Gość: pajtal
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.11.07, 15:38
Hmm, szkoda że GW ma takie opóźnienia z tłumaczeniem artykułów na
polski, takie informacje dla osób zainteresowanych tematem iphone'a
dostępne są w sieci od prawie miesiąca...
ducksville.miniville.fr