26.08.07, 15:54
jedziemy do Odessy 1 września w sobotę na tydzień, mamy dwa wolne
miejsca w samochodzie, jeśli jakiś sympatyczny podróżnik chce sie
dołaczyć - zapraszamy - marzena i maciek
Obserwuj wątek
    • majamichalska Re: ODESSA 27.08.07, 10:37
      Witam! niestety z propozycji nie skorzystam.ale jestem
      zainteresowana wszelkimi informacjami i Waszymi doswiadczeniami,bo
      planuje rowniez taki trip-prawdopodobnie wiosna 2008 :) bede
      wdzieczna za relacje, wskazowki na mailika! :) zycze bardzo
      przyjemnych wakacji!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka