grenka1 18.03.07, 18:12 nie mieści się w głowie !!! Koniecznie ten program należałoby dziś obejrzeć. wiadomosci.onet.pl/1504625,11,1,1,item.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grenka1 Re: Po prostu 18.03.07, 18:17 Zapomniałam dodać (ej, to chyba skleroza, ale nie boli), że ten program to "SUPERWIZJER" na TVN dziś o godz. 22,50. Odpowiedz Link
ira.mak Re: Po prostu 18.03.07, 18:21 Czasy stalinowskie to czasy ktore skrywaja jeszcze wiele tajemnic.A to bardzo prawdopodobne-Stalin unicestwiał cale narody poprzez deportacje -a mial na celu opanowanie najpierw Europy a potem ile sie da.Wiec i ludzi potrzebował.I nie mial ani skrupułów ani sumienia-człowiek jako taki sie dla niego nie liczył.Jak przeczytalam "Archipelag Gułag" Sołżenicyna to byłam w szoku. Odpowiedz Link
ira.mak Re: Po prostu 18.03.07, 18:26 Jeszcze jedno-zawsze sie zastanawiam jak mozna tak zniewolić wielomilionowy naród,jaki okropny terror musiał tam panować.Jakie pranie mózgu musieli ludzie przechodzic-w szczególnosci dzieci-skoro taki Pawka Morozow był stawiany za wzór.Nie liczyły sie więzy rodzinne-tylko szaleniec-psychopata mogł do tego doprowadzić. Odpowiedz Link
grenka1 Czytałam 18.03.07, 22:11 "Archipelag Gułag" i "Cyngę", oraz wiele innych książek na ten temat. Polecam Ci lekturę książek napisanych przez SUWOROWA. Fakt, że przedstawione przez niego wydarzenia miały miejsce już po śmierci Stalina, ale system pozostał. Odpowiedz Link