Dodaj do ulubionych

Reklama paneli

IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 09.06.05, 13:28
Murzynek Bambo juz w Polsce mieszka
Kształtną ma dupę ten nasz koleżka,
Chętnie ją w ti-wi widzom wystawia
Czym ekscytuje damy z Wrocławia.
Dupa w reklamie zrobiła wiele
Lecą juz laski kupić panele,
Stoją w kolejkach nasze kobiety
Chcą na podłogach ersatz-parkiety.
Markety liczą pieniędzy kupę
Panny zaś widzą w podłodze dupę
Co pośród desek kształtnie wyrasta,
Sni o panelach każda niewiasta.
Gdy misia swego pieści w niedzielę,
Szepcze mu w ucho- Kupmy panele.
I tak za sprawą murzynka dupy
Idą do sklepu robić zakupy.
Obserwuj wątek
    • yoma Re: Reklama paneli 09.06.05, 13:32
      Cześć Kocur!

      Nie jest to prawdą, jakoby baby
      W kolejkę pchały się tłumnie, aby
      Kupić panele w jakiejbądź cenie,
      Bo zwykle dbając o zaopatrzenie
      Domu, małżonków tudzież potomków
      Wyżej d.. mają wszelkich ogonków.
      • Gość: behemot Re: Reklama paneli IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 09.06.05, 13:42
        Stoją w kolejkach!Robią zakupy!
        Gdy w wyobrazni mają kształt dupy.
        Pięknej i czarnej,do tego męskiej,
        Szelmowsko gołej,uwodzicielskiej.
        • yoma Re: Reklama paneli 09.06.05, 13:48
          Czemuż martwi Behemota
          Czarna de? - CZARNEGO kota?
          • Gość: behemot Re: Reklama paneli IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 09.06.05, 14:00
            A wręcz przeciwnie,niech Yoma wie
            Ze mnie wprost cieszy czarnego de,
            Bo niczym heban,węgiel i skała
            Dupa w reklamie fajnie zagrała...
            • yoma Re: Reklama paneli 09.06.05, 14:25
              Chociaż wędruję tędy-owędy,
              De nie widziałam. Nie jestem trendy :(
              • Gość: behemot Re: Reklama paneli IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 10.06.05, 00:14
                Trendy nie trendy,tędy owędy
                Nie widząc dupy popełniasz błędy,
                I chociaz zadków fajnych jest wiele
                Cześciej wzrok wbijasz,ot tak w panele.
                • Gość: Szafir Re: Reklama paneli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.05, 09:59
                  Jeśli poezji skrzydła rozwinę
                  i poszybuję lotem poety,
                  wtedy zapewne wyda się prędko,
                  że napisałem to nie do rymu.
                  • yoma Re: Reklama paneli 10.06.05, 18:36
                    Ale za to rytm wręcz łaciński... :)
                • yoma Re: Reklama paneli 10.06.05, 18:36
                  Zadki są okej, no ale może
                  Lepiej oglądać nie w telewizorze?
                  • Gość: behemot Re: Reklama paneli IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 10.06.05, 21:58
                    Zadki są okej,no ale morze
                    Lepiej oglądać nie w telewizorze?
                    • Gość: behemot Re: Reklama paneli IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 10.06.05, 23:49
                      No niech mi tutaj nie mówi Yoma,
                      Ze ją nie łapie zwykła oskoma,
                      Ujrzeć co może ów tyłek dać ci,
                      Gdy go uwolnisz szybciutko z gaćci.
                      Niczym ostrogi wbijasz swe tipsy
                      W brunatny mięsień w kształcie elipsy....
                      Zakończeń frazy może być wiele..
                      Jedno jest pewne-chrzanisz panele.


                      P.S.
                      Zaatakowała dziś Ciebie bomba,
                      Dzielnie walczyłaś,zuch jesteś yomba
                      • miszczynia Re: Reklama paneli 11.06.05, 11:31
                        Pękam ze śmiech, moi kochani,
                        Zadki, doprawdy, nie są "do bani",
                        lecz ta dyskusja na łeb je bije!
                        Brawo, ach brawo! Humor niech żyje!!!
    • Gość: behemot.. Re: Reklama paneli IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 11.06.05, 11:32
      Yomba dzisiaj nie pracuje,
      To i postów nie drukuje
      Ale weekend szybko zleci
      Minie jej samotność w sieci...
      • Gość: behemot Re: Reklama paneli IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 13.06.05, 14:55
        Oh rodacy!Spieszę donieść-Yomba w pracy!
        Szybkie posty już drukuje,
        Z nudów tutaj przyfaluje
        Rzuci postem i odleci
        Pocerować wątki w sieci...
        • yoma Re: Reklama paneli 13.06.05, 15:08
          Widzę odzewów i uczuć wiele,
          Oglądać w Obi byłam panele,
          A teraz, zamiast pogadać z Kotem,
          nadgonić muszę trochę robotę,
          bo mój stan konta to nie wygłupy -
          - ani na remont, ani na dupy.
    • yoma Re: Reklama paneli 14.06.05, 10:28
      Z czarnym tego nie robiłam, ale to nie wszystko,
      Wyznam wam tu bez ochyby, że jestem rasistką.
      Śnieg jest biały, łabędź biały i ślub też na biało,
      Bo mnie kręci, mnie rajcuje europejskie ciało.
      Oj dana!


      (Całą noc nad tym myślałam. A co.)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka