sarisz 26.08.07, 15:54 jedziemy do Odessy 1 września w sobotę na tydzień, mamy dwa wolne miejsca w samochodzie, jeśli jakiś sympatyczny podróżnik chce sie dołaczyć - zapraszamy - marzena i maciek Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majamichalska Re: ODESSA 27.08.07, 10:37 Witam! niestety z propozycji nie skorzystam.ale jestem zainteresowana wszelkimi informacjami i Waszymi doswiadczeniami,bo planuje rowniez taki trip-prawdopodobnie wiosna 2008 :) bede wdzieczna za relacje, wskazowki na mailika! :) zycze bardzo przyjemnych wakacji!!! Odpowiedz Link