Dodaj do ulubionych

dżentelmeni

IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 29.03.02, 02:16
Dwaj Dżentelmeni grają w golfa. Ulicą obok przechodzi kondukt żałobny. W tym
momencie jeden z nich przerywa grę, zdejmuje czapkę i zastyga w milczeniu.
Drugi pyta:
- Sir John, czemu przerwał pan grę?
Na to Sir John: Bądź co bądź byliśmy małżeństwem przez 35 lat.
Obserwuj wątek
    • Gość: spiwor Re: dżentelmeni IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.04.02, 07:49
      Dwóch Anglików przyjechało do Polski. Zakwaterowali się w hotelu wybiła 16.00
      obowiązkowa pora na herbatę dzwoni jeden do recepcji imówi:
      -Two tea too two(tutituto)
      Recepcjonistka:
      -trallala trallala.

      • Gość: kkkkkk Re: dżentelmeni IP: *.chapmantaylor.com 23.04.02, 16:12
        dwoch angielskich dzentelmenow popijaja sobie gin z tonikiem, kiedy do pubu
        wchodzi kon. zaczyna isc po scianie, przechodzi na sufit, schodzi z drugiej
        strony, wreszcie podchodzi do baru aby zamowic drinka, po czym wraca do drzwi
        ta sama droga, ktora przyszedl i wychodzi na zewnatrz. jeden z dzentelmenow,
        przygladajac sie calemu wydarzeniu sie odzywa:
        - David, czy cos cie w tym wszystkim nie zastanowilo?
        - faktycznie! masz racje! on zapomnial zaplacic!
        • piasia Re: dżentelmeni 26.04.02, 09:46
          Angielski arystokrata zażywa kąpieli, w pewnej chwili zdarzyło mu się
          puścić "dwubulgotana waniennego". Dwie minuty później wchodzi do łazienki lokaj
          z tacą, butelką i kieliszkiem.
          - Bob, nie wzywałem cię.
          - Ależ sir, słyszałem wyraźnie: Bob, bring the bottle of bourbon
      • Gość: P. Re: dżentelmeni IP: *.arcor-ip.de 29.04.02, 15:23
        w oryginale bylo - tutiturumtutu! Kto chodzil we wroclawiu do trojki i mial
        angielski z p. Bialym, wie, ze to jets autentyk :-)
        • Gość: Luki Re: dżentelmeni IP: 141.63.88.* 29.04.02, 15:41
          > w oryginale bylo - tutiturumtutu! Kto chodzil we wroclawiu do trojki i mial
          > angielski z p. Bialym, wie, ze to jets autentyk :-)

          A nie powinno byc tutiz-turum-tupliz?
      • Gość: cupoftea Re: dżentelmeni IP: 195.116.253.* 10.05.02, 15:42
        pełna wersja jednak brzmi lepiej:

        two tea to room two two ( tuti turum tutu )
        na co recepcjonistka:

        taram tatam taram tatam

        brgds
        cup of tea
      • Gość: goha Re: dżentelmeni IP: *.otosf.com.pl 25.07.02, 10:08
        Gość portalu: spiwor napisał(a):

        > Dwóch Anglików przyjechało do Polski. Zakwaterowali się w hotelu wybiła 16.00
        > obowiązkowa pora na herbatę dzwoni jeden do recepcji imówi:
        > -Two tea too two(tutituto)
        > Recepcjonistka:
        > -trallala trallala.

        TO BYŁO "TWO TEA TO ROOM TWO" (TUTITURUMTU)
        A ONA : TA TARAM TAM :)
        • Gość: ATRA1 Re: dżentelmeni IP: *.jamisn01.pa.comcast.net 01.08.02, 06:23
          TWO TEAS TO ROOM TWO, a "teas" dlatego, bo chodzi o szklanki/filizanki herbaty,
          jakby sie komus niepoliczalnie niezgadzalo. Pozdrawki. A
    • Gość: Lobelia Re: dżentelmeni IP: 195.187.102.* 06.05.02, 12:00
      A wiecie, kto to jest szkocki dżentelmen?
      Jest to człowiek, który umie grać na kobzie, ale tego
      nie robi ...
      • Gość: ozzman Re: dżentelmeni IP: *.dialog.net.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 05.06.02, 21:53
        Gość portalu: Lobelia napisał(a):


        > Jest to człowiek, który umie grać na kobzie, ale tego
        > nie robi ...

        Szkoci graja na dudach, kobza to instrument strunowy...
        Ech ;)
        • zosienkaa Re: dżentelmeni 17.07.02, 23:26
          "by przyjemność zrobić damie
          dżentelmen kłamie"
          zgadnijcie kto to napisał
          • Gość: Radek Re: dżentelmeni IP: *.csioz.gov.pl 18.07.02, 08:34
            zosienkaa napisał:

            > "by przyjemność zrobić damie
            > dżentelmen kłamie"
            > zgadnijcie kto to napisał

            Słonimski?
          • Gość: rychu Re: dżentelmeni IP: 194.204.130.* 18.07.02, 09:00
            zosienkaa napisał:

            > "by przyjemność zrobić damie
            > dżentelmen kłamie"
            > zgadnijcie kto to napisał

            ja stawiam na p. A. Waligórskiego ;0) ?????
          • Gość: Miśka Re: dżentelmeni IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 24.07.02, 20:39
            Powiedziałabym, że Sztaudynger
          • Gość: Malenstwo Re: dżentelmeni IP: *.smlw.pl / 10.0.4.* 24.07.02, 20:53
            zosienkaa napisał:

            > "by przyjemność zrobić damie
            > dżentelmen kłamie"
            > zgadnijcie kto to napisał
            Przeciez pisze ze napisala Zosienkaa ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka