Gość: Spartan
IP: *.lomza.cvx.ppp.tpnet.pl
04.05.04, 16:07
W długi weekend zlapalem Sassera.C ale jakoś udało mi się go wyrzucić z
systemu, m.in. dzięki temu forum :) Sciagnalem patcha ze strony Microsoftu -
(KB835732), zaczał się instalować a potem krzyczy że wersja językowa jest nie
ta.Mam WinXP Professional PL. Jeśli macie linka do patcha na ta wersje to
blagam o pomoc.