Gość: Kam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.06, 19:49 czesc! czy ktos z forumowiczow wie moze jak sporzadzic poprawnie bibliografie i bylby tak uprzejmy spr moja:P?! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: EWa Re: bibliografia IP: *.CNet2.Gawex.PL 03.04.06, 21:13 Na pewno skończyłes (aś) podstawówke i gimnazjum? Odpowiedz Link Zgłoś