pippin4 18.09.05, 22:00 Podoba mi się jak się śmieją z polityków. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xxx131 Re: Program Federowicza. 18.09.05, 23:03 A ktory Federowicz? Ten od Dziennika, od Samoobroby czy ten od Tuska? Odpowiedz Link Zgłoś
pippin4 Re: Program Federowicza. 20.09.05, 12:27 xxx131 napisał: > > A ktory Federowicz? Ten od Dziennika, od Samoobroby czy ten od Tuska? Ten od Dziennika. Odpowiedz Link Zgłoś