Gość: Wicio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.03, 11:37 Założenie DSL-a 1Mbit kosztuje dziś koło 900 zł. Wie może ktoś coś na temat jakichś promocji w niedalekiej przyszłości? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: FRANZ_MAURER Re: Promocja na DSL-a? IP: 9.67.96.* 07.03.03, 19:53 Wejdz sobie na strone "tepsy" i sobie poczytaj. Watpie jednak ze znajdziesz tam jakies promocje, predzej podwyzke abonamentu:-))) Odpowiedz Link Zgłoś