natasha20 10.01.03, 17:56 Szukam kontaktów ze studentami z Rosji, najlepiej z Moskwy lub Petersburga. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jacek Re: studenci z Rosji IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 10.01.03, 23:10 Mam pytanie do Nataszy. wygląda na to że jesteś Rosjanką. Powiedz mi gdzie , w jaki sposób mogę sobie załatwić wize/pozwolenie na wjazd do zamkniętego nadal dla cudzoziemców miasta NORYLSK położonego na północy Rosji nad rzeką Jenisej? Gdzie należy się udać , by zamieżony cel osiągnąć? Pozdr. Jacek Odpowiedz Link
natasha20 Re: studenci z Rosji 12.01.03, 18:43 Bardzo mi przykro, ale ja osobiście nie mogę Ci pomóc. Nie jestem Rosjanką, studiuję filologię rosyjską. Mogę Ci jedynie podrzucić pewien pomysł. U mnie na uniwerku działa Towarzystwo Przyjaciół Wschodu i oni organizują przeróżne wyprawy i sądzę, że tam ktoś Ci pomoże. Postaram się o jakis kontakt z nimi, a swoją drogą poszukaj na stronie UG. Powodzenia Odpowiedz Link
Gość: Jacek Re: studenci z Rosji IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 12.01.03, 21:20 Ok. Dzieki popytaj o tę wizę jakbyś mogła, tyle, że mnie interesuje prywatny, indywidualny wyjazd do Norylska. Za wszelkie cenne info. będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Jacek Odpowiedz Link
Gość: maciek Re: studenci z Rosji IP: *.client.attbi.com 16.01.03, 06:26 Wstap do SLD i problem masz rozwiazany Odpowiedz Link
Gość: Ьшыяф Re: studenci z Rosji IP: *.ic.ru / *.ic.ru 18.01.03, 14:47 Gość portalu: Jacek napisał(a): > Mam pytanie do Nataszy. wygląda na to że jesteś Rosjanką. Powiedz mi gdzie , w > jaki sposób mogę sobie załatwić wize/pozwolenie na wjazd do zamkniętego nadal > dla cudzoziemców miasta NORYLSK położonego na północy Rosji nad rzeką Jenisej? > > Gdzie należy się udać , by zamieżony cel osiągnąć? > Pozdr. > Jacek Nie jestem Natasza, ale jestem z Rosji ;)) Zeby dostac zezwolenie na zwiedzenia zamknietego miasta, musisz zwrocic sie z wnioskiem do FSB (kiedy bedziesz w Rosji). Ale nie gwarantuje ze zezwola na wjazd. Najlepiej bedzie jesli bedziesz mial zaproszenie z kogos z Norylska i jakis wazny powod (slub, smierc (nie daj Bog oczywiscie!)...) Od razu jak przyjedziesz bedziez musial zameldowac sie w miejscowym FSB jako obywatel.. Pozdrwaiam i zycze powodzenia. Misza P.S> Kup se u nas w Moskwie czapke "Uszanke" - napewno sie przyda ;))) Odpowiedz Link
Gość: Misza Privet zemlaczka ;)) IP: *.ic.ru / *.ic.ru 18.01.03, 14:41 natasha20 napisała: > Szukam kontaktów ze studentami z Rosji, najlepiej z Moskwy lub Petersburga. Ma juz jestem, niestety, po studiach (ukonczylem w 2000 roku Politechnike Radomska), ale jednak mam nadzieje ze to nie bedzie problemem. Mam na imie Misza. Mieszkam w Rostowie-nad-Donem. Email: msperanski@mail.ru Pozdrawiam Misza P.S> Желяю успехов в учебе (как сессия ?) ;)) Odpowiedz Link
Gość: Seryjny Re: Privet zemlaczka ;)) IP: *.bpnet / 172.16.18.* 18.01.03, 15:03 Rostov nad Donem to tam gdzie działał największy seryjny morderca na świecie. Równocześnie pożeracz narządów płciowych.Nazywał się Czikatilo. A więc ostrożnie z kontaktami w Rostowie nad Donem. Pocieszające jest to że Czikatilo został parę lat temu stracony. Odpowiedz Link
Gość: Misza Re: Privet zemlaczka ;)) IP: *.ic.ru 18.01.03, 16:25 Gość portalu: Seryjny napisał(a): > Rostov nad Donem to tam gdzie działał największy seryjny morderca na świecie. > Równocześnie pożeracz narządów płciowych.Nazywał się Czikatilo. Wlasnie. Dokladniej nawet dwuch najwiekszych. PO Czikotilo pojawil sie jego fanatyk, ktory chcial przebic go iloscia zabojstw. Na szczescie oboich zlapali i rozstrzelali. > A więc ostrożnie z kontaktami w Rostowie nad Donem. Mam nadziej ze zartujesz... > Pocieszające jest to że Czikatilo został parę lat temu stracony. Sam o to prosil... Mowil ze nie chce spedzic w wiezeniu cale zycie... Misza Odpowiedz Link
m.pieczara1 Re: studenci z Rosji 18.01.03, 15:14 Priviet Natasha! Davaj pogovorim po mailu (m.pieczara1@NOSPAM.gazeta.pl)tiepier` ja zhivu v Krakovie no moi dom v Pitre(Peterburghie)intieriesno budiet s toboi poznakomitsya. Zhdu ot`vieta .Misha :)) niemnozhko pozdno ..no s Nowom Godom:)) Odpowiedz Link
Gość: Misza Re: studenci z Rosji IP: *.ic.ru 18.01.03, 16:28 m.pieczara1 napisał: Misha :)) niemnozhko pozdno ..no s Nowom Godom:)) Spasibo i Tebja koneczno s tem ze! Zdorowja, uspechow i mngo druzej ;)) Priwet Misza P.>S Kak tam Krakow? Ja zyl w Radomiu i byl odin raz w Krakowie w 1999. Oczen' krasiwyj gorod - kstati, Ty w kursie, czto blagodrja naszim wojskam Krakow nie wzorwali... ? Odpowiedz Link
Gość: Seryjny Re: studenci z Rosji IP: *.bpnet / 172.16.18.* 19.01.03, 13:03 > Misza >Oczywiście że są wdzięczni !! Dlatego rozwalili ogromny pomnik Koniewa i został tylko jego cokół. A tak wogóle to Koniew i Rokossowski tak się zakochali w pomaganiu "bezinteresownym" Polsce że zostali w niej jeszcze ładnych parę lat po wojnie i z ich rozkazu pomordowano setki Polaków "wrogów ludu". Tak...są Polacy ogromnie wdzięczni ..... Misha nie volnujsja :)) Seryjny i m.pieczara eto odin chieloviek ...hotiel posmotriet` ,zabyl ja wash jazyk ili niet ?... vot takaja shutka:) Kogda hochiesh pishi priamo mnie moi e-mail m.pieczara@interia.pl Eto vsio pravda , ja zhivu w Krakovie ..... :) Poka Michał Odpowiedz Link
misza_kazak Re: studenci z Rosji 19.01.03, 13:49 Gość portalu: Seryjny napisał(a): > > Misza > >Oczywiście że są wdzięczni !! > Dlatego rozwalili ogromny pomnik Koniewa i został tylko jego cokół. > A tak wogóle to Koniew i Rokossowski tak się zakochali w > pomaganiu "bezinteresownym" Polsce że zostali w niej jeszcze ładnych parę lat > po wojnie i z ich rozkazu pomordowano setki Polaków "wrogów ludu". > Tak...są Polacy ogromnie wdzięczni ... Nie obchodzi mnie ani Koniew ani Rokossowski - to tylko ludzie. Natomiast obchodzi mnie stosunek do zolnierzy radzieckich ktorzxy bezinteresownie wyzwalali POlske i polowe Europy... > Misha nie volnujsja :)) Seryjny i m.pieczara eto odin chieloviek ...hotiel > posmotriet` ,zabyl ja wash jazyk ili niet ?... vot takaja shutka:) Niezla szutka musze powiedziec... > Kogda hochiesh pishi priamo mnie moi e-mail m.pieczara@interia.pl > Eto vsio pravda , ja zhivu w Krakovie ..... :) Poka Michał Ok. Dzieki za propozycje. Jesli co, pisz mi na msperanski@mail.ru Pozdr Misza P.S. W Polsce wykladowcy mowili do mnie tez Michal ;)) Odpowiedz Link
Gość: P Re: studenci z Rosji IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 19.01.03, 22:01 mam kilku znajomych studentów w Petersburgu, napisz tylko w jakim celu chcesz się z nimi skontaktować? Odpowiedz Link
lusiazet Re: studenci z Rosji 28.01.03, 18:13 adresy Rosjan chcacych korespondowac z Polakami znajdziesz pod adresem www.polska.ru/pl/szukam/szukam_przyjaciol.html moze wsrod nich beda takze studenci pozdrawiam :) Odpowiedz Link