Gość: e IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 15:23 dotychczas emule cuper ciągnął wszystkie pliki, aż naglae- nic! Co się mogło staći co mam zrobić i jak.. Może ktoś pomoże... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mientkivv Re: EMULE-problem.. 10.05.05, 17:27 tzn co sie stalo? cos ci wyskakuje czy tak sam z siebie nie ciagnie niczego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: EMULE-problem.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 17:48 samo z siebie. miałam low id i nie wiem coz tym zrobić.. Odpowiedz Link Zgłoś