Dodaj do ulubionych

TP SA is a thief...??

IP: *.chello.pl 22.03.05, 17:25
Ściągali bezprawnie od lipca 22% VAT za internet!!! I tu sprawa jest jasna -
zwrócą kase tyle, ze nie wiadomo kiedy...żenada...
Poza tym mimo dołączonego dokumentu zdawczo-odbiorczego nie chcą przyjąć
modemu, a przy odbiorze i opłacie zasugerowli, że idzie on do nas jedynie w
dzierżawę. W regulaminie zero zapisu na temat modemów. Nie zapisano, ze go
kupiliśmy, ani, ze go wydzierżawiliśmy. Jest sposób, żeby zawalczyć? To w
końcu 4 stówy, a po co mi skoro już nie korzystam z Neo i nigdy więcej...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka