serencia
31.03.06, 15:28
Więc tak:
Osoba pisze swoje imie, poczym nastepna pisze co o nim wie, i podaje swoje
itp.
NP:
A: Kaśka
B: Wszystkei Kaśki które znam maja blond wlosy, moje to MILENA.
C: Milena - imie mojej siorki.
ITP :P
milego smiechu i zabawy -
zaczynam;
SERENA