drzejms-buond 04.02.09, 12:48 zobaczcie tę galeryjkę! ulubiency.wp.pl/gid,10812715,img,10812728,kat,1012383,galeriazdjecie.html?T[page]=1 ludzie to mają poczucie humoru... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 3,14-Roman Re: pudel IP: *.eranet.pl 04.02.09, 13:03 Aaarghhh... to jest żywy pies? Nie podpada to czasem pod dręczenie zwierząt? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3,14-Roman Re: pudel IP: *.eranet.pl 04.02.09, 13:10 ulubiency.wp.pl/gid,10812715,img,10812719,kat,1012383,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=15 Mina tej gadzinki mówi sama za siebie :/ Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: pudel 04.02.09, 13:29 ale musze przyznać ze pudel-kubik zrobił na mnie wrazenie nawet bardziej niż ninja... ;-] Odpowiedz Link Zgłoś