beata-21
14.12.08, 18:29
Witam wszystkich ! Szukałam swojego wątku ale nie znalazłam ,więc
zaczynam jeszcze raz. .Jestem studentką V roku psychologii na
UŚ.Pisze prace mgr o funkcjonowaniu osób po 60-tym roku życia .Mam
do wypisania kilka krótkich ankiet ,badanie jest zupełnie anonimowe
nie podajecie żadnych danych osobowych.Szczególnie zależy mi na
osobach które jeszcze pracują zawodowo.Bardzo proszę o pomoc , to
jest tylko chwilka spedzona przy komputerze, a dla mnie bardzo wazna
sprawa.Z góry dziękuję za pomoc ,Będę się na praszać co jakiś czas.
Adres ankiety :www.ankieta.katowice.pl