowili do mnie tez Michal ;))



    • Gość: P Re: studenci z Rosji IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 19.01.03, 22:01
      mam kilku znajomych studentów w Petersburgu, napisz tylko w jakim celu chcesz
      się z nimi skontaktować?
    • lusiazet Re: studenci z Rosji 28.01.03, 18:13
      adresy Rosjan chcacych korespondowac z Polakami znajdziesz pod adresem
      www.polska.ru/pl/szukam/szukam_przyjaciol.html
      moze wsrod nich beda takze studenci
      pozdrawiam
      :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka