18.03.07, 18:12
nie mieści się w głowie !!!
Koniecznie ten program należałoby dziś obejrzeć.
wiadomosci.onet.pl/1504625,11,1,1,item.html
Obserwuj wątek
    • grenka1 Re: Po prostu 18.03.07, 18:17
      Zapomniałam dodać (ej, to chyba skleroza, ale nie boli),
      że ten program to "SUPERWIZJER" na TVN dziś o godz. 22,50.
    • ira.mak Re: Po prostu 18.03.07, 18:21
      Czasy stalinowskie to czasy ktore skrywaja jeszcze wiele tajemnic.A to bardzo
      prawdopodobne-Stalin unicestwiał cale narody poprzez deportacje -a mial na celu
      opanowanie najpierw Europy a potem ile sie da.Wiec i ludzi potrzebował.I nie
      mial ani skrupułów ani sumienia-człowiek jako taki sie dla niego nie liczył.Jak
      przeczytalam "Archipelag Gułag" Sołżenicyna to byłam w szoku.
      • ira.mak Re: Po prostu 18.03.07, 18:26
        Jeszcze jedno-zawsze sie zastanawiam jak mozna tak zniewolić wielomilionowy
        naród,jaki okropny terror musiał tam panować.Jakie pranie mózgu musieli ludzie
        przechodzic-w szczególnosci dzieci-skoro taki Pawka Morozow był stawiany za
        wzór.Nie liczyły sie więzy rodzinne-tylko szaleniec-psychopata mogł do tego
        doprowadzić.
        • grenka1 Czytałam 18.03.07, 22:11
          "Archipelag Gułag" i "Cyngę", oraz wiele innych książek na ten temat.
          Polecam Ci lekturę książek napisanych przez SUWOROWA.
          Fakt, że przedstawione przez niego wydarzenia miały miejsce już po śmierci
          Stalina, ale system pozostał.
    • grenka1 Oglądałyście 19.03.07, 19:51
      wczoraj to wydanie "Superwizjera"?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka