15.09.06, 22:54
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
    • regine Re: DEL.WA57 !!!! 15.09.06, 22:57
      Znaczy link,(teb czerwony) do Twojego osobistego Archiwu, cobyś wiedziała i
      czasami powspominała sobie co i kto do Ciebie pisał. Sama miła lektura smile
      Sorki, kropki za literką "a" nie postawiłam, ale chyba się nie obrazisz smile)
      --
      -----------------------------------------------------
      ~~Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech ~~
      • regine Re: DEL.WA57 !!!! 15.09.06, 23:32
        Ja rewizytą, z bukietem róż i "Książką " Przybiegłam. Bo jak tu nie oblać
        nowego "mieszkanka" smile)
        img62.imageshack.us/img62/6527/bukietbiaychrfu1.jpg
        img62.imageshack.us/img62/1969/ginif2.jpg
        Można z lodem i tonikiem, dobry na Wszystko smile)
        --
          • dankarol Re: DEL.WA57 !!!! 15.09.06, 23:55
            img301.imageshack.us/img301/4716/m31012006krolewskikosznewtr8.gif
            To ja też z kwiatami wpadłam
            img154.imageshack.us/img154/796/lodyancymon0fc.jpg
            i deserek przyniosłam
            --
            załóżmy, że dziś spotka nas coś miłego
            • vogino55 Re: DEL.WA57 !!!! 16.09.06, 00:08
              TY mnie tu nie stresuj brakami w DREWUTNI,,,,,DO JESIENI JESZCZE KILKA DNI ,a
              potem zobaczymy, na pewno o tak zwanym 'suchym pysku'nie będziemy pisać(smile))))
              Wojciech
              --
              "Dla każdego świeci jakieś słońce" (gdzieś w necie wyczytane)
              • regine Re: DEL.WA57 !!!! 16.09.06, 18:57
                Tak, już pełny luzik, dawno, ale sasiadkę tu miałam, nóżki przed podróżą
                wypielęgnowałam, troszkę poskładałam. Obiadek. Poczta, spacerek i już jestem smile
                --
                • tofika Re: Helenko:) 16.09.06, 19:16
                  Wczoraj na noc juz do mnie przbyl syn,wiec do poznych godz nocnych
                  debatowalismy..a teraz od kilku godzin wybyl do swoich przyjaciol odwiedzic , a
                  jasadkoncze ogromne ilesc znow grzybkow... i nie mam czasu nic a nic ,,na
                  klikankosmilepozdrawiam baw wieczornie milutkosmile
                  • regine Re: Helenko:) 16.09.06, 19:28
                    Wkładasz nogi do misy, z płynem ziękczającym, moczysz, używasz pumeksów i
                    innych drapaków. Potem nożyczek, cążków, pilnika. Po osuszeniu, pomaluj, potem
                    wetrzyj dobry krem. Nogi wywal na fotel, pupę na dywan i pełny relaks. Co się
                    będziesz głowić przy nazwach smile Najnormalniej w świecie to robię. Do gabinetów
                    nie biegam, czasami na parafinę dłoni. Ale to za jednym zamachem u fryzjera
                    robię. Ścinanie włosów, układanie, a parafina sobie siedzi w rękawiczkach smile
                    --
    • dankarol Re: DEL.WA57 !!!! 17.09.06, 22:19
      Dzięki Halutka za zegar. Właśnie taki był mi potrzebny, a kwiaty staną na
      komódce obok zegara. Teraz jest tu baaardzo przyjemnie.
      --
    • dankarol Re: DEL.WA57 !!!! 19.09.06, 22:05
      Halutka rano wrzucę co bądź do plecaczka i w drogę, najwyżej dziewczynom nie
      spodoba sie moja garderoba, albo okaże się, że zapomniałam jakiejś części
      garderoby.smile)))) Gorzej będzie jak zapomnę humoru.
      --
    • krise1 Re: DEL.WA57 !!!! 24.09.06, 21:32
      Helenko, bo plik trzeba zapisać na dysku, rospakować i dopiero kliknąć na pps-a.
      --
      -Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
      kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
        • kasia573 Re: DEL.WA57 !!!! 24.09.06, 21:59
          Bardzo, bardzo dziękuję!Jakie cudne promyki słońca prześwitujące w trawie i
          liściach! Nie mówię już o rozweselających barwach. Zostawię na zimę. Ciekawe,
          czy na płytke by sie dało zgrać.I dzięki za informację!Hej!
      • krise1 Re: DEL.WA57 !!!! 25.09.06, 00:25
        Helenko bardzo dziękuję, ja w zamian chciłam Tobie, też wysłać, ale coś mi ta
        poczta szwankuje.Wysyłam i wciąż wraca.
        --
        -Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
        kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
          • natla Re: DEL.WA57 !!!! 25.09.06, 19:53
            Tak się zastanawiam, czy Kasia ma bismarka wink)))))

(Jak się nazywa katar z dwóch dziurek naraz?
            Bismark)

--
            • wiktoria53 Re: DEL.WA57 !!!! 26.09.06, 21:14
              Helenko, jestem, ale nie mam za dużo czasu na razie. Oglądałam prezentację od
              Ciebie i dziekuję Ci za nią. Dopiero za tydzień będę miała swobodny dostęp do
              netu i trochę wiecej czasu więc wszystkim odpiszę.Serdecznie pozdrawiam.
              --
              "Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich"
      • regine Re: DEL.WA57 !!!! 29.09.06, 20:22
        Już swoje poprasowałam a leć na pocztę. Ciemno to ciemno, ale może coś
        wypatrzysz smile))
        --
        • regine Re: DEL.WA57 !!!! 29.09.06, 20:51
          No wiem, a co drugi raz doszło ? Jeśli tak to przepraszam, coć mi się
          pokiełbasiło smile))Ale dziś odebrałaś ?
          --
          • regine Re: DEL.WA57 !!!! 29.09.06, 21:40
            Przeczytaj w "Wątku statystycznym", to jest na moją odpowiedź.
            Ten to ma dar. Zazdroszczę lekkości pióra, czyli klawiatury smile
            --
        • kasia573 Re: DEL.WA57 !!!! 30.09.06, 22:15
          Helen, dzięki!W dobie zła i brzydoty tego typu widoki zachwycają, zwłaszcza, że
          mnie tam nie będzie. Ten ład kompozycji i kolorystyczny przyda się na czasy
          dołka zimowego.
              • regine Re: DEL.WA57 !!!! 01.10.06, 20:26
                Helenko, serdeczne dzięki, faktycznie skrzynka pełna. Choć znowu mam problem z
                załącznikiem, ty o "M...." z muzyką. Nie mogę otworzyć ani zapisać. Dziękuję
                serdecznie. Ty to potrafisz wywołać uśmiech smile)
                Jeszcze raz dziękuję smile))
                --
                • regine Re: DEL.WA57 !!!! 01.10.06, 21:07
                  Dzięki Helenko. Bo mam masę "?" I nie wiem co jest ?
                  --
                  • regine Re: DEL.WA57 !!!! 01.10.06, 21:17
                    Helenko, za nic nie mogę otworzyć sad Co jest ? To samo masm, jakieś znaki
                    zapytania i nic. Ani otworzyć ani zapisać. Ten sam problem....
                    --
                    • regine Re: DEL.WA57 !!!! 01.10.06, 22:04
                      Helenko, zajrzyj na pocztę . Ja po prośbie do Ciebie. Masz tam wszystko. Czy
                      się uda ....? Bardzo proszę smile
                      --
                      • regine Re: DEL.WA57 !!!! 01.10.06, 23:39
                        Po długim znoju, udało się otworzyć. Dziękuję Helenko, śliczne smile))
                        --
                        • regine Re: DEL.WA57 !!!! 02.10.06, 21:25
                          Helenko, bardzo ładne, tylko na 2-giej stronie jest błąd, nie wiem, czy ja go
                          zrobiłam pisząc. Ma być "żeś kowalem losu", a jest "że kowalem losu". To tyle.
                          Czy uda się poprawić ? Podoba bardzo, w taim stanie jakim jest.
                          Dziękuję za pracę. Buziaków moc smile Nie było mnie wcześniej, a przed chwilą
                          dostałam internet po burzy. Przepraszam, że tak późno piszę.
                          --
                            • regine Re: DEL.WA57 !!!! 02.10.06, 23:25
                              Helenko !!!! Dziękuję, dotarło !!!Śliczne smile) Dziękuję BARDZO smile)))
                              --
                                    • regine Re: DEL.WA57 !!!! 06.10.06, 23:54
                                      Delwuś, nie może otworzyć w swoim nowym komputerze. Nie ma zainstalowanego
                                      takiego programu. A zięcia nie ma, bo na jego laptopie by otworzyła. Zięć
                                      poleciał do Dubaju, do Emiratów Arabskich. Wraca w poniedziałek. Sama
                                      zmartwiona, bo tak chciała zobaczyć. Tak, że musimy poczekać troszkę na
                                      wrażenia.
                                      Sama jestem ciekawa, czy się spodobało.
                                      --
                                      • regine Re: DEL.WA57 !!!! 07.10.06, 00:22
                                        Oj, bardzo by chciała, bardzo. Wieczorem 5, poszli na kolację, nie było kiedy,
                                        bo późno wrócili. a 6 zięć prosto z pracy poleciał na 3 dni. W poniedziałek się
                                        dowiemy. Cgyba, że jak ją znam jutro zainstaluje sobie program. Ale Sylwunia
                                        jutro z nią w domu, to nie ma szanas. Musi się nią i pieskiem zająć.
                                        --
                                        • regine Re: DEL.WA57 !!!! 07.10.06, 15:32
                                          Helenko, doszło smile Zerkam co jakiś czas na forum, troszkę składam do kupy
                                          następne Zakopane. Sprzątam. Już niedużo mi zostało. Jak już usiądę na "stałe",
                                          wszystko przeczytam. Dziękuję smile))
                                          --
                                            • regine Re: DEL.WA57 !!!! 08.10.06, 21:09
                                              Oj, wysoko był i ciężko wchodzić. Bo schody ledwo kupy się trzymały. Z duszą na
                                              ramieniu wchodziłam i schodziłam. Ale koncertu pięknego wysłuchałam w
                                              dzwonnicy. Prawie głucha wyszłam. Widok przecudny, na 4 świata strony i
                                              wszędzie tak zielono, tylko kopuły cerkiewne z tego gąszczu zieleni było widać,
                                              bo błyszczały w słońcu.
                                              --
                                              • e-baba Re: DEL.WA57 !!!! 08.10.06, 21:19
                                                Juz z góry wielkie podziękowania za pocztę składam i już naprawdę znikam. Mam
                                                nadzieję, że znajdziesz jutro chwile czasu, by tu zajrzeć.
                                                A synowi, bardzo proszę, serdeczne życzenia urodzinowe: "oby wiatr mu jedynie w
                                                plecy wiał" - od takiej jednej baby przekaż.
                                                Do jutra.
                                                  • tofika Re: DEL.WA57 !!!! 08.10.06, 22:51
                                                    Helenko..smile
                                                    chyba "czolganie" mi na poczte zostalo...hihihi
                                                    prawe kolanko zwyrodnialec jeden, a lewa stopa nie czynna, wiec wojskowe
                                                    podchody czyniesmile))) pelzne... a dojdesmile)juz dziekuje...cmoooooooook
                                                  • regine Re: DEL.WA57 !!!! 08.10.06, 23:01
                                                    Nic nie ma Helenko. Zaglądałamsad
                                                    A kiedy wysłałaś ?
                                                    --
                                                  • regine Re: DEL.WA57 !!!! 08.10.06, 23:45
                                                    Już jest jest !!! Nie wysyłaj !! Myślałam, ze już do łóżka kurs obrałaś. Już
                                                    obejrzałam, wysłuchałam. Lubię tego malarza i tą piosenkę. Piękne dzięki
                                                    Helenko smile)
                                                    Skąd Ty wiesz, co mi jest potrzebne, co lubię ? Intuicja ???
                                                    --
    • dankarol Re: DEL.WA57 !!!! 09.10.06, 14:09
      Halutka ja też się cieszę, że chociaż na chwilę tu udało mi się zaglądnąć.
      Dostałam sns od Kristy, że do rekordu niedaleko i musiałam zaglądnąć. Strasznie
      smutno bez Was buuuuu
      --
      • regine Re: DEL.WA57 !!!! 11.10.06, 17:34
        Też ledwo "zipi", logowałam się ze trzy razy, a internet też na włosku wisi, do
        jutra. Jutro znowu mogę nie mieć...GG działało mi wczoraj, dziś nie mialam.
        Załamka zupełnasad
        --
        • regine Re: DEL.WA57 !!!! 11.10.06, 18:12
          Helenko, to nie choroba smile Cały tydzień w Zakopanem wytrzymałam. Radia i TV ani
          prasy nie było. Nie martwię się. Haftuję troszkę, bo nie wiem kiedy znowu
          odłączą. Oczy i tu i tam potrzebne. Poczytuję troszkę foruum. Troszkę smutn mi
          dziś, ale już powoli przechodzi, jak chmura na niebie, pędzona wiatrem. Znowu
          wyjeżdzam od Was. Aż do Świąt Bożego Narodzenia. Ten rok mam cały czas w
          rozjazdach.
          --
          • regine Re: DEL.WA57 !!!! 11.10.06, 18:14
            Zapomniałam Ci podziękować. Bardzo się podobało. Oj, jaka radocha była. Napradę
            dziękuję nie tylko w swoim imieniu. Będę miała do Ciebie jeszcze prośbę.
            Ale to przed wyjazdem dam Ci znać.
            --
            • regine Re: DEL.WA57 !!!! 11.10.06, 18:52
              Tak Helenko 5-6 listopad, wylatuję. Wcześniej bo chyba 27 października do mamy.
              Wracam na 3-4 listopada i w drogę. Nic tylko na walizce siedzę ostatnio.
              Ale muszę, co zrobić, matkę tylko mają jedną dzieciaki.
              Tak niespodziewanie wypadł ten wyjazd. Myślałam, że już na ten rok zakończyłam
              podróże. A tu masz...
              --
    • p.a.d.a.l.c.o.w.a DEL.WA57-12.X.06 12.10.06, 20:16
      fajna tapetka, no nie ? specjalnie wysłałam do tych, co palą smile)
      Mam już nowy dysk tw. 80 GB. Więc można słac do mnie cięższe zbiory.
      U nas dziś znów piękny, ciepły wieczór...oby pazdziernik dalej tak się nam
      spisywał! Zazdroszczę Ci tego NJC, może szkoda, że w zimie ? Tam ponoć zimy
      trudne do zniesienia bywają...ale może nie zawsze. pozdrówki ! EE
        • regine Re: DEL.WA57-12.X.06 13.10.06, 17:43
          Jaka pracowita ? No coś Ty. O co Ty mnie podejrzewasz, Helenko smile) Obiad
          ugotowałam, barszcz czerwony, który jedzie jutro do córci, a którego ja nie
          lubię. Sobie obiad ugotwałam, ziemniaki, rybkę pangę. Nigdy jej jeszcze nie
          jadam, ale pysznści i do tego surówkę. Szarlotkę zrobiłam, też córci, choć już
          jej kawałek nadjadłam smile Zakupy i teraz najedzona lezę podrzemać smile
          Leń ze mnie ostatnio się zrobił. Może poprzez brak internetu ?
          --
            • wiktoria53 Re: DEL.WA57 13.10.06, 20:08
              Znakomte Helenko, znakomite. Ale naprawdę jesteś zdolna. Wiesz jeszcze mam
              jakiś film od Ciebie video ale niestety nie mogę go obejrzec. Coś u mnie nie
              gra...może ktoś z domowników popatrzy jutro i pomoże mi. SErdeczne dzięki za
              wszystkie przesyłki. Pozdrówka.
              --
              "Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich"
              • e-baba Re: DEL.WA57 14.10.06, 21:20
                Aleś mi tak bogatą pocztą wielką niespodziankę uczyniła,
                i cały mój jutrzejszy dzionek uciechą opromieniła.
                Za to dzięki Ci składam, a list wyślę jutro,
                a informuję Cię o tym, by dziś nie było Ci smutno.

Dzięki.
                • natla Re: DEL.WA57 14.10.06, 23:26
                  nic nie doszło sad((
                  --
                  • regine Re: DEL.WA57 15.10.06, 14:27
                    Ech, Helenko, Helenko.... Ale mnie rozmarzyłaś i to tak w środku dnia smile))
                    Dziękuję, siostrzyczko smile))
                    --
    • sagittarius954 Re: DEL.WA57 !!!! 17.10.06, 17:40
      Del.wo - odpowiadam Ci, co może się skulić, lecz twój śmiech
      smile))))))))))
      skopiowany przeze mnie, wystarczająco jest prawdziwy i nie muszę nic ci tłumaczyć.
      Sam też się uśmiechnę smile))))))))))))))))))))))))))))))
      • regine Re: DEL.WA57 !!!! 17.10.06, 19:41
        Dobra, dobra, Ty mnie tak nie chwal smile)) Ale coś mnie zaniedbujesz
        ostattnio...Skrynka czeka smile)) Tak tylko przypominam, cobyś nie zapominała o
        fajnych takich, jak o mnie piszesz smile))
        --
        • gabira Re: DEL.WA57 !!!! 17.10.06, 19:57
          To dzięki Wam mam taki miły pokoik - te kwiaty, powitania.......
          Ale nie wiem jak długo tak będzie, bo bałaganiara ze mnie......
          Dzięki.
          Smigam po tych wątkach jak szalona, bo jeszcze nie załapałam jak się tu
          poruszać, dziwne macie zwyczaje - gdzie indziej pytanie, gdzie indziej
          odpowiedż.....
          Skomplikowane, kto to wymyślił?
          • regine Re: DEL.WA57 !!!! 17.10.06, 21:48
            No coś się szykuje, zobaczymy, podglądaczko smile))
            Zobaczymy...Jutro nam też podzolcik, w poniedziałek też, jak sama zuważyłaś,
            się szykuje. Szkoda, że tak daleko mieszkasz. Już my we dwie tobyśmy zlot
            wyszykowały. Trzymaj kciuki, za udane 2 spotkania. Oby były takie smile
            --
            • regine Re: DEL.WA57 !!!! 17.10.06, 22:22
              Doszło wszystko, dziękuję. Ale się przestraszylam. Daj spokój smile)
              --
              • regine Re: DEL.WA57 !!!! 17.10.06, 22:42
                Nie bądz @ i nie wygadaj się, bo Cię utłukę. Przepraszam za tą @ ale nauczyłam
                się tego od Adminki, ona mnie tak nazywa smile) Jak ma humor, to po imieniu mi
                mówi, służbowo. Nie gniewasz się, prwada ?smile) Jeśli tak to przepraszam
                --
              • sagittarius954 Re: DEL.WA57 !!!! 17.10.06, 22:44
                Już lecę , już lecę , o
                dziewczyno z zachodnich stron
                przy tobie słońce nabiera blasku
                a strumyk szmrze skrząc się srebrzyście
                wierzba w podzięce kładzie się nisko
                jak trawa podjęta lekkim podmuchem
                i ciepło robi sie dookoła
                mimo jesiennych i słotnych dni.smile)
                • regine Re: DEL.WA57 !!!! 17.10.06, 23:02
                  No i masz przyleciał, poleciał. A ta za nim smile Co za ludzie..
                  A chciałam Ci Helenko tylko coś powiedzieć. Ty trzymaj kciuki za mnie jutro.
                  Bo jutro mam też spotkanie. Z kim i jak przebiegło o tym jutro smile)
                  --
                • sagittarius954 Re: DEL.WA57 !!!! 17.10.06, 23:05
                  Dziękuję przez mój ekran Obraz przebiegł
                  szybko
                  nadany gdzies kobiecą ręką
                  dziękuję
                  za pamięć , za uśmiech , za słowa
                  kierowane
                  w moja stronę
                  pochylam sie nisko
                  robiąc skłon w Twoją stronę
                  Heleno.smile)
                  • sagittarius954 Re: DEL.WA57 !!!! 17.10.06, 23:18
                    Połaskotałem ją....
                    słowami ?
                    opieram je na literkach małych
                    wystukując kwadracikami bajtów
                    to co w mym umysle nagle zabłyśnie
                    by po chwili zaniknąć oddala się
                    i zdaje mi się że już nigdy nie wróci
                    spoglądam na ten znak czerwony
                    pięćdziesięciolatki to my ....
                    A ty Pani ciągle młodą duszę
                    posiadasz
                    unosisz wszystkie wątpliwości
                    i w serdeczność je zamieniasz .smile)
                      • grazyna10 Re: To nie ja 18.10.06, 19:52
                        Podziekowalas mi za watek iluzjonisty, ale to nie ja wysylalam. Ja cieniutka w
                        komputerze jestem i znalezc cos to dla mnie sztuka a wyslac to sztuka podwojna.
                        Podziekowania musisz przeslac komus innemu.
                        --
                        Znudzila mi sie skromnosc
    • dankarol Re: DEL.WA57 !!!! 20.10.06, 14:33
      Halutka posyłam Ci duuużo słoneczka, bo u mnie świeci od samego rana i nawet
      można powiedzieć, że jest bardzo ciepło, bo jest prawie 19 stopni. Będzie lało
      jak się halny skończy, ale teraz ...
      --
        • regine Re: DEL.WA57 !!!! 20.10.06, 21:14
          Jestem, jestem. Powoli wychodzę z okopów..Wstyd mi...sad
          --

--
              • kasia573 Re: DEL.WA57 !!!! 20.10.06, 22:04
                A ja, Delwuś codziennie na pocztę zaglądam, czy coś mi podeślesz...Ja na razie
                nie umiem, ale myślę o Tobie, bo odebrałam Ciebie trochę jako opiekunkę...Choć
                wiem, że jestem jedną z bardzo, bardzo wielu...Pozdrawiam i uśmiecham się big_grin
                • regine Re: DEL.WA57 !!!! 20.10.06, 22:22
                  Helenko, jestem pod wiekim wrażeniem. Piękne... Tego było tak dużo, ze
                  zdębiałam. Nie zaglądałam tam od dawna.
                  Bardzo mi się ur. podobał smile)Zdolniacha. Aż zazdroszczę. Pozostałe również, nie
                  powiem smile))))
                  --
                      • regine Re: DEL.WA57 !!!! 21.10.06, 18:08
                        Wyspałaś się choć ? Bo mnie o 3:40 obłożyło dopiero ...
                        --
                        • regine Re: DEL.WA57 !!!! 21.10.06, 20:25
                          Lepsza jestem smile Bo wstałam już o 8:30. Ale śniadanie to musiałm sama sobie
                          zrobić sad Tanim kosztem mi to wyszło, bo była tylko kawa z mlekiem.
                          --
                                • regine Re: DEL.WA57 !!!! 23.10.06, 12:34
                                  Przerwę Helenko należy zrobić. Tak dla zdrowotności umysłu. Wyciszyć się.
                                  Bardzo mi jest taka przerwa potrzebana. Nie napisałam, że zniknę na amen. Po
                                  prostu muszę odpocząć od forum. To tyle. Czasami się odezwę. No bo jak bez Was
                                  wytrzymać. Ale to nie będzie już to samo. Pozostają jeszcze e-maile. Tam warto
                                  pisać.
                                  --
                                  • tesunia Re: DEL.WA57 !!!! 27.10.06, 19:45
                                    dzieki Skarbie "za droge"
                                    Jola i Danuska sa fantastyczne,ciesze sie na to mini spotkanko,
                                    szkoda tylko,ze na tak krotko tym razemsad(

milego wieczoru zycze.
                                    --
                                    Gram miłości ma większą wartość niż tona luksusu.
                                    • regine Re: DEL.WA57 !!!! 27.10.06, 20:01
                                      Co, mnie zaczepiasz ? smile)) Cicho siedze, nic nie mowie, ale jak sie
                                      rozgadam....smile))
                                      --
      • regine Re: DEL.WA57 !!!! 28.10.06, 13:48
        Beda Helenko, ale zostalam bez aparatu, bo dzieciaki zabraly. Wroca to zrobie
        zdjecia wszystkim trzem bukietom. Robi sie je bardzo szybko. Nie bylo sie co
        guzdrac. Ale naprade az zaluje, ze nie mozesz wyjsc i nazbierac lisci. Nawet z
        tych brazowawych wyszly dosc ciekawe roze. Pokaze na pewno smile
        --
    • dankarol Re: DEL.WA57 !!!! 03.11.06, 16:27
      Mnie zasypało, ale już sie odkopałam. Gdybym jeszcze mogła sie znaleźć na
      komputerze. Co chwilę czegoś szukam i nie mogę znaleźć.
      --
    • dankarol Re: DEL.WA57 !!!! 03.11.06, 18:18
      Dzieki,dzięki, dzieki. Śliczności. Mam nadzieję, że wreszcie będę mogła coś
      zrobić i wysłać. Buziaczki
      --
    • dankarol Re: DEL.WA57 !!!! 03.11.06, 18:59
      Masz rację zezłolik. Nie przegrywałam całego dysku, tylko zgrałam skarby na
      płytki i teraz szukam po tych płytkach smile))
      --
    • dankarol Re: DEL.WA57 !!!! 03.11.06, 22:11
      Dzięki o Pani za Twe hojne dary. Oglądając tą prezentację przypomniałam sobie,
      że mam w swoich skarbach kilka przepięknych zdjęć Krakowa, muszę pomyśleć o
      prezentacji.
      --
          • regine Re: DEL.WA57 !!!! 04.11.06, 12:23
            Dobrze wszystko jest, ale skladam reklamacje. Moja poczta, pomimo, ze nie moge
            jeszcze niczego otworzyc, ciagle jest pusta. Czyzby listonosza po drodze
            zasypalo sniegiem ?A moze adres nie taki wpisujesz ?
            Oj, siostrzyczko kochana....Podpadlas mi smile
            --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka