Dodaj do ulubionych

PRACA MAGISTERSKA

14.12.08, 18:29
Witam wszystkich ! Szukałam swojego wątku ale nie znalazłam ,więc
zaczynam jeszcze raz. .Jestem studentką V roku psychologii na
UŚ.Pisze prace mgr o funkcjonowaniu osób po 60-tym roku życia .Mam
do wypisania kilka krótkich ankiet ,badanie jest zupełnie anonimowe
nie podajecie żadnych danych osobowych.Szczególnie zależy mi na
osobach które jeszcze pracują zawodowo.Bardzo proszę o pomoc , to
jest tylko chwilka spedzona przy komputerze, a dla mnie bardzo wazna
sprawa.Z góry dziękuję za pomoc ,Będę się na praszać co jakiś czas.
Adres ankiety :www.ankieta.katowice.pl
Obserwuj wątek
    • wilczyca1951 Re: PRACA MAGISTERSKA 14.12.08, 18:36
      No to sieroto zamazana,/mgr/ małogramotna studentko naucz się najpierw wklejać
      linki.Gdzieś już wypełniałam i czytałam te Twoje pierdoły. To się ani kupy ani
      ....nie trzyma.
      • kumpelka15 Re: PRACA MAGISTERSKA 14.12.08, 18:50
        Wilczyca- masz rację w 100%.-Takich będziemy mieć magistrów!
        Jezusie!!!
        • lili_angel Żałosne... 15.12.08, 14:47
          Niestety, dziewczyny, wasz poziom jest nędzny. Czy wasze
          umiejętności informatyczne nie pozwalają na najzwyklejsze
          skopiowanie adresu i wklejenie go do wyszukiwarki?
          Żałosne, naprawdę jesteście żałosne. Zamiast pomóc komuś w pracy i
          być życzliwym, to wy umiecie tylko wynajdywać błędy.
          To jest zachowanie prymitywne.
          Żal mi was.


          "Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności a daje więcej światła"
          • lili_angel ... 15.12.08, 14:50
            Aha, jeszcze jedno. Jak widzę, pani Beata-21 jest studentką
            psychologii a nie informatyki, więc wklejanie linków nie musi być
            jej specjalnościąuncertain
            Zreszta noczyją nie musi być, "mistrzynie komputerowe"
            • polnaro Re: ... 15.12.08, 16:32
              Już żałuję, że wypełniłam te ankietę !
            • wilczyca1951 Re: ..lili- puta vel angel 15.12.08, 20:44
              Od razu Cię polubiłam. Na pewno jesteś równa baba.Równa szczególnie z przodu i
              trochę z tyłu/wystające łopatki/ .Z sufitem masz natomiast duże kłopoty
              .Wyrównanie nierówności zajmie Ci sporo czasu.Mogło to nastąpić po wypełnieniu
              tej ankiety. Powiem więcej mnie też się trochę udzieliło ale żeby tak pogiąć.
              • polnaro Re: ..lili- puta vel angel 16.12.08, 11:04
                Tak ładnie zaczęłaś, myślałam, że do mnie, ale te pomieszane równości?
                Zapominam, że czytać należy od "temat-adresat".
                • polnaro Re: Wilczyca 16.12.08, 11:07
                  I odpowiadając zmieniać, cóż ...
    • beata-21 Re: PRACA MAGISTERSKA 14.12.08, 20:28
      Boże ile wrogosci ! Nie można sie pomylić "pani idealna",a co do
      tego ma tytuł magistra !!!!A tyle się mówi o niegrzecznej
      młodzieży.Dla bardziej zainteresowanych podaje jeszcze raz adres
      ankiety i dziękuję za pomoc i wsparcie bo jestem pewna że nie były
      to głosy wszystkich użytkowników tego forum

      www.ankieta.katowice.pl/
      • jaga_22 Re: PRACA MAGISTERSKA 14.12.08, 20:52
        Chciałam wypełnić,niestety są sprzeczne zapytania,na które nie można
        odpowiedzieć.Dziwię się,że do tej pory nie został zauważony
        błąd w ankiecie.
        • beata-21 Re: PRACA MAGISTERSKA 14.12.08, 21:40
          Ja sprawdzałam wielokrotnie i nie zuważyłam żadnego błędu .Mam już
          ok. 20 wpisów i wszystko dotychczas grało .Jeżeli dopatrujesz się
          jakiejś logiki czy analogii w pytaniach ,to jej nie ma .Całą ankietę
          po wypełnieniu, rozwiazuje się odpowiednim kluczem i wtedy nabiera
          ona sensu.Na tym polegają testy psychologiczne ,nalezy tylko
          odpowiadać na pytania.Ale jeżeli zuważyłaś błąd to bardzo Cię
          prosze, napisz w którym miejscu i sprawdze to jeszcze raz .Człowiek
          jest tylko człowiekiem i może się mylić .Dzięki za zaangażowanie.
          Acha, pamiętaj że jak do końca nie rozwiążesz jednej ankiety to nie
          przejdziesz do następnej
          • beata-21 Re: PRACA MAGISTERSKA 14.12.08, 22:13
            Jeżeli jesteście osobami nie pracującymi to trzeba wpisać charakter
            byłej pracy .Nie ma to znaczenia ponieważ komputer umieści Was
            automatycznie w pliku osób nie pracujących .Jest to tak zrobione ze
            względów technicznych.
            Chciałam bardzo serdecznie podziękować osobom które wzieły udział w
            moim badaniu.Nie spodziewałam się tak licznej reakcji .Jestem bardzo
            wdzięczna .Jak będe miała całość to dam znać jak wyszły te
            badania.Temat naprawde jest ciekawy.Jeszcze raz bardzo dziękuję!
          • jaga_22 Re: PRACA MAGISTERSKA 14.12.08, 22:13
            I oto chodzi .Jest napisane:
            Czy nadal pracuje Pan/i zawodowo?
            tak
            nie
            --------------
            nie pracuję,bo jestem emerytką
            Nastepne pytanie:
            Jaki jest charakter wykonywanej pracy?
            fizyczna
            umysłowa
            --------------------
            Jaka praca? skoro jestem na emeryturze i nie pracuje.
            • jaga_22 Re: PRACA MAGISTERSKA 14.12.08, 23:49
              Wysłałam.Trzeba było na początku nadmienić o co chodzi.Na pewno wypełniali ci
              którzy jeszcze pracują,a niepracujący tylko się wkurzali.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka