clooney_g 18.06.08, 06:42 moto.pl/MotoPL/1,88571,5231545.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
clooney_g Re: car-a-sutra 18.06.08, 10:04 drzejms-buond napisał: > ;] Czy to ma oznaczac, ze jest cos na rzeczy, Panie DB ? Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: car-a-sutra 18.06.08, 10:20 powiem wiec więcej :P ============================== ech, nie takie rzeczy robiło się w mojem, czerwienią spowitem, porsheee Odpowiedz Link Zgłoś
clooney_g Re: car-a-sutra 18.06.08, 10:24 drzejms-buond napisał: > powiem wiec więcej > :P > > ============================== > ech, nie takie rzeczy robiło się w mojem, czerwienią spowitem, > maluchu... Czy mozna to zrozumiec jako : Pewna Pani miala stycznosc z dwoma MALUCHAMI ? Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza rozumiem, że fellatio nie wpływa w najmniejszym 18.06.08, 16:25 stopniu na koncentrację kierowcy na prowadzeniu samochodu? Odpowiedz Link Zgłoś
clooney-g Re: rozumiem, że fellatio nie wpływa w najmniejsz 18.06.08, 16:34 kochanica-francuza napisała: > a koncentracja kierowcy na prowadzeniu samochodu? Na prowadzeniu byc moze nie, ale wystarczy przypomniec sobie(se) "Swiat wedlug Garpa", dokladniej scene namietnego stosunku zony Garpa i Jej studenta... <*> Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: rozumiem, że fellatio nie wpływa w najmniejsz 18.06.08, 16:38 > Na prowadzeniu byc moze nie, ale wystarczy przypomniec sobie(se) > "Swiat wedlug Garpa", dokladniej scene namietnego stosunku zony > Garpa i Jej studenta... > > ale to MODLISZKA BYŁA, ona mu specjalnie odgryzła a potem zwaliła wszystko na kierowcę Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: rozumiem, że fellatio nie wpływa w najmniejsz 18.06.08, 16:37 nie bardziej niż jedzenie kanapki z jajkiem ;] Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: rozumiem, że fellatio nie wpływa w najmniejsz 18.06.08, 16:42 drzejms-buond napisał: > nie bardziej niż jedzenie kanapki z jajkiem > ;] Hm, to skąd ta obsesja kulturowa na punkcie fellatio? Kiedy wrażenia są równe jedzeniu kanapki z jajkiem? Próbowałeś obu? Za kierownicą, oczywiście? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alik Re: car-a-sutra IP: *.cable.smsnet.pl 18.06.08, 17:03 Wystarczy nie mieć z kim i nie mieć prawa jazdy. Nie kojarzyć z polityką ;) A myślałem, że w Teksasie Walker i Trivette bez ostrzeżenia strzelają, a tu widać ino do tęczowych:)))) (w .de mam political correctness) Odpowiedz Link Zgłoś
clooney_g Re: car-a-sutra 19.06.08, 00:07 Gościo portalu: niejakie aliko napisało,bo nie myslalo : (w .de mam political correctness) ...a radio (tzw.) za toba tez? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alik Re: car-a-sutra IP: *.cable.smsnet.pl 21.06.08, 19:40 > ...a radio (tzw.) za toba tez? Nawet dwa i oba niemieckiego kapitału:) W dużym DE mam papcię muchomorka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: der Re: car-a-sutra IP: 83.142.203.* 20.06.08, 14:10 lol :D cummuch.dl.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś