Dodaj do ulubionych

bibliografia

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.06, 19:49
czesc! czy ktos z forumowiczow wie moze jak sporzadzic poprawnie bibliografie
i bylby tak uprzejmy spr moja:P?!
Obserwuj wątek
    • Gość: EWa Re: bibliografia IP: *.CNet2.Gawex.PL 03.04.06, 21:13
      Na pewno skończyłes (aś) podstawówke i gimnazjum?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka