Dodaj do ulubionych

Polska w NATO

IP: *.ibspan.waw.pl 06.03.02, 14:15
Po czym poznać, że Polska jest w NATO ?
Po tym, że Bundeswehra instaluje w czołgach autoalarmy.
(Za SMS-em cytowanym przez Urbana)
Obserwuj wątek
    • eliot Re: Polska w NATO 07.03.02, 11:17
      Gość portalu: Indris napisał(a):

      > Po czym poznać, że Polska jest w NATO ?
      > Po tym, że Bundeswehra instaluje w czołgach autoalarmy.
      > (Za SMS-em cytowanym przez Urbana)


      Niewiele pomaga! Juz sie paru doliczyc nie moga... ;-)
      Eliot

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka