Dodaj do ulubionych

gmail logowanie

27.12.06, 07:19
Mając od roku skrzynkę w Gmailu nie miałem zadnego problemu.
Pech chciał że w dniu Bożego narodzenia straciłem mozliwosci
przejrzenia poczty. na stonie logowania nie mogę sie zalogowac.
cały czas jest informacja ze login i hasło nie pasują do siebie.
Zadnej informacji na interwencje moje nie otrzymałem. prócz jakiegoś dlugiego
pisma w języku angielskim a ja posługuję się językiem polskim.
I tak znakomity portal żeby nie miał obsługi w naszym kraju to
jest nie fert ,jestem zawiedzony.Proszę moze ktoś wie jakie kroki dalej
wykonać do odzykania tego konta . Z góry dziekuję
Obserwuj wątek
    • Gość: mockery Re: gmail logowanie IP: *.olsztyn.mm.pl 28.12.06, 17:56
      Jak się "posługujesz" tylko jęz. polskim to sobie załóż skrzynkę na jakimś
      polskim portalu - .pl
      Jasne, pracownicy google piszący w jęz. polskim, hahahahaha. Polska i Polacy to
      nie pępek świata, uwierz mi.
      Dobre...
      • Gość: anasz Re: gmail logowanie IP: *.aster.pl 28.12.06, 21:30
        jesli kupuje produkt zagraniczny zawsze ciekawi mnie czy jest instrukcja w j.
        polskim!!! nie musze znac obcych jezykow, mimo ze chce! jesli program jest po
        polsku a pomoc nie? to znaczy... ze nas olewaja!!!! moze warto poszukac
        przyjaźniejszych poczt, ale niekoniecznie wp? czy tlen?
        • jan-w Re: gmail logowanie 28.12.06, 21:43
          Ale konta w gmail, nie kupujesz. A nie znać angielskiego w XXI wieku, to wstyd.
          • Gość: mockery Re: gmail logowanie IP: *.olsztyn.mm.pl 29.12.06, 12:20
            Racja, racja.
            Jasne że wstyd, można w końcu przynajmniej te podstawy opanować.
            Facet założył sobie skrzynkę w zagranicznym serwisie, pokiełbasił coś i jeszcze
            ma pretensje. Być może sam sobie konto skasował i nawet o tym nie wie.
            • aunap Re: gmail logowanie 30.12.06, 05:12
              Jeśli piszesz to myśl co piszesz , podstawy to ja mam opanowane.
              A program do odzyku jest tak skonfigurowany , że odbywa się to na zasadzie
              dookoła panie macieju. .Nick jest wlaściwy,hasło jest też adres z którego zakładałem
              ten sam a w logowaniu młynek.
        • b00g13 Re: gmail logowanie 30.12.06, 00:18
          A gmail to juz uruchomil swoje uslugi? Czy to przypadkiem nie wersja beta?

          Bo wiesz, na razi wydaje mi sie ze testujesz jakas usluge a nawet nie potrafisz
          przeczytac jaka.
        • aunap Re: gmail logowanie 30.12.06, 05:07
          korzystałem z niej ponad rok i byłem bardzo zadowolony.
          A ze zostało tam masę moich informacji dla mnie bardzo potrzebnych
          to dlatego chcę się do nich dostać
      • aunap Re: gmail logowanie 30.12.06, 05:03
        dobre tylko mając taki portal w danym kraju trzeba zadbac
        o pełną informację dla klijenta.
        ja wykonując usługi muszę zagewarantować pełnię zadowolenia.
        • Gość: mockery Re: gmail logowanie IP: *.guardster.com 30.12.06, 11:35
          Ok, to zróbmy tak:
          Wklej tego e-maila po angielsku od nich i zobaczymy co napisali.
          Nikt tu nic przecież w sprawie gmaila nie poradzi, trzeba się tak czy inaczej
          zwracać do samego serwisu.
          • aunap Re: gmail logowanie 31.12.06, 08:33
            From: The Google Team
            Date: 12/25/06 18:09:29
            To: aunap@gazeta.pl
            Subject: Re: [#96097416] Google Account Access Recovery Support


            Hello,

            Thank you for contacting us.

            You're receiving this auto-reply message because you indicated that you
            are having trouble logging in to your Gmail account.

            If you can't remember your username or your password, please follow these
            steps:

            1. Go to mail.google.com or mail.google.com
            2. Click 'I cannot access my account.'
            3. Select the link which applies to your issue and follow the instructions
            that appear.

            A few things to note when you're trying to recover your username or
            password:

            *For security reasons, and to protect our users' privacy, the Gmail Team
            cannot retrieve your password under any circumstances or send a new
            password to you.

            *Please note that the password field is case-sensitive, so make sure
            you're using the correct capitalization.

            *If you've logged in or tried to log in to your account in the past five
            days, and you have a secondary email address listed in your Gmail account,
            a message containing instructions to reset your password will be sent to
            that address.

            *If you don't have a secondary email address associate with your Gmail
            account, you may retrieve your password by correctly answering your
            security question after your Gmail account has been idle for five days.
            You'll need to refrain from login attempts for five consecutive days in
            order to access this option. This protects active Gmail accounts from
            unauthorized access.

            *You may be able to retrieve your username by clicking the link in your
            original Gmail invitation. If you received an email from 'The Google Team'
            at your secondary address after creating your account, you can also
            retrieve your username from that message.

            *If you don't have access to your secondary email address, or if you've
            forgotten the answer to your security question, you won't be able to
            access your account.

            If you're still having sign in problems, please reply to this message. For
            other issues, please visit the Gmail Help Center at
            mail.google.com/support.

            Sincerely,
            The Google Team

            -----

            Need more instant help?

            Check out the Gmail Help Discussion to see what's working for other users:
            groups.google.com/group/Gmail-Help-Discussion
            Dziękuję za życzliwość. Efekt jest taki że konto jest.
            Tylko cały czas idzie informacja , że hasło nie pasuje
            do emaila,a wszelkie próby czy zmiany czy wpisasywanie tego
            samego nie daje efektu.jest akceptacja po kliknieciu na nią
            powraca ta sama strona. i tak można bez końca to obracać
            tylko zmienia się opbrazek do wpisu literowego
            Z nadchodzącym nowym rokiem Wszystkiego najlepszego

            • aunap Re: gmail logowanie 31.12.06, 09:40
              www.google.com/accounts/CreateAccount?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka