Dodaj do ulubionych

praca w domu

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.02.05, 22:18
Obserwuj wątek
    • Gość: marypickford Re: praca w domu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.02.05, 22:21
      jestem zwierzęciem stadnym.
      odkąd pracuję w domu najbardziej mi żal
      pracowych pokerków
      plot
      głupawek
      jazd okolicznosciowych czyli głupawek na temat
      freelancerzy, jakim cudem dajecie radę?
      • mondry.i.pszystoiny Re: praca w domu 18.02.05, 22:22
        Gość portalu: marypickford napisał(a):

        > jestem zwierzęciem stadnym.
        > odkąd pracuję w domu najbardziej mi żal
        > pracowych pokerków
        > plot
        > głupawek
        > jazd okolicznosciowych czyli głupawek na temat
        > freelancerzy, jakim cudem dajecie radę?

        Forum Praca - forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=23 :-DDD
        • marypickford Re: praca w domu 18.02.05, 22:36
          nienienienie. nie chodzi mi o pracę tylko to, co pomiędzy czyli pracowe zabawy.
          bendonc mlodom frilanserkom odczuwam pewien niedosyt tychże.
          • Gość: vesna Re: praca w domu IP: *.torun.mm.pl 18.02.05, 22:57
            Trzeba szybko w domu zapylać, a potem iść na miasto się bawić :) można też
            znajomym różnym poinstalować gg i dostawać głupawki wirtualnie. ale bez ludzi
            się dziczeje. Trzeba wieczorkiem się przewietrzyć i trybiki piwkiem
            nasmarować :) (Jezzzzu, co ja tak zdrabniam?!)
      • Gość: Michał M. Re: praca w domu IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 18.02.05, 23:07
        Fakt, strasznie jest pracować w domu - koleżanek nie można molestować.

        W starej robocie latałem w delegacje samolotem. Teraz wożę się po mieście
        tramwajem. Buuu!
    • Gość: Paweł Re: praca w domu IP: 195.* / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.05, 23:00
      A ja zawsze wtedy powiem, że najbardziej mi żal: kolorowych jarmarków,
      blaszanych zegarków, pierzastych kogucików i... acha, baloników na druciku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka