aunap
27.12.06, 07:19
Mając od roku skrzynkę w Gmailu nie miałem zadnego problemu.
Pech chciał że w dniu Bożego narodzenia straciłem mozliwosci
przejrzenia poczty. na stonie logowania nie mogę sie zalogowac.
cały czas jest informacja ze login i hasło nie pasują do siebie.
Zadnej informacji na interwencje moje nie otrzymałem. prócz jakiegoś dlugiego
pisma w języku angielskim a ja posługuję się językiem polskim.
I tak znakomity portal żeby nie miał obsługi w naszym kraju to
jest nie fert ,jestem zawiedzony.Proszę moze ktoś wie jakie kroki dalej
wykonać do odzykania tego konta . Z góry dziekuję