Dodaj do ulubionych

z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW

IP: *.hexen.przemysl.net.pl / *.hexen.przemysl.net.pl 09.05.05, 15:22
z waszymi pretensjami to Polska na debili wyjdzie jak wy chcecie pzoiom z
przedszkola.owszem matura byla trudniejsza niz na probnej ale poziom
wyksztalcenia chyba powinienen byc taki jak NIE WYZSZY.jak ktos pisze ze nie
zrobil zadania z ostroslupem ktoro bylo tak banalne jak zadania z gimnazjum
to
niech nie kompromituje uczniow swoim debilnym poziomem wiedzy!!!!!!!!!!!!!tak
samo z serwetkami!! pole czterech trojkatow to chyba w podstawowce potrafia
policzyc!!!!!!!!!!!!!!!!!a rownanie do ulozenia w zadaniu z kurtka bylo
przerabiane w 1 klasie wiec nie KOMPROMITUJCIE SIE z tymi postami bo jedyne
podwychtliwe zadanie bylo z pochodna(19) gdzie nie bylo ekstremum!!!!

Obserwuj wątek
    • Gość: paweu Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 15:42
      jak taki zwaniak jestes to powinienes zobaczyc ze w zadaniu z serwetka nie bylo
      zadnych trojkatow!!!i obliczalo sie to inaczej..ale co tu pisac sam pewnie nie
      piosales tej matury
      • Gość: fwfrg Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 15:46
        trujkaty powiadasz? a skad miales wysokosc ??
        • Gość: Pepe2k Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.gorzow.mm.pl 09.05.05, 15:48
          W pelni popieram pierwsza wypowiedz! Podstawowa byla pieknie prosta.
          Rozszerzona trudna, ale do zrobienia!
          A serwetka? 4 trojkaty o wysokosci r... banal! Choc przyznam, ze troche
          glowkowalem zanim na to wpadlem :)
          Ludzie... im wiecej widze wypowiedzi, ze Wam poszlo zle, tym bardziej sie
          ciesze, ze mi poszlo dobrze :D
          • Gość: kaś Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 16:03
            tez zrobiłam 4 trójkąty o wysokosci r. ale w sumie nie wiem czy mi zalicza to
            jak obliczyłam podstawy tych trójkątów...
            • Gość: Pepe2k Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.gorzow.mm.pl 09.05.05, 16:06
              Podstawy to boki tego czworokatu. A mozna je bylo obliczyc z warunku wpisania
              kola w czworokat :). Zalicza jezeli tak zrobilas. Mozna bylo procz tego
              kombinowac z katami z tego co wiem.
          • Gość: ewik Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 09.05.05, 16:15
            miły jesteś, nie powiem
      • Gość: Justyna Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 18:18
        Były trójkąty :p trzeba było podzielić serwetkę na 4 trójkąty i suma ich pól
        była polem całej serwety ;)
    • Gość: dsad lol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 15:48
      a ciekawe kto z zagramanicznych czyta to forum ze sie skompromitowalismy ?? bo
      jakos tego nie widze... bez przesady, bardziej nasz kraj sie skompromituje jak
      50% rocznika nie zda matury
      • Gość: Pepe2k Re: lol IP: *.gorzow.mm.pl 09.05.05, 15:50
        Wtedy skompromituje sie tylko mlodziez, a nie caly kraj. Jakbyscie sie wzieli
        za nauke wczesniej, a nie w niedziele, to by nie bylo problemow! Taka prawda...
        podstawowa powinien zrobic kazdy, kto do niej podszedl co najmniej na 45-50%!
        • Gość: ewik Re: lol IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 09.05.05, 16:18
          a ty to kto, nauczyciel czy "wazeniniarz"??
          • Gość: Pepe2k Re: lol IP: *.gorzow.mm.pl 09.05.05, 16:19
            Tegoroczny maturzysta... i wnioskuje z Twojej jakze pelnej finezji i sensu
            wypowiedzi, ze madrzejszy od Ciebie.
            • Gość: ewik Re: lol IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 09.05.05, 16:23
              skro jestes taki madry to powiniens zdawac sobie sprawe, ze uczylismy sie prwie
              trzy lata a nie tylko w niedzile:P
    • Gość: Michalek Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 09.05.05, 15:51
      koles a co ty gadasz o poziomie i kompromitacji? kim ty jestes? odpowiem ci
      nikim wiec sie nie wypowiadaj
      • Gość: Pepe2k Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.gorzow.mm.pl 09.05.05, 15:54
        Ale on dobrze gada. Bardzo dobrze! Moze w tym kraju w koncu ludzie zaczna
        patrzec na to, ze nie robia nic w kierunku swojego wlasnego, nie tylko
        intelektualnego, rozwoju.
    • Gość: triskel Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.netcontrol.pl 09.05.05, 15:53
      ale mądry, haha jakto nie było ekstremum, kurtki może umie liczyc a pochodna słabiuśko :)
      • Gość: JUNIOR Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: 217.113.224.* 09.05.05, 16:24
        heh wiesz tak sie sklada ze niestety nie ma ekstremum bo warunek ISNTIENIA
        PIERWIASTKOW Z DELTY GO WYKLUCZA!!!!!
        • Gość: Agnes Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: 217.153.181.* / 217.153.181.* 09.05.05, 17:24
          Co Ty nie powiesz??? Delta wyszła jak ta lala, ekstremum też, to było jedno z
          najprostszych zadań na rozszerzonej.
          • Gość: igngskkjns Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 18:37
            Tak, delta wyszła ślicznie, ekstremum też, ale zauważ, że nie należało do
            dziedziny.
    • Gość: Zywiec Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.net / 80.48.128.* 09.05.05, 15:54
      owszem podstawowa była do zrobienia w całości ale jeśli popatrzymy na nią przez pryzmat próbnej matury która była durzo prostrza oraz wogóle dużo prostrzy poziom matury z polskiego i angielskiego to matematyka wypada na trudną, a pozatym dla mnie najwiekszym problemem na podstawowej był zdecydowanie brak czasu, co z tego że zadanie z ostrosłupem było banalnie proste jeżeli nie zdążyłem go zrobic
      • Gość: Pepe2k Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.gorzow.mm.pl 09.05.05, 15:56
        Wydaje mi sie, ze na tym forum ludzie robia podstawowy blad... przyrownujecie
        sobie probna do tej, ktora pisalismy dzisiaj. Guzik porownanie, bo probne
        ukladaly OKE, a ta byla robiona przez CKE, a w brew pozorom to oooogromna
        roznica! U jednych probna yla banalna, u innych trudna, wiec nie ma co
        porownywac. Jak probna bedzie robic CKE to pogadamy...
        • Gość: mark Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 16:15
          O czym ty mówisz????
          Próbna była prawie wszędzie takasama, z małymi wyjątkami. A prawdziwą mature
          ułożyła OKE z Krakowa, dla całej Polski.
          • Gość: Pepe2k Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.gorzow.mm.pl 09.05.05, 16:23
            Wciaz mi sie wydaje, ze kazdy okreg mial inna. OKE z Krakowa? Chetnie dowiem
            sie skad masz taka informacje :)
        • Gość: ewik Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 09.05.05, 16:26
          w takim układzie po cholere robili nam próbną...? Zebysmy nauczyli sie wpisywac
          swoj pesel do krateczek??:/
      • Gość: gruby_blant Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 09.05.05, 15:58
        podstawowa byla prosta ale rozszerzona to juz masakra, poziom cos w rodzaju
        konkursow matematycznych. tez mysle ze pomysl z petycja jest nieco z dupy ale
        mam tylko nadzieje ze z innych przedmiotow takich jak np. gegra, historia, fiza
        bedzie tak samo trudno jak z matmy. bo jesli nie, to ludzie ktorzy chcieli z
        matura z matmy wejsc na wyzsze uczelnie moga miec przesrane
    • Gość: chenieck Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.tkchopin.pl 09.05.05, 15:55
      teraz ty sie kompromitujesz bo w zasdaniu 19 bylo ekstremum tylko nie nalezalo
      ono do wykresu funkcji. A wiec trzeba bylo tylko rozpatrzec ktora granica
      zakresu ma mniejksza wartosc. I nie mow ze matura byla latwa, bo byla naprawde
      trudna.
      • Gość: cheneick Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.tkchopin.pl 09.05.05, 16:12
        sorry, pomieszalo mi sie - ektsremum nie nalezalo do dziedziny a nie do wykresu
    • 3snow Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW 09.05.05, 15:59
      Nie nazwalabym tego kompromitacja uczniow, ale chyba ministra edukacji, ze w
      ogole zachcialo mu sie zmian. Ciekawe dlaczego Niemcy chca takiej matury, jak
      my kiedys mielismy???? A zreszta przed kim mielibysmy sie kompromitowac???
      Kraje zachodnie na ktorych chcemy sie wzorowac (takie jak USA, Wlk. Brytania,
      czy Dania) maja duzo nizszy poziom edukacji i wszyscy o tym wiedza. Zreszta
      NIKT z nich nie za polskiego, wiec nie wchodza na strony polskie i nie czytaja
      naszych postow!!!!
      • Gość: Pepe2k Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.gorzow.mm.pl 09.05.05, 16:04
        > Nie nazwalabym tego kompromitacja uczniow, ale chyba ministra edukacji, ze w
        ogole zachcialo mu sie zmian.

Zmiany sa dobre, choc spodziewalem sie, ze bedzie kiepsko! Przynajmniej jest
        obiektywnie i sprawiedliwie!

> Ciekawe dlaczego Niemcy chca takiej matury, jak
        my kiedys mielismy????

Bo to glupi narod, ktory woli zrzynac niz sie uczyc!

> A zreszta przed kim mielibysmy sie kompromitowac???

Np. przed samym soba.

> Kraje zachodnie na ktorych chcemy sie wzorowac (takie jak USA, Wlk. Brytania,
        czy Dania) maja duzo nizszy poziom edukacji i wszyscy o tym wiedza.

Dlatego my tez mamy glupiec?

> NIKT z nich nie za polskiego, wiec nie wchodza na strony polskie i nie
        czytaja
        naszych postow!!!!

A Polacy zyjacy za granica? Wziales to pod uwage?
        • Gość: kamil Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.chello.pl 09.05.05, 16:18
          anglia ma bardzo wysoki poziom edukacji
          matura byla dobra, tylko
          • 3snow Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW 09.05.05, 17:13
            Wiem jak wyglada nauka w Anglii, spedzilam rok w jednej z najlepszych szkol w
            Nottingham.... Na lekcjach ziewalam, pomimo tego, ze chodzilam do klasy o rok
            wyzej niz w Polsce!!!!!!!!
            P.S. matury z matmy chyba nie zdam :/
        • 3snow Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW 09.05.05, 17:11
          >Przynajmniej jest obiektywnie i sprawiedliwie!
          Jak moze byc sprawiedliwie, skoro Ci, ktorzy ukladaja testy nie znaja dokladnie
          wymogow poziomow (np. podstawowego).
          > Bo to glupi narod, ktory woli zrzynac niz sie uczyc!
          Niemcy, glupi narod??? To dlaczego sa tacy bogaci nawet nie pracujac???

Kompromitacja przed samym soba??? Chyba to nie poprawnie po polsku :-P!!!!

> A Polacy zyjacy za granica? Wziales to pod uwage?
          Polacy zyjacy za granica sa nieudacznikami, najczesciej nie dostali sie na
          studia lub wola zbierac truskawki, bo nie starcza im na zycie otrzymujac tylko
          Polski zasilek! Za granica sa tak schapani na kase, ze nie wydaja pieniedzy na
          zakup komputerow i korzystanie z netu! Wola wyslac pare funtow dla rodziny!!!!!
    • Gość: ewik Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 09.05.05, 16:11
      Och widzę, że się kolega mądrala pojawił:/
      Fakt zadania jak na maturę były akurat choć przynam się szczerze że
      spodziewałam się troszkę innych. Szlag mnie tylko trafia jak teraz je sobie
      liczę i się okzuje, że porobiłam durne błędy:(
      Jednak muszę przyznać, że spodziewałam się czegoś znacznie trudniejszego;)
    • Gość: suchy_ostry Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.pronet.lublin.pl 09.05.05, 16:12
      powiedział debil co wiedział
    • peterrce Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW 09.05.05, 16:17
      Polaków kompromitujemy? Przed kim?
      • Gość: A Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 16:27
        Siebie kompromitujecie przede wszystkim. Doskonali to czujecie się w pisaniu
        bzdurnych wniosków, zażaleń i petycji, a i to bez trzymania się ścisłych reguł
        pisania tak oficjalnych tekstów. Czujecie się pokrzywdzeni, bo matura była
        trudniejsza od próbnej, bo króliki doświadczalne (przytaczam tylko Wasze
        argumenty), a prawda jest taka, że złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy.
        Jeśli ktoś przygotował się do tego egzaminu i zadał sobie trud przejrzenia
        chociaż przerabianych zagadnień na podstawowym poziomie nauki (bo mówie w tej
        chwili o podstawie), to nie powinien mieć problemów z zadaniami. Gdybyście tyle
        samo czasu spędzali na nauce albo rzetelnym przygotowywaniu się, a nie na
        użalaniu się nad sobą, to może teraz moglibyście zbierać profity. Domyślam się,
        że zaraz zostane zwyzywana i obrzucona wyzwiskami (to też świadczy o waszym
        poziomie, przypominam wam), ale szczerze mnie to nie obchodzi. Chciałabym po
        prostu żebyście się przez chwile zastanowili. Amen.
        • Gość: Pepe2k Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.gorzow.mm.pl 09.05.05, 16:33
          Brawo! Jestem z Toba!
          • Gość: Lian Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.bait.pl / *.225.121.1.bait.pl 09.05.05, 16:54
            Matura wcale nie była banalna, bo odbiegała od tego co nas uczono, zadania
            wcale nie były takie łatiutkie do tego jeszcze stres na prawde rozkładał.
            Rozumiem że matura z matmy nie jest dla każdego ale bez przesady, to wcale nie
            był poziom podstawowy. O wiele lepiej mi poszedł rozszerzony niż podstawowy,
            przeciesz to była kpina, ciekawe jak mają zdać ci którzy liczyli na te nędzne
            30%, jak się im uda bedą szczęśliwi i to bedzie dla nich ogromna niespodzianka.
            Matura wcale takała łatwa nie była patrzac nie tylko w kontekscie próbnej.
            Napewno była dziwna.
    • Gość: aaaniaaa Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 16:25
      to może mi powiesz jak obliczyć pole przekroju sześcianu:>
      • Gość: LeX Super wymiana... IP: *.spidernet.pl / 80.51.254.* 09.05.05, 17:31
        Co do pola przekroju: no to wystarczyło skorzystać z Twierdzenia Pitagorasa,
        Talesa i skorzystać z funkcji trygonometrycznych. Ja mimo, że nie jestem do
        końca zadowolony ze swoich wyników, to uważam, że matura była na odpowiednim
        poziomie. Tutaj przeważnie wina leży po stronie uczniów - jak się nie uczą, nie
        zdają. Tak, wiem, że Ci, co się uczyli, również niekoniecznie zdadzą. Piszecie,
        iż poziom był zbyt wysoki, ale nikt nie napisze, że jego nauczyciel się
        opieprzał, bądź że matematykę często spędzało się na piwie w pubie... Ja jak
        pisałem, mam żal do siebie, że troszkę olałem, niemniej jednak rozwiązałem kilka
        zadań, myślę że zdam na około 70% [głupie błędy przy podstawianiu wartości do
        wzorów] zarówno podstawowy jak i rozszerzony. A pomysł z petycjami to według
        mnie dziecinada. Próba zwalenia na kogoś własnej niewiedzy. No cóż, nie każdy
        może się pogodzić ze swoim losem...
        Pozdrawiam,
    • Gość: Bardzo zły uczeń Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 09.05.05, 16:28
      koles z choinki sie urwałeś???? kude nie dośc że ucieli nam rok bo gimnazjum
      powstało, mieliśmy okrojony czas nauki i materiał tak że, próbna pyła prosta ta
      też nienalezala do niewiadomi jakich trudnych ale czas pracy był zdecydowanie
      za krótki, w starej było 5 godzin i 5 zadań z pośród których wybierało sie 3 i
      było oka a ty pierdzielisz tu jak bys wszystkie rozumy świata zjadł wcale bym
      się niezdziwił że to własnie takie dupki jak ty układały ta mature, a jeśli nie
      to bedą to robic!!!!!!!! I tego Polska może sie wstydzić że ma takich debili w
      kraju którzy uwazają się za chodzących geniuszy!!!!!!!
      • Gość: sonia Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 19:23
        i ja sie z tobą w 100% zgadzam
    • Gość: aaaaaaaaaaaa Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 16:39
      Jaka kompromitacja??
      to oni sami sie skompromitowali, dając nam trzy lata nauki przez którą tak
      naprawde nie można zdobyc solidnej wiedzy a na koniec serwując nam taki milutki
      sprawdzianik:)moze dla ciebie to i pestka tylko pamietaj że podstawowy pisali
      rowniez ci którzy przez 3 lata mieli 9h a nie 29:)acha i jeszcze jedno miało
      byc tak uczciwie a tak naprawde wszyscy ściągaja i na studia dostaną sie
      debilew do ktorych poprostu ściągi doszły:)matura Twojego KOCHANEGO kraju
      wyłoni poprostu bande debili którzy potrafia kombinować i siedzieli na koncu:)i
      to jest właśnie ten wysoki poziom wykształcenia????
      • Gość: kropka Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 16:49
        Matura miala byc dla wszystkich. Ci przecietni uczniowie tez mieli ja zdac, a
        po tym co zobaczylam to wydaje mi sie ze zdadza tylko jakies mozgi z mat-fizu!
        Dlaczego nie dali tych standardowych zadan, typu funkcje itp???!!!
    • Gość: autler Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 09.05.05, 17:10
      co do zadania 19 to extremum było, ale niewłaściwe. Wszystko ładnie wychodziło,
      tylko trzeba było skorzystać z wzorów Viete'a. Tak mi się wydaje.
    • Gość: Petah-Tikwa Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: 217.153.181.* / 217.153.181.* 09.05.05, 17:21
      Jak to nie było ekstremum? Było jak najbardziej.
    • Gość: Acia Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 17:35
      a wypieku..rdalaj...
    • Gość: macioo Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: 83.168.106.* 09.05.05, 17:45
      Daliscie dupy z tymi trojkatam w zadaniu z serwetka... jak mozna montowac tam
      trujkaty trzeba byc debilem hehehe moze jeszcze to na kwadratu podzielicie
      heheh????? Jeden prosty wzor r=P/p gdzie P to pole wielokata r=3 a p polowa
      obwodu wielokata ---> (a+b=c+d) to i koniec dupy daliscie z serwetkami ale ja
      dupy dalem z ostatnim uzylem tam twierdzenia cosinosow i kur......wa po co???
      sie teraz pytam jak wpadam do domu patrz i wystarszy uzyc cos kata alfa....

ale luzik 99% bedzie:]

• Gość: hrgkjugg Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 19:09
        Ttójkaty pisze sie przez "ó" a nie "u" idioto. Może bedziesz miał 99,ale nic ci
        to nie da, jak nie zdasz z polskiego...
    • Gość: yeti_jedi Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 18:08
      Brawa dla autora postu jesli jestes maturzysta to naroblies sobie duuuzo
      wrogow, po czesci masz racje ze zadania byly nie wymagajace strasznych
      obliczen, ale nie myl tego z banalem, serwetke mozne bylo podzilic na 4
      trojkaty, a co od zadania 19 to wszystko jest pieknie do puki nie uwzgledniamy
      dzidziny ktora wyrzuca nam minimum:D, ja oczywiscie pare rzeczy zawalilem, ale
      pretensje to mam - ale nie tylko do siebie. Twierdzicie, ze nic nie ma do
      rzeczy to, ze jestesmy pierwszym rocznikiem... a guzik prawda. A zle
      przygotowany program nauczania, ktory i tak nie byl mozliwy do zrealizowania w
      100%.A nauczyciele, no oni to pokazali klase, wiekszosc z nich nie zmienila
      swojego programu nauczania, jak matura wyglada i co na niej bedzie najpierw
      dowiedzieli sie z informatorow, a co dopiero pozniej (i to tak niektorzy)
      przeszli laskawie szkolenia w ubiegle wakacje i co dopiero w 3 klasie probowali
      nadrobic cos co bylo nie do nadrobienia. Podsumowywujac - kompromitacja, jesli
      jakakolwiek byla to byla ROWNIEZ po stronie oswiaty.
    • Gość: mad Re: z waszymi pretensjami KOMPROMITUJECIE POLAKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 19:30
      ciekawe czy jesli ponad 50% procent nie zda matury to czy przypadkiem sie nie
      skompromitujemy na forum europejskim
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka