Dodaj do ulubionych

lepiej być?

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.12.03, 21:55
lepiej być głupim i szczęśliwym jak mądrym i smutnym ,,jest w tym logika
czy to czcze gadanie
Obserwuj wątek
    • anna_geras Re: lepiej być? 18.12.03, 22:04
      to jest forum humorum a nie psychologia.
      • Gość: st3s Re: lepiej być? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.12.03, 23:20
        od razu wiedziałem że z psychopatow można nieżle sie pośmiać
    • westpoint lepiej zgubić 18.12.03, 22:09
      Ja mam coś innego: Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć :-)
      • Gość: st3s Re: lepiej zgubić IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.12.03, 23:24
        w tych wojskowych szkołach to nieżle uczą
        • westpoint Oj nieźle :-) 18.12.03, 23:33
          Gość portalu: st3s napisał(a):

          > w tych wojskowych szkołach to nieżle uczą

          ROTFL

          No tak biorąc pod uwagę to, że jestem dziewczyną :-D
          • Gość: st3s Re: Oj nieźle :-) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.12.03, 23:45
            dla mnie ten kto gubi to wojskowy ps.d
            • westpoint Re: Oj nieźle :-) 18.12.03, 23:54
              A kim jest ten kto znajduje?

              PS: Wojskowi wcale nie są głupi.
              • Gość: st3s Re: Oj nieźle :-) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.12.03, 00:11
                to ja krzycze grubym i donośnym głosem ,taaam leży w oddalii, ps.w
                końcu żołnierz musi wiedzieć gdzie jest plus agdzie minus przecie czołgi
                jeżdziły by do tyłu anie wspomnę o armatach
    • Gość: snoop Re: lepiej być? IP: *.torun.mm.pl 19.12.03, 00:07
      Lepiej byc niz nie byc
      • Gość: st3s Re: lepiej być? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.12.03, 00:24
        czasamijestemalemnieniema. celowa skladnia
    • Gość: bazyliszek lepiej być, niż mieć... IP: *.chello.pl 19.12.03, 00:08
      • Gość: st3s Re: lepiej być, niż mieć... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.12.03, 00:32
        gdyby kmieć miał miecz być lepiej mu bylo bo gdyby go nie miał dostał pienchom
        w ryło myślę że jedno i drugie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka