seeker
21.10.09, 00:37
Avast pokazał mi wczoraj komunikat o znalezionym wirusie w pliku:
C:\Documents and Settings\1\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\6ZCHXWYA\Install[1].exe
Nie dało się go ani dać do kwarantanny ani usunąć. W folderze użytkownika pojawiły się też pliki lizkavd.exe, svcsf.exe i seres.exe.
Do tego wyświetlił się komunikat przypominający ostrzeżenie systemowe, informujący że komputer jest zagrożony i należy ściągnąć dodatkowe oprogramowanie. Przy włączeniu firefoxa automatycznie zaczęło się pobieranie "Antivirus pro 2009", które teoretycznie udało mi się przerwać.
Wklejam logi z hijackthis i combofix. Pierwotny komunikat avasta dalej wyskakuje...
Bardzo proszę o pomoc.
wklej.org/id/181033/
wklej.org/id/181034/