Gość: st3s IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.12.03, 21:55 lepiej być głupim i szczęśliwym jak mądrym i smutnym ,,jest w tym logika czy to czcze gadanie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anna_geras Re: lepiej być? 18.12.03, 22:04 to jest forum humorum a nie psychologia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: st3s Re: lepiej być? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.12.03, 23:20 od razu wiedziałem że z psychopatow można nieżle sie pośmiać Odpowiedz Link Zgłoś
westpoint lepiej zgubić 18.12.03, 22:09 Ja mam coś innego: Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: st3s Re: lepiej zgubić IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.12.03, 23:24 w tych wojskowych szkołach to nieżle uczą Odpowiedz Link Zgłoś
westpoint Oj nieźle :-) 18.12.03, 23:33 Gość portalu: st3s napisał(a): > w tych wojskowych szkołach to nieżle uczą ROTFL No tak biorąc pod uwagę to, że jestem dziewczyną :-D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: st3s Re: Oj nieźle :-) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.12.03, 23:45 dla mnie ten kto gubi to wojskowy ps.d Odpowiedz Link Zgłoś
westpoint Re: Oj nieźle :-) 18.12.03, 23:54 A kim jest ten kto znajduje? PS: Wojskowi wcale nie są głupi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: st3s Re: Oj nieźle :-) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.12.03, 00:11 to ja krzycze grubym i donośnym głosem ,taaam leży w oddalii, ps.w końcu żołnierz musi wiedzieć gdzie jest plus agdzie minus przecie czołgi jeżdziły by do tyłu anie wspomnę o armatach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snoop Re: lepiej być? IP: *.torun.mm.pl 19.12.03, 00:07 Lepiej byc niz nie byc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: st3s Re: lepiej być? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.12.03, 00:24 czasamijestemalemnieniema. celowa skladnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: st3s Re: lepiej być, niż mieć... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.12.03, 00:32 gdyby kmieć miał miecz być lepiej mu bylo bo gdyby go nie miał dostał pienchom w ryło myślę że jedno i drugie Odpowiedz Link Zgłoś