Dodaj do ulubionych

Internauci, dziś Wasze święto!

17.05.09, 08:16
Internauci, dziś Wasze święto!
Dzień Społeczeństwa Informacyjnego
Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło w 2006 r. rezolucję ustanawiającą
dzień 17 maja każdego roku Światowym Dniem Społeczeństwa
Informacyjnego (ŚDSI). Dziś po raz trzeci obchodzimy go w Polsce.
Drodzy użytkownicy - 17 maja to przede wszystkim Wasze święto!
Wszystkiego najlepszego! Miłej niedzieli.
https://i44.tinypic.com/xdblo3.jpg
Obserwuj wątek
    • 52ania Re: Internauci, dziś Wasze święto! 17.05.09, 09:03
      Cieszę się i świętuję.Wszystkim forumowiczom życzę wzajemnej
      wyrozumiałości, szacunku i ciepła.
      • cortyzol Re: Internauci, dziś Wasze święto! 17.05.09, 09:43
        Mdesa, przez Twojego nicka to już kilka razy zmieniam Ci płeć i później
        uświadamiam sobie ,że to przecież mężczyzna.Ale to nic jak mówił pewien płk.
        • mdsa Re: cortyzol 17.05.09, 12:23
          Ten mój Nick składa się z imion mojej rodzinki i dlatego taki
          wyszedł, ale na dole jest podpis janek01. Pomyślę nad zmianą Nicka
          żeby był inny na forum.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka