Dodaj do ulubionych

Jeszcze na zielono sie wpisze

    • Gość: frustrat Re: W tym watku jest juz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 15:02
      sam dociągne do 5000 wpisów!!!
      • Gość: :) Pomóc? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 15:26
        • Gość: :) 3043 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 15:26
          I cały czas rośnie...
          • Gość: słoń bim-bom 3044 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 16:26
            • Gość: słoń bim-bom 3045 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 16:27
              • Gość: słoń bim-bom 3046 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 16:28
                • Gość: słoń bim-bom 3047 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 16:28
                  • Gość: słoń bim-bom 3048 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 16:29
                    • Gość: słoń bim-bom łaściwie to żal mi Pscoly IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 16:30
                      • Gość: słoń bim-bom Biedna tak się nastawi, że będzie miała te 3000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 16:31
                        • Gość: słoń bim-bom Re: Biedna tak się nastawi, że będzie miała te 30 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 16:32
      • Gość: słoń bim-bom Gość portalu: frustrat napisał(a): sam dociągnę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.03, 20:37
        • Gość: słoń bim-bom do 5000 wpisów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.03, 20:38
          • Gość: słoń bim-bom a ja życzę powodzenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.03, 20:39
    • to_pscola ojejciu <!!!!!!> <?????> 26.10.03, 18:03

      • to_pscola 3000 wpisane :( 26.10.03, 18:05
        to_pscola napisała:

        >
      • to_pscola Uguś nie zawolal :( 26.10.03, 18:05

        • Gość: piecyk gazowy Ja już dawno nie widziałem Ugiego :) (Pscoli też!) IP: *.visp.energis.pl 26.10.03, 21:47
      • to_pscola i nikt nie zawołał .... 26.10.03, 18:06

        • Gość: słoń bim-bom Przepraszam Cię Psólciu!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 19:08
    • magda_s4 No normalnie na mnie czekał ten 3060. 26.10.03, 22:56

    • independent-girl a ja do Krakowa jade o 5:25... 26.10.03, 23:40
    • independent-girl ...wiec ide spac :) 26.10.03, 23:42
    • independent-girl milych snow :)**** 26.10.03, 23:42
    • independent-girl Piecyki, jeszcze raz dzięki za wszystko :)* 26.10.03, 23:43
    • independent-girl tzn. Piecyku, a nie Piecyki, chociaz... 26.10.03, 23:46
    • independent-girl ...fajnie by było znać kilku TAKICH Piecyków :P 26.10.03, 23:48
      • Gość: piecyk gazowy Co za dużo to niezdrowo... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.03, 14:44
    • independent-girl UGO dzięki za odpowiedź, :)* 26.10.03, 23:51
    • ada296 3068 27.10.03, 01:15

    • Gość: ja już 3069 IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.10.03, 01:17
      i tak trzymać
    • magda_s4 3070 zgłoś się! 27.10.03, 07:39

    • independent-girl Cracow City :-) 27.10.03, 10:04
      • Gość: słoń bim-bom Ale daleko spadł ten wątek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.03, 14:40
        • Gość: słoń bim-bom Na szczęście jestem ja!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.03, 14:41
          • Gość: słoń bim-bom i znów jest na pierwszym miejscu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.03, 14:43
            • mpulumpyu no to gratulacje dla słonia! 27.10.03, 17:16
              • Gość: słoń bim-bom hop siup tralala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.03, 18:48
    • Gość: gucio Re: W tym watku jest juz IP: *.chello.pl 27.10.03, 18:55
      Jak wszyscy to wszyscy!
      • Gość: reactor hop! wątek do góry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.03, 00:41
        • ada296 3082 :-)) 28.10.03, 00:45

    • Gość: ja życzę miłego wieczoru :-)) IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.10.03, 19:12
      • Gość: sloń bim-bom Nawzajem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.03, 19:17
    • dziuunia Dziś jestem pierwsza 29.10.03, 00:06
      • Gość: słoń bim-bom Gratulacje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.03, 14:35
      • bartekjot Re: Dziś jestem ostatni? :-) 29.10.03, 19:34
    • misiaczko 3089 29.10.03, 19:49
      :)
    • luzik1 A czy można, że tak spytam... 29.10.03, 20:51
      • luzik1 ..z odrobiną nieśmiałości... 29.10.03, 20:52
        • luzik1 a także ozięble z domieszką ironii.. 29.10.03, 20:53
          • luzik1 dołączyć się to uczestnictwa w tym.. 29.10.03, 20:53
            • luzik1 niezwykle intygującym i ciekawym forum ?? 29.10.03, 20:54
              • luzik1 Autor! Autor! - gdzie jest Wpisow ?.. 29.10.03, 20:55
                • luzik1 Czy ktoś zna tego/tą najsłynniejszą.. 29.10.03, 20:56
                  • luzik1 postać Forum Humorum ? ViV La Wpis ! 29.10.03, 20:56
                    • luzik1 a jak już tak poszlo ostro.. 29.10.03, 20:57
                      • luzik1 to chociaż... 29.10.03, 20:58
                        • luzik1 sobie strzelę 100-tkę, a co! 29.10.03, 20:58
                          • luzik1 No nie wiem co się stało, chyba popsułem :( 29.10.03, 21:02
                            • luzik1 a może mi się tylko zdawało.... ;o 29.10.03, 21:03
                              • luzik1 jestem natomiast bardzo ciekaw, jak długo.. 29.10.03, 21:04
                                • luzik1 ..można samemu do siebie pisać.. 29.10.03, 21:04
                                  • luzik1 posty i żeby się nie znudziło ;) 29.10.03, 21:05
                                    • luzik1 Na pewno mieliście już takie doświadczenia 29.10.03, 21:05
                                      • luzik1 z ćwiczeniem silnej woli i cierpliwości.. 29.10.03, 21:06
                                        • luzik1 ..to kłopot! Pies mi się wyżygał na dywan, k... 29.10.03, 21:07
                                          • dziuunia Ładnie podciągnąłeś:) 29.10.03, 21:20
                                            • dziuunia Mam nadzieję że nie było dużo sprzątania 29.10.03, 21:20
                                              • dziuunia No to 3111 29.10.03, 21:21
                                                • Gość: piecyk gazowy Luzik1 zasłużył(a) na duże piffko!!! :-))) IP: *.visp.energis.pl 29.10.03, 21:25
                                                  • dziuunia Jak najbardziej:) 29.10.03, 21:37
                                                  • ugo 3114 29.10.03, 23:16
                                                    :-)
    • dziuunia Znowu jestem pierwsza 30.10.03, 10:01
      • dziuunia Pusto tutaj jakoś 30.10.03, 10:02
        • dziuunia Gdzie jesteście? 30.10.03, 10:03
          • Gość: słoń bim-bom Ja byłam w szkole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 14:17
    • to_pscola Piecyk sie na mnie wydarł :P 30.10.03, 15:19

      • to_pscola ze sie ponoc nie udzielam 30.10.03, 15:24
        to_pscola napisała:

        >
      • to_pscola no to sie udzielam :) 30.10.03, 15:25
        to_pscola napisała:

        >
      • to_pscola i jeszcze mowi ze sie niepokoi 30.10.03, 15:26
        to_pscola napisała:

        >
      • to_pscola no to dorzuce tutaj troche 30.10.03, 15:26
        to_pscola napisała:

        >
      • to_pscola a przy okazji 30.10.03, 15:27
        to_pscola napisała:

        >
      • to_pscola wydre sie regularnie na tego paskudnika 30.10.03, 15:28
        to_pscola napisała:

        >
      • to_pscola ktory mi 3ooo sprzatnał sprzed nosa 30.10.03, 15:28
        to_pscola napisała:

        >
      • to_pscola korzystajac z mojego chorowania i 30.10.03, 15:29
        to_pscola napisała:

        >
      • to_pscola niepokazywania sie tutaj 30.10.03, 15:29
        to_pscola napisała:

        >
      • to_pscola a te 4ooo to sobie mozecie ........ 30.10.03, 15:30
        to_pscola napisała:

        >
        • bumtarara dość 30.10.03, 15:36
          • bumtarara dawno 30.10.03, 15:37
          • bumtarara się 30.10.03, 15:37
          • bumtarara nie 30.10.03, 15:38
            • Gość: Ewa Który mamy numer? IP: 157.25.31.* 30.10.03, 15:40
          • bumtarara wpisywałem 30.10.03, 15:38
          • bumtarara , 30.10.03, 15:39
          • bumtarara więc 30.10.03, 15:39
          • bumtarara to 30.10.03, 15:40
          • bumtarara robię 30.10.03, 15:40
          • bumtarara może 30.10.03, 15:42
          • bumtarara nie 30.10.03, 15:42
          • bumtarara jestem 30.10.03, 15:42
          • bumtarara taki 30.10.03, 15:43
          • bumtarara mocarny 30.10.03, 15:43
          • bumtarara jak 30.10.03, 15:44
          • bumtarara Luzik 1 30.10.03, 15:44
          • bumtarara ale 30.10.03, 15:44
            • bumtarara zawsze 30.10.03, 15:46
            • bumtarara trochę 30.10.03, 15:47
            • bumtarara przybędzie 30.10.03, 15:47
            • bumtarara pozdrawiam 30.10.03, 15:48
            • bumtarara i 30.10.03, 15:48
            • bumtarara spadam 30.10.03, 15:48
            • bumtarara się mi przypomniało 30.10.03, 15:50
            • bumtarara jaki jest rekord świata? 30.10.03, 15:50
            • bumtarara czy coś w tym rodzaju 30.10.03, 15:51
        • Gość: to_pscola .......sami wpisac :P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 17:31
          to_pscola napisała:

          > to_pscola napisała:
          >
          > >
          >
          >
          • ugo Masz rację 30.10.03, 23:11
            Też to mam gdzieś
            • Gość: pscola Re: Masz rację IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 23:31
              jeden Ugo na ktorym mozna zawsze polegac :)
    • Gość: Ewa Który numer i skąd to wiadomo? IP: 157.25.31.* 30.10.03, 15:44
    • Gość: Ewa Czy ktoś tu ze mną jest? Pscola? IP: 157.25.31.* 30.10.03, 15:55
    • Gość: Ewa No dobra, nie to nie... :-((( IP: 157.25.31.* 30.10.03, 15:56
    • Gość: Ewa Idę do domu IP: 157.25.31.* 30.10.03, 16:01
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka