Gość: W kropce.
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
20.03.05, 14:29
Bedac w necie zresetowal mi sie komputer, po ponownym wlaczeniu pokazal sie
czerwono-czarny pulpit z napisem Danger: spyware oraz linki na strone
smartsecurity. Zniknely wszystkie ikony oprocz kosza.Co robic? Prosze o pomoc.