07.01.05, 17:05
Do eleganckiej willi dzwoni mlody mezczyzna i prosi o drobne materialne
wsparcie.
Gospodyni wynosi kanapki i daje 10 zlotych,a nastepnie zyczliwie doradza
zebrzacemu;
-w sasiednim domu ,szukaja kogos do pracy w ogrodzie...
-Z serca dziekuje,ze mnie Pani ostrzegla..


no sami powiedzcie ,
czy to nie dowcip na czasie?
Obserwuj wątek
    • Gość: sztywniara Re: praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 20:26
      Hahahahaha usmiałam się po pas :D
    • Gość: ddd Re: praca IP: *.agh.edu.pl 07.01.05, 20:33
      to jest żart? dziwne ludzie mają poczucie humoru

      tak na marginesie masz dobrą pracę, wogóle pracę?
      • Gość: Michał M. Re: praca IP: 80.51.227.* 07.01.05, 22:26
        Ja od dawna szukam pracy i ledwo wiążę koniec z końcem, ale nie zmienia to
        faktu, że dowcip mnie ubawił :)

        Ja znam podobny:

        Małżeństwo klęczy przed świętym obrazem i się modli:
        - Panie Boże spraw, żeby w punkcie pomocy społecznej zawsze były dla nas jakieś
        dary.
        • gixera Re: praca 07.01.05, 22:41
          Dowcip przedni, ale jak ktos chce sie przyczepic, to sie zawsze przyczepi.
          Zauwazylam, ze ostatnio forum polega na tym, ze ktos cos napisze, a inne osoby
          zamiast np. jak w tym przypadku wkleic jakis dowcip, np. dotyczacy pracy,
          zaczynaja szereg wywodow. Przepraszam, to moze zalozymy na forum liste tematow,
          z ktorych mozna sie smiac oraz tematow tabu.
          Dzieciacki, nie tedy droga.
          Pozdrawiam
          • Gość: szwaczka Do gixery IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 22:59
            oj gixera gixera...
            • Gość: ? Re: Do gixery IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 23:19
              Gość: ddd
              Data: 07.01.2005 20:33

              to jest żart? dziwne ludzie mają poczucie humoru
              tak na marginesie masz dobrą pracę, wogóle pracę?

              gixera
              Data: 07.01.2005 22:41

              Dowcip przedni, ale jak ktos chce sie przyczepic, to sie zawsze przyczepi.
              Zauwazylam, ze ostatnio forum polega na tym, ze ktos cos napisze, a inne osoby
              zamiast np. jak w tym przypadku wkleic jakis dowcip, np. dotyczacy pracy,
              zaczynaja szereg wywodow. Przepraszam, to moze zalozymy na forum liste tematow,
              z ktorych mozna sie smiac oraz tematow tabu.
              Dzieciacki, nie tedy droga.
              Pozdrawiam



              >>>>>>>>>>> pytanie za milion punktów: który post był pierwszy? i czy ten pierwszy był na temat wątku, czy z serii tych moralizatorkich?
              • Gość: a kuku! Re: Do gixery IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 23:24
                Bogata nie jestem więc odpowiadam:
                1.) pierwszy był od ddd
                2.) pierwszy post skrytykował poczucie humoru dziwnych ludzi i ich prace:D

                Czy tym razem szczęście mi dopisze , czy odejde z tego świata z fortuną ?
                • Gość: ? Re: Do gixery IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 23:26
                  powodzenia! obyś tylko nigdy nei trafiła w zakładzie pracy na takie zebranie:

                  Dyrektor mówi do swoich pracowników:
                  - słyszałem, że niektórzy z was mają życie osobiste... czas to zmienić!!!
                  • Gość: szwacz-sztywniacz Re: Do gixery IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 23:30
                    Aj dziewczyny ja i tak źle wyglądam, przenosze się zara na forum uroda :P

                    A kuku to ja!!
          • Gość: jaija Gixero, pijesz do mnie, hę? IP: *.elblag.dialog.net.pl 08.01.05, 00:07
            Pijesz do mnie gixero? czy czasem to ty nie masz zapędów do tworzenia wywodów?
            To ty teraz się przyczepiłaś, nie ja. Kawał bardzo dobry, prowokatorko.
            • Gość: szwaczka Re: Gixero, pijesz do mnie, hę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.05, 00:12
              Gixera jaka jest kazdy widzi, a dla rozładaowania złości możesz se ze mną
              pogadać, jak z ruskiem przy setce, albo z księdzem na www.wiara.pl/chat :D
              Narobiłam ci kłopotu a teraz wybieraj :))) Pozdro z góry.
              • gixera Re: Gixero, pijesz do mnie, hę? 08.01.05, 19:34
                Co to znaczy jaka jest kazdy widzi, ni ja ta dyskusje zaczelam.
            • gixera Re: Gixero, pijesz do mnie, hę? 08.01.05, 19:33
              Wow, twoja bystrosc mnie przeraza, jakis taki respekt poczulam.
    • alicja-ciekawska Re: praca 08.01.05, 15:30
      spoko dzieciaki,
      nikogo nie chcialam obrazic ,
      zwlaszcza ludzi bez pracy,
      ale jak to zwykla bywa .
      ,,sa dwie strony medalu,,
      wolalabym nastepne dowcipy.
      a jesli ktos pracowc chce,
      to prosze do mnie napisac.
      moze pomysle
      • Gość: szwaczka Re: praca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.05, 20:32
        Dowcip bardzo dobry był, nie wpędzaj się w depresje tylko wymyślaj nam jak cały
        czas dowcipy i miejsca pracy :D
      • Gość: jaija Re: praca IP: *.elblag.dialog.net.pl 08.01.05, 23:39
        Dowcipy nowe chętnie ujrzę, ja nie mam zamiaru tutaj z nikim się wykłócać, bo
        nie ma sensu...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka