Dodaj do ulubionych

Program Federowicza.

18.09.05, 22:00
Podoba mi się jak się śmieją z polityków.
Obserwuj wątek
    • xxx131 Re: Program Federowicza. 18.09.05, 23:03

      A ktory Federowicz? Ten od Dziennika, od Samoobroby czy ten od Tuska?
      • pippin4 Re: Program Federowicza. 20.09.05, 12:27
        xxx131 napisał:

        >
        > A ktory Federowicz? Ten od Dziennika, od Samoobroby czy ten od Tuska?

        Ten od Dziennika.
    • carton Re: Program Federowicza. 19.09.05, 11:31
      Słabe i na siłę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka