Gość: aga IP: 62.93.41.* 21.12.05, 16:17 co to jest za diabelstwo ? Zainstalowało mi się samo. Myślałam, że wywaliłam, ale Norton Antywirus to wciąż wykrywa i nie chce usunąć. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kalinowski11 Re: zango 21.12.05, 17:42 To Symanteca nie pozwali :) dobreprogramy.com/index.php?dz=15&n=3012 Pozdrawiam . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: zango IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.12.05, 18:31 Nie zainstalowalo sie samo tylko kliknelas lub masz tak syfnie ustawiony IE, ze faktycznie wszystko instaluje sie bez Twojej wiedzy... Odpowiedz Link Zgłoś