Gość: bell
IP: *.toya.net.pl
30.10.09, 15:17
Nie wiem, czy był taki wątek...
Tyle tu miłośników zwierzątek.
Miałam kiedyś koty (teraz też chcę, ale pies nie pozwala)
1. Pies posiada zdecydowanie większą powierzchnię grzejną (no chyba, że to york)
2. Umie mówić (mój mówi mama i zna francuski, na pytanie tyczącego jego osoby
odpowiada - mua?)
3. Mobilizuje do wstania w niedzielę rano (jeśli wiecie, o czym mówię)
Czekam na argumenty za, a nawet przeciw :)