Dodaj do ulubionych

Amerykańska mucha szpiegowska

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.09, 15:04
"obywateli-terrorystów" to nie przejęzyczenie...
...przecież dla rządu obywatel-terrorysta.
Obserwuj wątek
    • bronimir Amerykańska mucha szpiegowska 26.05.09, 15:04
      Mają się czym chwalić, to codzienna technologia wykorzystywana w Polsce. Niby
      skąd tyle przeciekow z prokuratury i służb. O IPN nie wspomnę, tam działa
      prototyp robota podobny do WILDSZTAJNA.
      • Gość: koporompoko Re: Amerykańska mucha szpiegowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.09, 17:24

        ty, ale jesli to ma głowe Dzikiegokamienia to bardzo prawdopodobne, ze mnie
        szpiegowali. jak ogladałem filmy z trzema iksami to latała nieopodal, bo u
        sąsiada pod oknem taka mała główeczka owego pana...

        wie ktoś co to za model i na jakie paliwo jest silnik tej muszki?
    • Gość: dsad "Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl" IP: *.complex.net.pl 26.05.09, 15:16
      Właśnie jestem na technologie.gazeta.pl i gdzie jest to "więcej"?
      Porażka....
    • Gość: Prawdziwa mucha Amerykańska mucha szpiegowska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.09, 15:54
      A czy wyleciało to chociaż z pokoju, czy też baterie mu się wyczerpały zaraz po tym jak podniosło sie z biurka?
      • Gość: księga żywota Re: Amerykańska mucha szpiegowska IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.05.09, 02:17
        takie roboty zostały wykorzystane już kilka lat temu przeciwko obywatelom m.in.
        USA, podczas protestów antyglobalistów w Seattle, poszukaj w necie. podobnego
        sprzętu - owadopodobnego, ale także kamer montowanych na królikach i gołębiach -
        używa armia izraelska do szpiegowania irańskich instalacji nuklearnych. również
        odsyłam do netu. pismaki wybiurcze odgrzewają kotlety.
    • Gość: Obserwator Amerykańska mucha szpiegowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.09, 17:33
      Drżyjcie niewierne żony, matki i kochanki........ nadchodzi era
      wszystkowiedzących majtek, wkładek i innych gadżetów, które będą w stanie
      zarejestrować z kim, gdzie i kiedy......... ciekawe, czy będą mogły również
      odpowiedzieć na pytanie, dlaczego? :-)
    • Gość: Jadowite Amerykańska mucha szpiegowska IP: *.chello.pl 26.05.09, 20:43
      Myślę, że taka "muszka" powinna mieć jeszcze trochę jadu, np.
      kurrary, w celu "wyleczenia" terrarysty z nałogów.
    • gieroy_asfalta USA 26.05.09, 20:48
      to liczba mnoga, niedouku
    • deepshitdiver Pytanie do entomologów 26.05.09, 21:06
      Czy te roboty także lubią siadać na kupie?
    • Gość: Maks Amerykańska mucha szpiegowska IP: *.multimo.gtsenergis.pl 26.05.09, 21:46
      U Nas też są takie zabawki, można je normalnie kupic np. na www.dlaszpiega.pl
    • sumer55 no żyć bez takiej pierdoły nie idzie!! CIA 26.05.09, 22:56
      chyba teraz obali wszystko co się nie podoba wielkiemu bratu.
    • Gość: pocalujta_wujta My tez uzywamy ich do szpiegowania IP: *.nwrk.east.verizon.net 26.05.09, 23:45
      Jak usiada na dobry papier po akcji szpiegowskiej to juz po sladach
      wiemy co jadl przeciwnik.
    • Gość: elektronik Amerykańska mucha szpiegowska IP: *.chello.pl 27.05.09, 00:14
      "..Większość energii szła na zapewnienie połączenia pomiędzy dwiema
      częściami kamery..."
      serio?
    • bidifi Amerykańska mucha szpiegowska 27.05.09, 00:59
      wynika z tego ze najbardziej szpieguja latem w polskich miejskich
      szaletach....ci Amerykanie ...maja takie dziwne zainteresowania
      wywiadowcze.....
    • Gość: wtxgc Re: Amerykańska mucha szpiegowska IP: *.xdsl.centertel.pl 27.05.09, 02:16
      Siedzicie sobie za winklem, jednoczesnie zastanawiajac sie jak tu przebiec
      miedzy snajperami(zalozmy ze jest wojna i bronisz swojego kraju) i juz masz
      pomysl gdy nagle nad klowa przelecial Ci jakis komar... z sciany wylecial
      pocisk, zrykoszetowal lekko do gory ,wiec masz 3min darmowej meczarni. Bol jest
      taki potworny,ze nie masz szans zeby spostrzec ze ten komar jest jakis dziwny...
    • swinia_spigelmana ha ha ha a alkajda kupi muchozol 27.05.09, 03:19
      i w dupe z takimi robotami
    • Gość: DFF Fake IP: *.pools.arcor-ip.net 27.05.09, 04:29
      dskljhsdfhdhj dsfnkdjuHFHJ UUIF OUJÜEQWMJCTUUT WEJJJDDJRUT ORKUTWU EWJJ;O U
      IUHUIUHUDF HJHUI DUIJUUDIN UDIUIUIIUON D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka