IP: 62.93.41.* 21.12.05, 16:17
co to jest za diabelstwo ? Zainstalowało mi się samo. Myślałam, że wywaliłam,
ale Norton Antywirus to wciąż wykrywa i nie chce usunąć.
Obserwuj wątek
    • kalinowski11 Re: zango 21.12.05, 17:42
      To Symanteca nie pozwali :)

      dobreprogramy.com/index.php?dz=15&n=3012

      Pozdrawiam .
    • Gość: k Re: zango IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.12.05, 18:31
      Nie zainstalowalo sie samo tylko kliknelas lub masz tak syfnie ustawiony IE, ze
      faktycznie wszystko instaluje sie bez Twojej wiedzy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka