Dodaj do ulubionych

Promocja na DSL-a?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.03, 11:37
Założenie DSL-a 1Mbit kosztuje dziś koło 900 zł. Wie może ktoś coś na temat
jakichś promocji w niedalekiej przyszłości?
Obserwuj wątek
    • Gość: FRANZ_MAURER Re: Promocja na DSL-a? IP: 9.67.96.* 07.03.03, 19:53
      Wejdz sobie na strone "tepsy" i sobie poczytaj. Watpie jednak ze znajdziesz tam
      jakies promocje, predzej podwyzke abonamentu:-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka