Dodaj do ulubionych

Relacja ze spotkania

24.03.03, 10:34
Ponieważ wyglada na to, że już cała ekipa dotarła do Plaży to zbierzmy w
jednym miejscu relację dla tych co z różnych przyczyn nie dotarli.

W "Leżakach " byłem pierwszy o 16. Obejrzałem sobie nową dekorację sali i
stwierdziłem że jestem na Plaży. Jak okiem siegnąc otaczał mnie piasek,
błękitne morze i palmy. Na horyzoncie majaczył cząg zielonych wysepek.( ech
te fototapety).
Zdążyłem wypić herbatę gdy dotarła niezawodna Basia wraz z sympatyczną
koleżanką ( dziecię forum ale nie plażowego, mam nadzieję ze się u nas też
jeszce pojawi) W ślad za dziewczynami dotarł równie niezawodny Oxycort.
Za chwilę pojawił się młody kelner w hawajskiej koszuli i przyjął od nas
pierwsze dziwne zamówienie ( tu wyraże nadzieję że ten młody człowiek bawił
sie równie dobrze jak my)
Jeśli ktoś zawita ponownie do Leżaków , myślę ze zbiorowo, możemy polecić
znakomite naleśniki ze szpinakiem. jadły cztery osoby i wszystkie były
zadowolone.

Nie mam ze sobą kamery i mam lekki problem z ustaleniem dokładnej kolejności
docierania na miejsce Plażowiczów . Następny był Mmpm dostarczony do Warszawy
przez Basię i wypuszczony luzem w Warszawie :) Zgodnie z zapowiedzią był
dosyć milczący ale nie utrzymał deklarowanego limitu 2 zdań :)))
Obserwuj wątek
    • basia! Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 10:40
      Chciałabym z tego miejsca pozdrowić kelnera o kocim spojrzeniu :)
      • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 10:45
        Zaiste profesjonalista - nie dał się niczym wyprowadzić z pogodnej
        równowagi :)))
      • misiania Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 10:46
        yhy. pozdrawiam tego kelnera też. jak on to zgadł, że ja plażowiczka? znaczy,
        jak zgadł, że dobiłam do grupy, wcześniej się naleśnikującej? podglądał z góry
        czyco?
        • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:40
          Jako rzekłem - profesjonalista.

a poniewaz przyszłaś głodna - to od razu wyczuł że pasujesz do tych co opychali
          się naleśnikami.
    • basia! Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 10:46
      aha, za to aniela wywiązała się z założonych 7 i pół minut + kwadrans studencki
      tylko.
    • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 10:47
      Kolejny który dotarł to był chyba Tato, mocno wymęczony na fotelu
      dentystycznym - ale jednak dotarł -zagryzłszy uprzednio dentystę :
      • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 10:52
        No i wreszcie nasza wielka podróżniczka

Tadam!!!!

CZARNAGAGODA!!!!!

Ukłony dla tej pani jako że naprawdę pół Polski przejechała by się z nami
        spotkać :))))))))
    • czarnajagoda Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 10:53
      ja zacznę od podróży - do autobuu wsiadłam o 6.45 (5 mninut przed planowym
      odjazdem). Wsdiadło wówczas też paru "rozrywkowych" kolesi, którzy w autobusie
      popijali piwo i palili. Efekt był taki, że kierowca ździebko się wkurzył i na
      pierwszym dłuższym przystanku w Opolu wezwał policję i wyprosił delikwentów z
      autobusu. Pertraktacje trwały ponad godzinę i w związku z tym postój w Opolu
      był ostatnim długim postojem, bo trzeba było nadrabiać opóźnienie. W związku z
      krótkimi dalszymi postojami pojawiały się problemy z dotarciem na czas z
      toalety do autobusu i jedna panienka goniła autobus taksówką ;))) (od razu
      powiem, że z całą pewnością i zdecydowanie to nie byłam ja).
      Po 16.00 szczęśliwie dotarłam do Wawy, poszłam na PKP kupić socie bilet
      powrotny i korzystając z udzielonych mi w piątek na tym forum oraz już na
      miejscu przez życczliwych Warszawiaków porad (za wszystkie serdecznie dziękuję)
      po godzienie 17 znalazłam się w Leżakach. I kiedy już myślałam, że sobie w
      spokoju klapnę plosłucham szumu fal i się zrelaksuję, kazano mi jeszcze wysilać
      mój biedny, zmęczony i chodzący na zwolnionych obrotach umysł i odgadywać kto
      jest kim. Nie chwalący się odgadłam wszystkich bezbłędnie (wyjjątkiem był Tato,
      który jako jedyny nie mający sadystycznych odruchów po prostu mi się
      przedstawił :* ) - a byli to (w chwili mojego przybycia, w kolejności dowolen):
      Basia, MMPM, Piotr, koleżanka Basi, Tato i Ox. Miły kelner zaproponował coś do
      picia. Wybrałam Okocim, chociaż do wyboru miałam jeszcze Okocim, no, chyba
      żebym chciała Okocim.
      Zgodnie z obietnicą, jak tylko dotarłam, Piotr wzniósł toast na moją cześć, co
      znacznie ułatwiło mi zgadywanie. I jak już wspomiał Piotr, zgodnie z obietnicą,
      MMPM siedział i milczał na wszystkie poruszane tematy.
      • oxycort Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:02
        Aha, a czy wspominałem już w tym miejscu, że MMPM z twarzy podobny zupełnie
        jest do przypomina Christophera Lambert'a?
        ~~
        ox
        • oxycort Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:03
          aha, z tym ze skreślcie sobie to "przypomina" kiedy czytać będziecie
          ~~
          ox
      • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:02
        a nene nie znac po Tobie bylo traumatycznych przezyc ani ze po przejsciach
        jestes widac nie bylo. nie wiem czy mmmpm dotrzymal obietnic albowiem z uwagi
        na odleglosc nie slysazlam ani jego ani basi, ale z gestykulacji rozpoznawalam
        przedmiot rozmowy i wlasciwymi reakcjami nie dawalam po sobie opznac doznanej
        niedogodnosci.
        aha piotrce z oxym byli rewolwerowymi reporterami z trzecim okiem
        • basia! Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:08
          aha, dłonie bardzo istotne są w rozmowie;)
      • vampi_r Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:02
        Dlaczego znów nikt mi nie powiedział,ze jest spotkanie plażowiczów ?!?!?!!?!
        • czarnajagoda Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:06
          a to Ty czytać nie umiesz???
        • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:13
          Vampi , przykro nam bardzo że nie przyszedłeś, naprawdę o tym rozmawialiśmy. A
          wątki spotkaniowe od 7 marca wiszą na tablicy ogłoszeń.

Mam nadzieję że na kolejne spotkanie , najprawdopodobniej w sierpniu w
          Krakowie dasz radę dotrzeć.
          • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:30
            piotr_c napisał:

> Mam nadzieję że na kolejne spotkanie , najprawdopodobniej w sierpniu w
            > Krakowie dasz radę dotrzeć.

:D jak mnie żona puści to przyjade tym razem... aha i jeszcze Aniela musi
            przyjechac też... i Misiania! ;)
            • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:23
              Wygląda na to że one to będą.

I Baloo też.
              • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:27
                piotr_c napisał:

> Wygląda na to że one to będą.
                >
                > I Baloo też.

no to pewnie przyjadę :)
                • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:35
                  Rigel palec ci się po klawiszu omsknął , napisałeś czyba "napewno" a
                  nie "pewnie"?
                  • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:37
                    piotr_c napisał:

> Rigel palec ci się po klawiszu omsknął , napisałeś czyba "napewno" a
                    > nie "pewnie"?

e-e. nie omsknął... warunek niezbędny wyłuszczyłem w jednym z poprzednich
      • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:05
        O, to już mam uporządkowaną kolejnośc :)

Wkrótce po Jagodzie dotarła Aniela. Jak zawsze pragnąca robić WEJŚCIE :)))
        W poszumie bieli i szeptów zachwyconej publiczności wkroczyła do podziemia.

To było tak około 17-18, popraw mnie Anielu jeśli coś przekręcam.
        • basia! Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:10
          usiadła jednak skoromnie ,chowając manikir pod stołem :)
          • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:18
            Dopiero potem sie rozkręciła , ale sie działo!
            • oxycort Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:27
              Aha, a czy Aniela rozkręciła się dokladnie po fakcie mojego wyjścia może, kiedy
              to zostałem sam jak palec (w dodatku krótki i pieńkowaty - na co nie mam
              przecież wpływu)?
              ~~
              ox
              • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:12
                Aniela nie była długo za to treściwie :)

I jaka odważna , spróbowała napoju śmiertelników (bawarki mietowej :))) )
          • tato! Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:19
            ...manikir - dodajmy - kończący niezwykle długie i będące przedmiotem Oxowej
            zawiści palce...
            • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:36
              Tato , jak tam, odżyłeś już ?
          • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:19
            aha ze wskazaniem na 18, choc zegarek mam jedynie w wiecznie wylaczonym
            telefonie wiec reki (hyhy) sobie uciac nie dam. aha zanim dotarlam trzy razy
            obeszlam piwna w tei w wewte (pisownia warszawska)
            • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:25
              Ale dzieki tym spacerom dotleniłaś się na tyle, że twe 7,5 minuty mogło się
              znacznie rozciągnąć, Może nie az tak jak byśmy chcieli ale nawiedzienia przez
              anioły nigdy nie są długim zjawiskiem.
        • oxycort Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:23
          Aha, Piotrze z nieudolnie maskowanym niepokojem zapytam tylko, czy aby nie
          powstał deficyt budżetowy gdy przyszło do płacenia rachunków? I czy oddalając
          się w pośpiechu, nie naraziłem nikogo finansowo w myśl muszkieterskiej
          zasady "wszyscy za jednego"?
          Byłby to niewybaczalny blamaż towarzyski, stąd oczekując na dyskretną odpowiedź
          Twoją, oddam się czynności wyłamywania ze stawów palców moich, niezbyt długich.
          ~~
          ox
          • norma_jean Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:30
            Ale czy beda zdjecia, dla tych co na obczyznie????
            • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:35
              Pod dyskusję Radzie starszych poddam , ale jako że
              -cała wasza trójka przynależy do kółka fotograficznego
              - na spotkaniu nie byliście z przyczyny geograficzno-odległościowej ( choć
              Jagoda radykalnie podniosła poprzeczkę :)) )

to pewnie się da załatwić.
              • nioszka Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:37
                czyli ci co w kraju i bez legitymacji kółkowej nie mogą liczyc na nic???
                • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:46
                  Zasadniczo to raczej nie :(

A namawiałem cię zarówno do kółka fotograficznego jak i do spotkania.
                  Obowiazje zasada wzajemności - ty ujawniasz swoja twarz -> inni też sie
                  ujawniają.

Tak na marginesie- Jagoda chyba w tym momencie weszła do koła fotograficznego,
                  i jeśli nikt nie ma nic naprzeciw to jakiś jej portret ze spotkania w obieg
                  kółkowy bym puścił.
                  • czarnajagoda Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:28
                    czy wówczas i ja dostenę portrety wszystkich plażowiczów???
                    • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:30
                      Na tym kółko fotograficzne polega :)
                      • czarnajagoda Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:37
                        no to z niecierpliwością oczekuję na zdjęcia :))
          • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:30
            Mnie moje obowiązki rodzinno-domowe wyciągnęły przed zakończeniem imprezy i w
            towarzystwie Jagody też wcześniej wybyłem. A tak swoja drogą co cię z tym
            powrotnym biletem na 19 podkusiło ???? przecież nie promocja z kubkiem
            dołączanym do każdego biletu powrotnego na godziny przed 20:00.
            • oxycort Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:39
              Basiu, w Twoją stronę zwracam teraz oblicze swe. Czy wiadomo Ci coś w kwestii
              mnie nurtującej?
              ~~
              ox
              • tato! Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:40
                Moja zapasowa skrzynka "tatopch@yahoo.com" aż się trzęsie z niecierpliwosci, by
                się do czegoś przydać...
                • tato! Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:44
                  OK, dziękuję, już przesyłkę od Oxa dostałem.
            • oxycort Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:44
              O, to i kubek mnie ominął! (Gryzę teraz palce bezsilnie). Niestety zmuszon
              byłem pojawić się na powrót przed 23, pod karą ścięcia grzywny mojej bujnej,
              zmuszon byłem.
              ~~
              ox
              • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:46
                czy nieobecny klubowicz dostanie jakieś fotorelację?
                • oxycort Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:51
                  Hyhy, spójrz Piotrze czy to nie znamienne, w jak cudowny sposób odnaleźli się
                  nagle nasi marnotrawni bracia plażowi i nasze marnotrawne plażowe siostry?
                  :)
                  ~~
                  ox
                  • misiania Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:52
                    ja np. nie wiem, jak wygląda Rigel. mimo, że do kółka należę.
                    • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:55
                      misiania napisała:

> ja np. nie wiem, jak wygląda Rigel. mimo, że do kółka należę.

niemozliwe!!! :(
                      • misiania Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:55
                        a jednak.
                        • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:59
                          misiania napisała:

> a jednak.

cóż, pretensje do Opoki... a tak poważnie, to mnie nie widać na zdjęciach, bo
                          jestem byt wuirtualny :)
                          • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:09
                            To może sie zdewirtualizuj przed kółkiem fotograficznym przynajmniej :)
                            • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:19
                              piotr_c napisał:

> To może sie zdewirtualizuj przed kółkiem fotograficznym przynajmniej :)

to chyba już dawno zrobiłem, skoro mam legitymację kólka :)
                        • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:12
                          yhy to ja moze rabek srebrnawy rigla uchyle przd misiania
                          • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:16
                            aniela_ napisała:

> yhy to ja moze rabek srebrnawy rigla uchyle przd misiania

tylko uważaj żeby Ci sie manikjur nie zniszczył :)
                          • misiania Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:22
                            o. srebrny rąbek rigla. pogapię się nań chętnie przylepiwszy uprzednio na
                            suficie.
                            • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:25
                              aha misiania a teraz uoczmajlyps: posrebrzany rigel swieci odbitym blaskiem. od
                              e. odbitym
                              • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:29
                                Anielu jesteś jako Pytia i Enigma :) Prawdę rzeczesz a tylko wybrany cie
                                pojmie .
                                • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:32
                                  piotr_c napisał:

a tylko wybrany cie
                                  > pojmie .

ytm razem padło na Misianię :)
                                  • maga34 Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:35
                                    hyhy też podejrzewałam, że to blask odbita taką srebrzystą poświatę nad głową
                                    Rigla utworzył :))
                                    jako córka i siostra marnotrawna też się o fotostory dopraszam,powołując się na
                                    fakt, ze spotkanie o mało co nie odbyło się w Łodzi
                                  • misiania Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:40
                                    yhyhy, przygniótł mię ten srebrny rigel ;)))) a w archiwum na e to mam jedynie
                                    konterfekt emusi. bo takiej np. e.silver to nie mam.
                                    • e.silver Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:48
                                      misiania napisała:

> yhyhy, przygniótł mię ten srebrny rigel ;)))) a w archiwum na e to mam
                                      jedynie konterfekt emusi. bo takiej np. e.silver to nie mam.

Nie czytało się podpisów pod zdjęciami ze spotkania w Krakowie we wrześniu??
                                      • misiania Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:55
                                        e-e. mam generalnie ostatnią Warszawę i pojedyncze tych plażowiczów, którzy nie
                                        byli w Tamtamach. o! np. pojedynczego A. Silvera mam :)
                                        • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 13:04
                                          misiania napisała:

> o! np. pojedynczego A. Silvera mam :)

przystojny ci on jest?
                                          • misiania Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 13:07
                                            profil ma intelektualny. odwróćnosiębokiem rigel, porównam :)
                                            • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 13:09
                                              misiania napisała:

> profil ma intelektualny. odwróćnosiębokiem rigel, porównam :)

jaki ma profil ???? nie dam sie porównać, bo nie nie lubię i już!
                                              • misiania Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 13:12
                                                intelektualny. ale więcej powiedzieliby specjaliści od profili z efbiaj, co to
                                                się wypowiadają na diskawery czanel w czwartki podczas nocy zbrodni.
                                                • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 13:18
                                                  misiania napisała:

> intelektualny. ale więcej powiedzieliby specjaliści od profili z efbiaj, co
                                                  to
                                                  > się wypowiadają na diskawery czanel w czwartki podczas nocy zbrodni.

czy to znaczy, że intelekt łączy się jakoś ze zbrodnią?
                                                  • misiania Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 13:57
                                                    nene, profil się łączy ze specjalistą raczej powiedziałabym.
                                      • maga34 Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:55
                                        i między wierszami też się opuszczało :))
                              • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:35
                                Aniele..... uoczjorstep
                                • misiania Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:42
                                  hyhy, rigel, nau uoczjobak :))
                                • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:43
                                  yhyhh wykopales moze ostatnio pare dolkow na cudzych sciezkach ? ;)))
                                  • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:45
                                    aniela_ napisała:

> yhyhh wykopales moze ostatnio pare dolkow na cudzych sciezkach ? ;)))

na Twojej nie kopałem, gdzieżbym smiał??
                                    wieć i Ty nie kom na mojej, oki?
                                  • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:45
                                    aniela_ napisała:

> yhyhh wykopales moze ostatnio pare dolkow na cudzych sciezkach ? ;)))

na Twojej nie kopałem, gdzieżbym smiał??
                                    więc i Ty nie kop na mojej, oki?
                                    • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:48
                                      yhyh doszlismy do mojego ulubionego momentu romow o tozsamosci riigla. zwykle w
                                      tym momencie przystaję (na chwile ;)
                                      • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:51
                                        aniela_ napisała:

> zwykle w tym momencie przystaję (na chwile ;)

dobrze, ze na krótką :) i chyba szybko polecisz dalej, co?
                  • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 11:56
                    :)))) O ich systemie trawiennym sie nie wypowiem :)
                    • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:02
                      o czyim czyi? bo wypadlam z obiegu kiedy to korzystajac z przypadkowo wlaczonej
                      komorki azdzwonil do mnie jeden pieinacz procesowy (co gonie znacie)
              • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:07
                Czy napewno chodowanie bujnej grzywny jest najlepszym sposobem na wydawanie
                zasobów gotówki? Trzeba było dać sobie tą grzywnę ściąć, albo na mandat
                zamienić. Aniela z Mmpm-em napewno by ci coś doradzili gdybyś otworzył sie
                przed nami jaki problem masz.
                • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:10
                  aha niech sie otworzy jak jedna pandora puszkę juz otwierala. i niebyl to okocim
                • oxycort Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:14
                  Anienie. Do howowli bujnej grzywy mojej (której nie dotknęły nigdy nożyce
                  brzeczące na stole), zobowiązuje mnie nazireat.
                  A wrócić zmuszon byłem przed nocą, ażeby na czas jeszcze przykuć się do
                  kaloryfera dla Niepoznaki, przed jej (Niepoznaki) powrotem jeszcze :)
                  ~~
                  ox
    • e.silver Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:19
      Eh! Żal mnie ściska, jak czytam ten wątek :)
      Zwłaszcza, że poczucie obowiązku ulatywało ze mnie w ten weekend i regularnie
      lądowałam na krakowskim rynku miast wiedzy zażywać :D
    • emusia Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:24
      dlaczego ja do kurwy nędzy mieszkam w krakowie???? dlaczego nie mam pieprzonych
      18 lat????? KURWA! przepraszam. juz nie bede klnac
      acha i czemu w golebniku zaden golab ze zdjeciami nie mam?

a tak wogole to dziendobry
      • oxycort Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:30
        O Emusia! :)
        Masz teraz długą pauzę może? ;)
        ~~
        ox
        • emusia Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:36
          nie no nie wytrzymam. odkad się zaczął rok szkolny to tłukę wam do głowy, że w
          poniedziełek kończę o 11:20 więc wczesnie zaczynam plazowanie, natomiast we
          wtorek zaczynam na 11:20 wiec rano przed pojsciem do szkoly tez chwilę sie
          opalam. i odkad sie tylko zaczal rok szkolny pytanie "czemu nie jestes w
          szkole?" przesladuje mnie co wtorek i poniedzielk. wezcie se przyklejcie
          karteczke nad biurkiem "w poniedziałek o 11:20 i we wtorek przed 11:20 NIE
          pytac emusi czemu nie jest w szkole"
          • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:41
            yhyhhy jakbym Basie slyszala ;)
            • emusia Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:43
              basia nie jestem cos czuje wewnetrznie

co z tymi zdjeciami?
            • basia! Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:49
              prorok jakiś jestem czco? ;) jeszcze tylko tire ze swoją kwestią ,którą
              zgrabnie odegrałam powinien się pojawić :)
              • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:55
                o. ta scenka mi umknela. mozesz przyblizyc?
                • basia! Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 13:24
                  "emulsja,Ty nieuku jeden ;) "

z pamięci cytuję ,więc może coś przekręcam
          • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:42
            Wytrzymasz Emulsjo, wytrzymasz. Takie jak Ty zawsze wytrzymują :)
            a przy okazji.... dlaczego nie jesteś w szkole?
            • emusia Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:47
              wiadomość została usunięta ze wzgędu na złamanie regulaminu
              • rigel Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 12:53
                emusia napisała:

> wiadomość została usunięta ze wzgędu na złamanie regulaminu

Jak cos nie wolno a bardzo się chce, to można, byle szybko!

Wrrr... takie fajne powiedzonko, i tak mi żal, że to nie ja wymysliłem :((
    • oxycort Do rady starszych 24.03.03, 13:06
      Niniejszym proszę o rozpatrzenie wniosu o rozpowszechnienie dokumentacji ze
      spotkanie poza ekskluzywne grono uczestników, tj. dla zarejestrowanych członków
      plażowego kółka fotograficzego.
      Proszę o zgłaszanie kandydatur. Ze swojej strony pragnę zaproponować Baloo,
      obecnego duchem przecież, dzięki listowi żelaznemu.
      ~~
      ox
      • emusia Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:09
        ja swoja kandydaturę zgłaszam
      • misiania Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:10
        o jak dobrze, że nie jestem w tej radzie. nazwa okropna.
        • aniela_ Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:14
          aha ja tez stety nie dosiegne stad do stolu po glos. ;)
        • oxycort Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:15
          Nie ma rady... :)
          To ja na wszelki wypadek uściślę, że chodzi o starszeństwo stopniem.
          A Ty Misiu mozesz być ....yyyy przenajmłodszym sierżantem.
          ~~
          ox
          • misiania Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:22
            charakterek kaprala niedużego raczej u siebie odkrywam czasami ;))
            • aniela_ Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:24
              nene to niemozliwe absolutnie albowiem dla mnie obywatel kapral pozostanie
              obywatelem kapralem a z kapralami nie pije.(znow wylazi ze mnie krakowski bard)
              a z Toba pilam przeciez.
          • rigel Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:23
            oxycort napisał:

> Nie ma rady... :)
            > To ja na wszelki wypadek uściślę, że chodzi o starszeństwo stopniem.
            > A Ty Misiu mozesz być ....yyyy przenajmłodszym sierżantem.

czy A. może byc w takim razie starszym sztabowym chorążym?
            • aniela_ Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:25
              yhyh swoj przewazajacy glos (zwany pieszczotliwie złotą akcją) oddaje przeciw
              udostepnieniu riglowo zdjec ;p
              • a.silver Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:28
                a czy ja moge dostac zdjęcia: Misiani, Magi, Anieli, Normy i Emulsji?
                w końcu moje zdjęcie krąży wśród Was, a na dodatek jeszcze zostałem tutaj
                publicznie posądzony o intelektualizm i kontakt ze światem zbrodni....
              • oxycort Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:29
                Yhy, zechce pani podnieść rękę i nacisnąć przycisk dla formalności, (z tym że z
                akcentem na podniesienie rąk i palców na sposób szkolny - jak przystoi
                podlotkom)
                ~~
                ox
                • aniela_ Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:32
                  juzjuz wyrwalam sie przed orkiestre i pogrzebalam poblyskujacego rigla nadzieje
                  jednym ruchem gwaltownym.
                  • oxycort Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:35
                    yhyhy, dotknęłaś palcem swym powabnym źrenicy oka jego, Przy uzyciu
                    eleganckiegi i precyzyjnego dziubnięcia może?
                    ~~
                    ox
                    • aniela_ Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:37
                      nene nie siegnalam do zrenicy samej albowiem belka jakas mi przeszkodzila.
            • maga34 Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:26
              zgłaszam się po dokumentację (na swoją korzyść nadmienię, że mam dwie
              poprzednie) :)
          • vampi_r Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:28
            A ja zgłaszam swój akces do kółka fotograficznego.
            Ostatecznie jakby mi ktoś powiedział, że jest spoptkanie, to bym przyszedł.
            • chris_45 Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:31
              nie byłem nie z własnej winy.....
              dajcie jakieś zdjęcia chociaż....

chris spod sterty ciurków
              • basia! Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:34
                O,Chris! bardzo nas zawiodłeś,bardzo..:(
                • chris_45 Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:38
                  nie dałem rady
                  starałem się, ale siła była duuużo wyższa....
                  • aniela_ Re: Do rady starszych 24.03.03, 13:40
                    ostatniej nocy nauczylam sie ze strajk moze byc uznany za sile wyższa (jeszcze
                    wyższą byc moze, nie pomyslales o tym ? ;)
                    • via_gra Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:04
                      a co z tymi, ktorzy byli z wami duchowo?
                      • emusia Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:07
                        ano własnie nic nie maja :-/
                        • via_gra Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:11
                          a ja byłam w Warszawie, ale w środę.
                          czy to sie liczy?
            • piotr_c Re: Do rady starszych 24.03.03, 14:50
              To zapraszam ze swoim portretem do okienka pocztowego.
      • piotr_c Re: Do rady starszych 24.03.03, 14:46
        Zasadniczo jestem ZA rozpowszechnieniem.
    • mmpm Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:09
      Potwierdzam, że głos rzadko zabierałem (zgodnie z zasadami podanymi w wątku
      obok przez Rigla ;-) ), uważnie jednak wszystkiego słuchając i zachowując w mej
      pamięci.
      Do pokrewieństwa z Ch.L., które Oxy zauważył, w ogóle się nie przyznaję,
      szczególnie że mojego miecza na spotkaniu nie miałem. ;-)
      Rachunek płacił Tato, więc ewentualne manko zostało pokryte z jego kieszeni. ;-)
      • misiania Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:11
        czy wspominałam może, że Cię nie rozpoznałam? znaczy, reklamacje do pana
        fotografa złożyć powinieneś może.
        • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:12
          skorzystam z taniej okazji jaka dala mi Misiania do ujawniena wlasnych
          umiejetnosci rozpoznawania ludzi.
        • mmpm Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:16
          Aha, zdumiony bardzo byłem, że Misiania mimo posiadanego mego portretu
          pamięciowego nie rozpoznała mnie... Mimo iż identycznie wyglądałem... ;-)
          • misiania Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:20
            w zasadzie możesz pobić tego fotografa. tak na oko odjął Ci bardzo dużo ajkju,
            hyhy ;))
            • mmpm Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:23
              Nie wiedząc, o co Ci chodzi, dyplomatycznie pomilczę na ten temat. ;-)
              A skoro już i tak mnie zobaczyliście, więc prrzyznam się bez bicia, że zdjęcie
              było robione z okazji wyrabiania po raz pierwszy dowodu osobistego... ;-)))
              • oxycort Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:31
                Yhyhy, w sensie, że były później jeszcze inne kolejne okazje, które wolisz
                pominąc milczeniem, może? :)
                ~~
                ox
                • mmpm Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:43
                  Aha, gdy byłem fotografowany na posterunku policji, wyszedłem na zdjeciu jak
                  przecietny bandzior... ;-)
                  • oxycort Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 15:03
                    Znaczy miałeś wtedy miecz?
                    ~~
                    ox
      • oxycort Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:24
        Aha, MMPM! Z całego natłoku informacji pospotkoaniowych Ty jeden wyłuskałes dla
        mnie te najistotniejsze z istotnych. :)
        ~~
        ox
        • misiania Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:28
          bym też wyłuskała, ale oddaliłam się o 21-ej, zostawiwszy na stole co się
          cesarzowi należało.
          • oxycort Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:39
            Sęk w tym, że ja uchodząc chyłkiem niczym kopciuszek, nie sprawdziłem ile się
            nalezało cesarzowi.
            Na domiar złego, owe boskie naleśniki podlane równie boskim Tyskim oddałem
            jakiś czas już jakiś temu, zdaje się nawet, ze nie tam gdzie potrzeba je
            oddałem... Wstyd mi nawet mówić o tym teraz.
            ~~
            ox
        • mmpm Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:31
          Oxy, dzięki za zdjęcia. Na razie obejrzeć ich nie mogą, nie nie zasiadając
          przed (swoim) komputerem, więc nie wiem co na nich jest.
          • oxycort Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:42
            Yhyhy, nie ma sprawy MMPM. Na palcach jednej reki policzyć można te które
            naprawdę ślicznie wyszły :)
            ~~
            ox
        • basia11 Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 14:34
          dodam ,że ani tato ani kelner pretensji nie zgłaszał.
        • basia11 Re: gdybyście nie zauważyli 24.03.03, 14:36
          ...to musiałam się przebrać ,wiosna idzie .Proszę pomalować mnie na zielono.Tak
          już z tymi dwoma jedynkami zostanę.
          • misiania Re: gdybyście nie zauważyli 24.03.03, 14:39
            o. a Ty to Ty? znaczy 11 = !
            • basia11 Re: gdybyście nie zauważyli 24.03.03, 14:44
              taka nowa matematyka :)
          • oxycort Re: gdybyście nie zauważyli 24.03.03, 14:44
            Wyglądasz naprawdę wiosennie Basiu i bardzo, bardzo dziewczęco w tym stroju! :)
            ~~
            ox
    • Gość: tequila Re: Relacja ze spotkania IP: 81.210.49.* 24.03.03, 15:26
      zaklejam sobie oko szara tasmą zeby nie widziec jak dobrze sie bawiliscie...
      ciur wysysa ze mnie ostatnie krople krwi w ostatnim czasie, a weekend spedzilam
      z dala od Warszawy...
      to niesprawiedliwe :(((

• piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 17:12
        Tequila i inni którzy na spotkanie nie dotarli ,( oraz ci którzy dotarli) będą
        mieli okazję spotkac sie w następnym odcinku pod tytułem :

"Plaża na statku albo statek na plazy"

Kolejne spotkanie planujemy zrobić w

- sierpniu
        - Krakowie
        - w godzinach wcześniejszych, aby najmłodsi na dobranockę zdążyli :)
        - możliwe, że sobota + niedziela
        - w programie rejs statkiem po Wiśle ,
        - i mam nadzieję na występ Baloo i Normy.
        • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 17:15
          myslalam ze pewny jest tylko termin i pora?
          • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 17:20
            Termin , pora, miejsce było też omawiane ( w kontekście spotkania się z
            południową ekipą), statek załatwia Oxy, Baloo i Norma mam nadzieję pojawia się
            samodzielnie i dobrowolnie. Kwestia dwudniowości była omawiana niejako pod
            ciebie - czyli dla tych co mają daleki dojazd :)
            • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 17:24
              a nene ja nie mam wcale dalej niz Ty czy nieprzymierzajac Tata z Misianią (o,
              jak mi sie parzyscie ulozyli, przypadkiem rzecz jasna). zasanawiam sie tylko
              czy zzdążęsię przykuc do kaloryfera na czas.
              • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 17:26
                nadciagam z piłką do metalu , aby uwolnić cię od tego balastu,
                uniemożliwiającego ci przyjazd do Krakowa.
                • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 17:27
                  a nene, raczej z klejem przybyc bys musial zeby slady przepilowanych ogniw
                  zatrzec. ale to sprawa przyszlosci daleszj jest wiec nie bede jatrzyc.
                  • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 17:29
                    I słusznie. ale ja bym udydolił ten kaloryfer. :) Dzieki temu stałabys się
                    posiadaczką kompletu srebrnej biżuteri :)))
                    • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 17:31
                      a nene srebro mogloby mnie uczulic jak metale uczulaja czarnejagody. poza tym
                      przy kaloryferze cieplej niz np na piwnej w te i wewte.
                      • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 17:38
                        No jeśli jesteś tak przywiązana do kaloryfera, to byś go mogła ze soba zabrać.
                        • aniela_ Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 17:40
                          a nene moja drobna slabosc do rzeczywistosc wirtualnej to moja drobna mroczna
                          tajemnca jest ;)
            • emusia Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 17:33
              i chwała bogu, że statek oxy załatwie, bo juz się balam, ze będe musiała latać
              za statkiem po krakowie, jako że sama chciałam żeby spotkanie się tu odbyło
              • piotr_c Re: Relacja ze spotkania 24.03.03, 17:35
                Napewno Oxy nie miał by ci za złe gdybyś chciała mu w tym zbożnym dziele
                pomagać :)