04.02.09, 12:48
zobaczcie tę galeryjkę!
ulubiency.wp.pl/gid,10812715,img,10812728,kat,1012383,galeriazdjecie.html?T[page]=1
ludzie to mają poczucie humoru...
Obserwuj wątek
    • Gość: 3,14-Roman Re: pudel IP: *.eranet.pl 04.02.09, 13:03
      Aaarghhh... to jest żywy pies? Nie podpada to czasem pod dręczenie
      zwierząt?
    • Gość: 3,14-Roman Re: pudel IP: *.eranet.pl 04.02.09, 13:10
      ulubiency.wp.pl/gid,10812715,img,10812719,kat,1012383,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=15
      Mina tej gadzinki mówi sama za siebie :/
      • drzejms-buond Re: pudel 04.02.09, 13:29
        ale musze przyznać ze pudel-kubik zrobił na mnie wrazenie
        nawet bardziej niż ninja...
        ;-]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka