Dodaj do ulubionych

Szyfrowanie e-maili

19.11.14, 23:20
Czy aby odczytać zaszyfrowaną do mnie informację muszę posiadać ten sam program szyfrujący co adresat? Czy wystarczy public Key a jeśli tak, ta jak go dodać do outlooka i jakie powinien mieć rozszerzenie, żeby outlook go zaakceptował?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka