Dodaj do ulubionych

nowy żłobek na podolszycach

IP: 91.212.223.* 20.07.10, 09:02
Witam! Czy słyszał ktoś może o nowo budowanym złobku na
podolszycach? Kiedy będzie otwarty, jaka będzie rekrutacja, gdzie
składać podania?
Obserwuj wątek
    • rade.k Re: nowy żłobek na podolszycach 20.07.10, 16:19
      raczej przedszkole! o nowym żłobku nic nie słyszałem.
      Przedszkole tzw. modułowe ma podobno być, ale bliżej nic nie wiem,
      poza tym, że na pewno otworzą je przed wyborami :-/ ...czyli raz na
      cztery lata.
    • Gość: ania Re: nowy żłobek na podolszycach IP: *.045.c81.petrotel.pl 20.07.10, 20:57
      witam
      a może zainteresowana jesteś prywatnym żłobkiem ale międzytorze-wyszogrodzka
      mam w planach taki otworzyć
      • Gość: bii Re: nowy żłobek na podolszycach IP: 91.212.223.* 21.07.10, 09:25
        a mogłabyś napisać coś więcej o tym żłobku (kiedy otwarcie, na ile
        dzieci, itp.), choć nie ukrywam że cena pobutu dziecka jest dla mnie
        znacząca
        • Gość: ania Re: nowy żłobek na podolszycach IP: *.045.c81.petrotel.pl 21.07.10, 21:26
          planowany termin otwarcia to wrzesień 2010
          liczba dzieci to ok 20 z podziałem na grupy wiekowe
          kadra wykwalifikowana + pielęgniarka
          angielski, włoski,
          zajęcia plastyczne i rytmika dla starszych
          cena ok 800zl ale będę się starała o dofinansowanie
          • ziva Re: nowy żłobek na podolszycach 23.07.10, 22:39
            Ja byłabym bardzo zainteresowana !
            • Gość: ania Re: nowy żłobek na podolszycach IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.07.10, 10:51
              jak tylko będzie już ustalony dzień otwarcia dam znać :)
              pozdrawiam
              • Gość: settu Re: nowy żłobek na podolszycach IP: 91.212.223.* 20.08.10, 08:09
                Witaj Aniu! I jak żłobek rusza juz od września. Daj znać kiedy
                planujesz otwarcie...
      • Gość: mała Re: nowy żłobek na podolszycach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.10, 15:19
        witaj!
        I jak z tym żłobkiem??????? jestem bardzo zainteresowana warunkami:) jeśli możesz to podaj ma jakiś numer tel. bo chciałabym porozmawiać o przyjęciu dziecka pozdrawiam.
    • Gość: Andzia Re: nowy żłobek na podolszycach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.10, 13:03
      ja zajmuje sie rekrutacjo, 1000 zl i masz zalatwione
      • Gość: ania Re: nowy żłobek na podolszycach IP: *.065.c89.petrotel.pl 29.07.10, 22:31
        a to już się nazywa oszustwo i złodziejstwo
    • Gość: gość E Re: nowy żłobek na podolszycach IP: *.adsl.inetia.pl 23.08.10, 14:08
      Droga Aniu proszę o jakiś kontakt do siebie w sprawie tego nowo
      otwieranego żłobka na Międzytorzu, telefon, e-mail
      • Gość: ania [...] IP: *.133.c84.petrotel.pl 25.08.10, 21:53
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • mika_p Anno 25.08.10, 22:36
          Twój ostatni post zaczynał zahaczać o reklamę.
          Tu są informacje o tym, jak wykupić reklamę w portalu Gazeta.pl:
          serwisy.gazeta.pl/reklama/3481800,79046.html
          Także na forach lokalnych.
          • Gość: ania [...] IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.08.10, 09:46
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • mika_p Re: Anno 27.08.10, 18:08

              Odpowiadanie na pytanie o termin nie jest reklamą, ale podawanie emaila
              kontaktowego już tak.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka