Gość: bii IP: 91.212.223.* 20.07.10, 09:02 Witam! Czy słyszał ktoś może o nowo budowanym złobku na podolszycach? Kiedy będzie otwarty, jaka będzie rekrutacja, gdzie składać podania? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rade.k Re: nowy żłobek na podolszycach 20.07.10, 16:19 raczej przedszkole! o nowym żłobku nic nie słyszałem. Przedszkole tzw. modułowe ma podobno być, ale bliżej nic nie wiem, poza tym, że na pewno otworzą je przed wyborami :-/ ...czyli raz na cztery lata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: nowy żłobek na podolszycach IP: *.045.c81.petrotel.pl 20.07.10, 20:57 witam a może zainteresowana jesteś prywatnym żłobkiem ale międzytorze-wyszogrodzka mam w planach taki otworzyć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bii Re: nowy żłobek na podolszycach IP: 91.212.223.* 21.07.10, 09:25 a mogłabyś napisać coś więcej o tym żłobku (kiedy otwarcie, na ile dzieci, itp.), choć nie ukrywam że cena pobutu dziecka jest dla mnie znacząca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: nowy żłobek na podolszycach IP: *.045.c81.petrotel.pl 21.07.10, 21:26 planowany termin otwarcia to wrzesień 2010 liczba dzieci to ok 20 z podziałem na grupy wiekowe kadra wykwalifikowana + pielęgniarka angielski, włoski, zajęcia plastyczne i rytmika dla starszych cena ok 800zl ale będę się starała o dofinansowanie Odpowiedz Link Zgłoś
ziva Re: nowy żłobek na podolszycach 23.07.10, 22:39 Ja byłabym bardzo zainteresowana ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: nowy żłobek na podolszycach IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.07.10, 10:51 jak tylko będzie już ustalony dzień otwarcia dam znać :) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: settu Re: nowy żłobek na podolszycach IP: 91.212.223.* 20.08.10, 08:09 Witaj Aniu! I jak żłobek rusza juz od września. Daj znać kiedy planujesz otwarcie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: nowy żłobek na podolszycach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.10, 15:19 witaj! I jak z tym żłobkiem??????? jestem bardzo zainteresowana warunkami:) jeśli możesz to podaj ma jakiś numer tel. bo chciałabym porozmawiać o przyjęciu dziecka pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andzia Re: nowy żłobek na podolszycach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.10, 13:03 ja zajmuje sie rekrutacjo, 1000 zl i masz zalatwione Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: nowy żłobek na podolszycach IP: *.065.c89.petrotel.pl 29.07.10, 22:31 a to już się nazywa oszustwo i złodziejstwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość E Re: nowy żłobek na podolszycach IP: *.adsl.inetia.pl 23.08.10, 14:08 Droga Aniu proszę o jakiś kontakt do siebie w sprawie tego nowo otwieranego żłobka na Międzytorzu, telefon, e-mail Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania [...] IP: *.133.c84.petrotel.pl 25.08.10, 21:53 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mika_p Anno 25.08.10, 22:36 Twój ostatni post zaczynał zahaczać o reklamę. Tu są informacje o tym, jak wykupić reklamę w portalu Gazeta.pl: serwisy.gazeta.pl/reklama/3481800,79046.html Także na forach lokalnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania [...] IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.08.10, 09:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mika_p Re: Anno 27.08.10, 18:08 Odpowiadanie na pytanie o termin nie jest reklamą, ale podawanie emaila kontaktowego już tak. Odpowiedz Link Zgłoś