Dodaj do ulubionych

Na Wspólnej - sezon 2017/2018

18.08.17, 11:57
2540
Darek przychodzi do kancelarii po całonocnej imprezie. Agnieszka i Weronika już na niego czekają - Olszewska trzyma w rękach sfałszowany przez Żbika testament. Kiedy Darek dowiaduje się, że padł ofiarą prowokacji, wściekły rzuca się na Agnieszkę. Michel wrócił do domu - ale tylko po to, żeby zabrać resztę swoich rzeczy. Czy to definitywny koniec jego małżeństwa z Sandrą? Tymczasem Agata chce zrobić Norbertowi niespodziankę - odwiedza go w klubie sportowym. W szatni widzi nagą Gabi, która podrywa jej ukochanego! Stefan nie może wybaczyć Markowi, że przez niego Natalia się zwolniła. Bez niej ich restauracja nie ma szans na sukces. Zimiński postanawia porozmawiać z Popławską ale zamiast przeprosić - zarzuca jej kompletny brak pomysłów na ich lokal. Jak zareaguje Natalia?

2541
Sandra czyta Elizie negatywne komentarze na temat jej piosenki. Wokalistka zaczyna się jej wstydzić. Producent przekonuje dziewczynę, że to tylko hejt, który tylko potwierdza jej rosnącą popularność. Zabiera Sandrę na sesję fotograficzną dla dziennikarzy. Zakłóca ją pijany Michel - oświadcza żonie, że wyjeżdża Polski. Darek i Agnieszka spotykają się u notariusza. Skompromitowany Żbik nie ma wyjścia - zrzeka się udziałów w kancelarii Olszewskiej. Grozi Agnieszce, że bez niego jej kancelaria upadnie. Olszewska zaś wie, że to jeszcze nie koniec upokorzeń Darka na dzisiaj. Marek znajduje w domu stary gramofon i płyty - od dziś zmieniają styl restauracji. Za namową Natalii będzie królował w niej PRL. Popławska przebiera cały zespół w stroje przodowników pracy - Halince w ogóle się to nie podoba. Przygotowania przerywa wizyta byłego faceta Natalii , między nim a Zimińskim dochodzi do szarpaniny.

2542
Przyjaciele namawiają Sandrę, by zawalczyła o swój związek z Michelem. Tymczasem producent przekonuje dziewczynę, żeby nie oglądała się na obrażonego męża i podpisała kontrakt na płytę. Co zrobi Sandra? Igor i Elżbieta mają dziś wizytę u profesora Rolskiego. Lekarz bardzo bezpośrednio uświadamia im, na co się muszą przygotować, jeśli po raz kolejny zdecydują się na dziecko. Pani Marcinkowa prosi, żeby Elżbieta przyjechała do szpitala. Na miejscu okazuje się, że została zwabiona na spotkanie z byłym mężem. Franek wciąż ciężko uczy się do olimpiady matematycznej - niestety, zaczyna odczuwać skutki nadużywania napojów energetyzujących. Tymczasem w klinice weterynaryjnej Joanna widzi dziwne zachowanie Maćka - odsyła go do domu. Jakiś czas później Bergowa zauważa brak niektórych silnych leków.

2543
Tomek spełnia wszystkie zachcianki swojej ciężarnej ukochanej. Anastazja jest wzruszona jego czułością. Po południu dziewczyna zaczyna odczuwać bardzo silne bóle - przestraszeni Ziębowie odwożą ją taksówką do szpitala. To, co słyszy Anastazja od ginekologa totalnie ją zaskakuje. Joanna przygotowuje prowokację - chce złapać Maćka na kradzieży leków psychotropowych z jej sejfu w klinice. Tymczasem Franek ma już dość "energetyków". Maja sugeruje, że może potrzebuje czegoś mocniejszego. Warski prosi Izę, żeby przesunęła termin remontu jego fitness-clubu - wspólnik się wycofał i brak mu w tej chwili pieniędzy na wypełnienie kontraktu. Brzozowska się zgadza, czym doprowadza do wściekłości Ilonę. Zdybicka stwierdza, że Iza jest zauroczona Warskim! Między paniami dochodzi do bardzo nieprzyjemnej wymiany zdań.
Obserwuj wątek
  • ariwederczi 2544-2547 26.08.17, 15:40
   2544
   Elżbieta znowu wybiera się do szpitala odwiedzić Marcinkową. Igor jest zły - uważa, że matka Jakuba nią manipuluje. Marcinkowa zwierza się Eli, że jej syn ostatnio bardzo dziwnie się zachowuje - jakby coś mu groziło. Wracając z odwiedzin Elżbieta widzi, jak idącemu do szpitala Jakubowi zajeżdża drogę jakieś auto. Ze środka wyskakuje dwóch osiłków. Anastazja zwierza się Marii, czuje ulgę, że poroniła. Tomek, nie będzie musiał się z nią żenić, w końcu tylko ze względu na dziecko się jej oświadczył. Postępowanie młodego Nowaka wydaje się potwierdzać obawy Anastazji - chłopak każe jej oddać pierścionek zaręczynowy. Tosia od rana rozmawia na czacie z Jaśkiem. Wyznaje Uli, że poznali się przez Internet - nawet go nie widziała! Ale zupełnie jej to nie przeszkadza. Gdy dziewczyna zgadza się na kolejne spotkanie z psychologiem, Kamil ma nadzieję, że problemy się skończyły. Tymczasem Tosia dostaje pocztą tajemniczą przesyłkę.

   2545
   Kamil przypadkiem czyta korespondencję Tosi - dowiaduje się, że dziewczynka skłamała. Wisiorek dostała od ukochanego Jaśka! Hoffer stwierdza, że musi poznać tajemniczego adoratora. Przed szkołą Kamil zaczepia chłopaka, z którym kiedyś widziała Tosię Zuza. Ten jednak zupełnie nie wie o co chodzi. Hofferowie są kompletnie zdezorientowani - kim jest Jasiek?! Dziś ponowne otwarcie restauracji Marka i Stefana - niestety, Danki nie będzie. PRL-owski klimat okazał się strzałem w dziesiątkę! Pojawiło się mnóstwo gości, a wśród nich kompletnie pijany były chłopak Natalii. Tym razem Marek nie ma dla niego litości! Popławska całuje go z wdzięczności. Iza chce wejść w spółkę z Warskim i być współwłaścicielką fitness-clubu! Jerzemu bardzo nie podoba się ten pomysł. Między małżonkami dochodzi do awantury! Tymczasem Ilona przygotowuje się na spotkanie z kobietą, dzięki której żyje.

   2546
   Jakub zniknął! Marcinkowa coraz bardziej niepokoi się o syna. Dlaczego chociaż nie zadzwoni? Starsza pani prosi Elżbietę, by poszła do domu byłego męża i sprawdziła, czy coś się nie stało. Kiedy Ela wchodzi do domu - jej oczom ukazuje się szokujący widok. Łucja informuje Daniela, że postanowiła jednak wyjechać na zagraniczny staż. Brzozowski nie jest zadowolony. Tym bardziej, że koleżanka z pracy, Dominika jest coraz odważniejsza. Oznajmia Danielowi wprost, że jeśli miałby ochotę spróbować, ona jest gotowa! Nauczyciel Olczak oddaje Frankowi i Olkowi ich prace. Okazuje się, że Berg nie rozwiązał kilku zadań, a w jednym się pomylił. Franek zwierza się Mai, że nie daje już rady. Prosi dziewczynę, żeby załatwiła od brata jakiś wspomagacz.

   2547
   Kamil ma dość zachowania Tosi - umawia się na rozmowę z Kornackim. Dziewczynka to słyszy i pisze do Jaśka, że chciałaby go przedstawić rodzicom. Chłopak się nie zgadza. Kiedy Tosia nalega, kasuje swoje konto! Dziewczynka jest zrozpaczona. Ale w jej głowie rodzi się plan! Nakręcony narkotykami Franek wychodzi na eliminacje do olimpiady matematycznej. Joanna usprawiedliwia jego zachowanie stresem. Po południu w klinice Bergowej zjawia się z kwiatami Maciek. Jednak to nie przeprosiny są jego celem. Elżbieta zastaje u Marcinkowej w szpitalu jakiegoś typa. Wyprasza go bez pardonu. Okazuje się, że zbir pytał starszą panią, czy Jakub nie zostawił u niej jakichś dokumentów. Po południu Elżbieta orientuje się, że jest śledzona. A wieczorem dzwoni do niej Jakub!
  • ariwederczi 2548 01.09.17, 14:01
   2548
   Synek Moniki i Damiana jest bardzo rozczarowany prezentami urodzinowymi. Chłopczyk marzył o tablecie. W dodatku wypróbowując nowy rower, przewraca się, dotkliwie raniąc policzek. Kajetan jest naprawdę zły - wykłóca się z rodzicami wyprowadzając ich z równowagi. Dochodzi do tego, że w mieszkaniu Cieślików pojawia się policja. Tosia - zamiast do szkoły - jedzie do Lublina, do ukochanego Jaśka. Hofferowie i Kornaccy dopiero po południu orientują się, że dziewczyna uciekła. Zgłaszają natychmiast sprawę na policję, ale ta nie wierzy w trop wskazany przez Ulę. Izabela podpisuje umowę współpracy z Warskim. Zdybicka jest totalnie wkurzona jej decyzją. Między kobietami dochodzi do kolejnej kłótni. Czy ta sytuacja doprowadzi do rozłamu w rodzinie?

   2549
   Tosia spędza noc na korytarzu, przed drzwiami Jaśka. Rano przychodzi tam mężczyzna, który oznajmia, że jest bratem chłopaka. Zaprasza Tosię do środka, zamyka drzwi na klucz i zaczyna robić jej zdjęcia! Okazuje się, że mężczyzna w Internecie tylko podszywał się pod Jaśka. Dziewczynka jest przerażona. Damian i Monika składają zeznania w związku ze zgłoszeniem o znęcaniu się nad dzieckiem. Tłumaczą policji, że ich syn ma normalny dom, a urazy ciała powstały w skutek upadku na rowerze. Niestety, sprawa Cieślików trafia do sądu rodzinnego. A jeszcze tego samego dnia nachodzi ich z kontrolą pracownica socjalna. Marek chce zrobić żonie niespodziankę na rocznicę ślubu. Zaprasza niczego nie spodziewającą się żonę do swojej odnowionej restauracji. Niestety Danka, zamiast do męża, jedzie do wnuczka. Okazuje się, że w ogóle zapomniała o ich rocznicy. Marek jest bardzo rozczarowany - próbuje go pocieszyć piękna Natalia.

   2550
   Roztrzęsiona Tosia musi opowiedzieć policyjnemu psychologowi o tym, co zrobił jej pedofil. Podczas rozmowy wspiera ją Kornacki. Okazuje się, że w mieszkaniu zboczeńca znaleziono dziecięcą pornografię. Czy atak pedofila pozostawi w psychice Tosi trwały ślad? Daniel słyszy jak Dominika umawia się na randkę z dziennikarzem z redakcji. Brzozowski jest wyraźnie poirytowany. Widząc to, Dominika uświadamia Danielowi, że nie zamierza wiecznie czekać na jego decyzję! Przypadkowym świadkiem ich rozmowy jest Smolny. Heblewski wpada do Bruna, żeby porozmawiać o przyjęciu urodzinowym dla Malwiny. Trafia akurat na próbę Sandry i Michela. Jest zauroczony ich piosenką! Proponuje im nagranie płyty. Czy młodzi artyści skorzystają z propozycji byłego gangstera?

   2551
   Elżbieta chce zabrać do siebie Marcinkową - Igorowi bardzo się to nie podoba. Policja zakłada podsłuch w telefonie Eli na wypadek, gdyby porywacze Jakuba odezwali się do niej. Po południu Igor i Elżbieta w mieszkaniu pani Marcinkowej znajdują ukryty tam przez Jakuba kluczyk od skrytki! Dziś Łucja wyjeżdża do Irlandii. Poirytowany tym Daniel doprowadza do kłótni z ukochaną. Zarzuca dziewczynie, że myśli o sobie a nie o ich związku! Nawet nie zamierza odprowadzić Łucji na lotnisko. Daria umawia się na spotkanie z Dominikiem. Chłopak jest zaskoczony widząc, jak bardzo córka Sławka wydoroślała! Okazuje się, że Daria bardzo chce zamieszkać z ojcem i prosi Dominika, żeby wpłynął na decyzję jej taty.
  • ariwederczi 2552-2555 08.09.17, 08:32
   2552
   Igor mówi Elżbiecie, że na pendrivie Marcinka są dowody na "układ", którego celem jest wyłudzanie kamienic od miasta. Pojawiają się tam nazwiska znanych prawników, notariuszy i polityków. Nowak wie, że ma w ręku tykającą bombę. Monika dostaje alarmujący telefon ze szkoły - Kajetan pobił kolegę! Cieślikowa próbuje wytłumaczyć synkowi, że postąpił źle. Ale Kajetan zaczyna pyskować, po czym kopie mamę w nogę! Monika nie wytrzymuje - dochodzi do awantury. W trakcie kłótni pojawia się pracownica opieki społecznej. Hebel ma dzisiaj podpisać kontrakt z Sandrą i Michelem. Wspólnie pojawiają się w kancelarii Agnieszki. Kiedy były gangster widzi Olszewską, nie może od niej oderwać wzroku.

   2553
   Maciek jest w ciągu narkotykowym. Koledzy namawiają go, żeby zdobył więcej używek. Mężczyzna włamuje się do kliniki Bergowej. Kiedy kradnie lekarstwa, do gabinetu wchodzą Joanna i Zuza. Maciek rzuca się na Joannę! Zuza wali go w głowę ciężkim wazonem. Monikę i Damiana wzywa policja. Tam zostaje im odczytany druzgocący raport przedstawicielki opieki społecznej - wynika z niego, że Monika znęca się fizycznie i psychicznie nad Kajetanem Cieślikom zostaje założona niebieska karta. Agnieszka jest śledzona. Mówi o tym Rafałowi - ten podejrzewa, że to sprawka Darka. Po południu Olszewskiej puszczają nerwy – kiedy znowu widzi tajemniczego osobnika pod swoją kancelarią, zawiadamia Roberta. Ten natychmiast wkracza do akcji.

   2554
   Spanikowana Zuza przychodzi do Joanny - znalazła w Internecie wiadomość, że Maciek nieprzytomny leży w szpitalu. Hofferowa chce iść na policję i przyznać się do wszystkiego. Joanna ją zatrzymuje - mogą im nie uwierzyć. Tymczasem Franek kupuje od dilera prochy. Daria wprowadza się do ojca. Sławek bardzo się cieszy ale była żona przestrzega go, że dorastająca córka może ostro dać mu w kość. I od razu Daria informuje tatę, że idzie dziś na imprezę. Sławek wysyła z nią Dominika. Czy chłopak da radę ją upilnować? Stefan zaczyna podrywać Natalię. Zagaduje ją, czaruje, podsyła kwiaty jako cichy wielbiciel. Kiedy Halinka zaczyna coś podejrzewać, w swoje intrygi wciąga Zimińskiego.

   2555
   Narkoman Maciek umiera w szpitalu. Bogdan jest wściekły - nie może uwierzyć, że Joanna z Zuzą okłamywały policję. Berg prosi o pomoc Weronikę. Ta stwierdza, że sprawa wygląda bardzo źle. Zuza może zostać oskarżona o spowodowanie śmierci mężczyzny. Halinka przekonuje Dankę, że Natalię trzeba zwolnić. Przestrzega, że obecność młodej, atrakcyjnej kobiety stanowi poważne zagrożenie dla ich małżeństwa. Danka bagatelizuje problem. Zmienia jednak zdanie w momencie, kiedy niezapowiedzianie zjawia się w lokalu. Basia zamartwia się o syna i jego związek z Łucją. Smolny tłumaczy żonie, że nic tu nie można pomóc. Mimo to Krzysztof sugeruje Danielowi, żeby odwiedził ukochaną w Irlandii. Po południu w redakcji odbywa się impreza. Wieczorem zostają na niej już tylko Dominika i młody Brzozowski.
  • ariwederczi 2556-2559 14.09.17, 09:36
   2556
   Zuza wpada w depresję – nie może sobie wybaczyć, że zabiła człowieka! Kamil próbuje ją pocieszać – przecież winien jest sam Maciek, jego nałóg. Ale Hofferowa jest pewna, że pójdzie do więzienia. Najgorsze, że o wszystkim dowiaduje się Ula. Przygotowania do ślubu Tomka i Anastazji trwają. Monika pomaga Trzcińskiej wybrać suknię ślubną. Niespodziewanie, na parkingu, Anastazja spotyka swoją dawną koleżankę Beatę. Dziwnie, nie jest z tego powodu zadowolona. Tym bardziej, że Beata wprasza się na wieczór panieński! Do Daniela dzwoni z Irlandii Łucja – chce, żeby między nimi było jak dawniej. Brzozowski niezbyt szczerze zapewnia, że on też. Ich rozmowę przerywa Dominika – dziewczyna pyta, czy Daniel dobrze się bawił ostatniej nocy. Chłopak jest bardzo zmieszany. To wszystko obserwuje czujny Smolny.

   2557
   Robert każe Elżbiecie i Igorowi wyjechać z miasta - grozi im ogromne niebezpieczeństwo! Zamiast tego Nowak przekonuje Naczelnego, żeby opublikować newsa - ich gazeta odsłoni kulisy mafijnego układu, który przejmuje warszawskie kamienice. Efekt jest natychmiastowy - idący ulicą Igor zostaje wciągnięty przez jakichś zbirów do samochodu! Dziś mają być znane wyniki sekcji zwłok Maćka. Jeśli okaże się, że przyczyną śmierci był uraz głowy - Zuza zostanie oskarżona o nieumyślne spowodowanie śmierci człowieka! Rodzina i przyjaciele starają się podtrzymać Hofferową na duchu. Policja węszy u Cieślików - Maria uświadamia Monice i Damianowi, co mają robić! W mieszkaniu Cieślików zjawia się dzielnicowy - przeprowadza wywiad z Kajetanem pod kątem przemocy rodziców. Monika skarży się matce, nie może znieść przykrości, jakie spotykają ją i Damiana. Maria jest wściekła, uświadamia córce, że bardziej martwi się o siebie, niż o swoje dziecko!

   2558
   Do Igora dzwonią porywacze Marcinka. Bandyci chcą dziś wymiany - w zamian za Jakuba Nowak ma przekazać wszystkie posiadane materiały o mafii. Robert obiecuje Igorowi, że on i jego ludzie będą w pobliżu i instaluje mu w kurtce podsłuch. Nowak wsiada do samochodu i jedzie na miejsce spotkania z porywaczami. Daniel przyznaje się Smolnemu, że ma romans z Dominiką! Krzysztof stara się przekonać pasierba, że postępuje niedojrzale i kiedyś przyjdzie mu za to słono zapłacić. Czy Brzozowski zrezygnuje z podwójnego życia? Iza znowu od rana kłóci się z mężem - tym razem o to, kto dziś zajmie się Klementynką. W końcu to Brzozowska jest zmuszona zabrać córkę do pracy. Przeprasza za to wspólnika. Ale Warski nie widzi problemu, od razu łapie z Klementynką świetny kontakt. Mówi Izie, że bardzo chciałby mieć taką córkę.

   2559
   Franek całą noc uczył się do olimpiady. Przed wyjściem do szkoły jest nieprzytomny. Żeby jakoś funkcjonować, bierze tabletkę kupioną od dilera. Narkotyk stawia go na nogi, ale podczas lekcji WF-u młody Berg traci przytomność! Daria chce wyjść do szkoły mocno umalowana - między nią a ojcem dochodzi do bardzo ostrej scysji. Renata przekonuje Sławka, żeby próbował znaleźć z córką kontakt, a nie tylko krytykował. Tymczasem Dominik rezerwuje dla siebie i Kasi domek na Mazurach - Daria jest wyraźnie zazdrosna! Do Nowaka i Elżbiety przychodzi Jakub. Chce zabrać matkę a przy okazji podziękować za uratowanie życia. Ela prosi Igora, żeby nie zajmował się już sprawą mafijnych przekrętów w stolicy. Nowak obiecuje jej to - ale czy dotrzyma słowa?
  • ariwederczi 2560-2563 22.09.17, 13:04
   2560
   Marek chce dać Natalii premię. Tymczasem Halinka robi wszystko, żeby pozbyć się pięknej menedżerki. Kiedy Zimiński się o tym dowiaduje, jest wściekły! Danka z niepokojem obserwuje zachowania swojego męża. Dominik od rana jest przygnębiony - Kasi wypadły jakieś warsztaty i nie przyjedzie jednak do Polski. Daria na wszelkie sposoby próbuje podtrzymać Dominika na duchu. I bardzo jej się to udaje. Anastazja przychodzi do Beaty i wręcza jej pieniądze. W zamian chce, aby dawna koleżanka odczepiła się od niej. Beata nie rozumie - przecież tyle razem przeszły. Trzcińska odpowiada, że właśnie o tym chciałaby zapomnieć. Niestety, Beata nie odpuszcza - zjawia się na wieczorze panieńskim Anastazji.

   2561
   Dziś ślub Tomka i Anastazji. Trzcińska jest w dziwnym nastroju - sugeruje ukochanemu, że niewiele o niej wie i może nie byłby zadowolony z tego, co robiła w przeszłości. Tomek to bagatelizuje, przecież dziś jest najszczęśliwszy dzień w jego życiu. Na ślubie niespodziewanie zjawia się Beata. Była przyjaciółka szepce Anastazji, że choć wygląda jak księżniczka, na zawsze już pozostanie tym kim była czyli kobietą lekkich obyczajów! Marek nie może pogodzić się z tym, że Natalia odchodzi. Kobieta tłumaczy mu, że tak będzie dla wszystkich lepiej. Mimo to Zimiński błaga Popławską, żeby została. Wyznaje, że bez niej nic go już w życiu nie będzie cieszyć. Maja robi Frankowi wymówki - przez narkotyki stracił wczoraj przytomność! Berg obiecuje, że kończy z prochami i kolejne etapy olimpiady matematycznej przejdzie bez wspomagaczy. Szybko jednak przekonuje się, że nie będzie to łatwe.

   2562
   Dziś olimpiada matematyczna. Franek zjawia się w szkole chwilę przed rozpoczęciem konkursu. Po odstawieniu narkotyków chłopak jest całkowicie rozbity. Przed wejściem na salę młody Berg decyduje się zażyć prochy. Podczas pisania zaczyna mieć bardzo niepokojące objawy. Tomek jest załamany - nie może zrozumieć, dlaczego Anastazja uciekła z własnego ślubu. Tymczasem Joachim próbuje przekonać siostrę, żeby wróciła do Nowaka. Anastazja nie chce - nie może wyznać ukochanemu prawdy o sobie. Joachim tłumaczy - cokolwiek zrobiła w przeszłości, Tomek jej wybaczy. Co zrobi dziewczyna? Robert spotyka się z Olgą, byłą żoną. Kobieta żąda dodatkowych pieniędzy na ich syna. Zarzuca Robertowi, że bardziej troszczy się o swoją nową rodzinę niż o własne dziecko! Tymczasem do Weroniki zgłasza się nowa klientka, której niedawno zmarł mąż. Kobieta twierdzi, że został otruty.

   2563
   Zimiński miota się między przyszłością swojego małżeństwa a płonącym uczuciem do Natalii. Marek wciąż myśli o pięknej menadżerce i bardzo chce się z nią spotkać. Danka czuje, że z mężem dzieje coś złego - proponuje mu wspólny wyjazd do Londynu. Czy to uratuje sytuację? Bogdan obwinia się, że zbagatelizował problemy zdrowotne syna - powinien był mu zabronić udziału w olimpiadzie. Tymczasem Franek mówi Mai, że zamierza przyznać się ojcu, że brał narkotyki. Dziewczyna mu zabrania - przez to może wpaść jej brat! Weronika przejęła się podejrzeniami swojej klientki - zaczyna sama badać sprawę śmierci osób mających działki w pobliżu garbarni. Tymczasem Robert dowiaduje się, że jego była żona ma poważne problemy. Nie zamierza zostawić jej z tym samej.
  • ariwederczi 2564-2567 05.10.17, 14:26
   2564
   Igor pozbył się sprawy Marcinka, ale kiedy ten zdenerwowany prosi o pilne spotkanie - Nowak nie odmawia. Na miejsce Jakub przyjeżdża z policyjną ochroną. Niewiele to daje - w pewnym momencie Marcinek widzi pędzące na niego auto! Czy to wyrok? Romans Daniela i Dominiki kwitnie. Chłopak unika rozmów z Łucją, która bardzo za nim tęskni. Kiedy Dominika kolejny raz popada w niełaskę u Smolnego, Daniel obiecuje, że wstawi się za nią u szefa. Wyznaje też kochance, że zamierza pojechać do Łucji i zerwać z nią! Dominikowi jest przykro, że Kasia odwołała ich wspólny wyjazd. Na dodatek znajduje w Internecie jej zdjęcie z przystojnym Hiszpanem! Wyglądają jak para zakochanych. Dominik szaleje z zazdrości. Daria, oczywiście, chce go pocieszyć.

   2565
   Daniel dziękuje Smolnemu za to, że nie zwolnił Dominiki. Krzysztof kolejny raz wypomina mu podwójne życie. Nieoczekiwanie w redakcji pojawia się Łucja! Daniel szybko zabiera dziewczynę, bojąc się reakcji Dominiki. Po śmierci Jakuba Elżbieta opiekuje się jego kompletnie załamaną matką. Tymczasem Igor spotyka się Tadeusiakiem - jest wściekły o to, że policja nie daje ochrony jego rodzinie! Robert niewiele może pomóc, ale ma plan jak uśpić czujność przestępców. Daria oszukuje ojca, że jest przeziębiona - chce zostać w domu na weekend z Dominikiem. Kiedy Dziedzic wyjeżdża, dziewczyna proponuje, żeby poszli gdzieś uczcić zdane kolokwium Kamińskiego. Młodzi świetnie się razem bawią. Daria wyraźnie chce zdobyć serce Dominika!

   2566
   Daniel - po nocy spędzonej z Łucją - zamierza wziąć sobie wolny dzień. Zazdrosna Dominika wydzwania do Brzozowskiego. Łucja potajemnie sprawdza listę połączeń w telefonie ukochanego! Tomek jest załamany ucieczką Anastazji. Próbuje zagłuszyć ból rzucając się w wir pracy. Nieoczekiwanie w barze odwiedza go Beata. Dziewczyna tłumaczy młodemu Nowakowi, żeby się nie obwiniał - to nie pierwszy taki numer Anastazji! Tadeusiak przeprowadza się do Weroniki. Oboje są bardzo szczęśliwi. Jednak dla Roztockiej najważniejsza jest teraz trująca ludzi garbarnia. Prosi ukochanego, żeby sprawdził co policja zrobiła w tej sprawie. Sama zaś jedzie na miejsce, żeby rozpocząć poważne śledztwo.

   2567
   Dziś pogrzeb byłego męża Elżbiety. Po ceremonii, do niej i matki Jakuba podchodzi notariusz. Oświadcza, że jest wykonawcą ostatniej woli zmarłego i zaprasza obie kobiety do swojej kancelarii. Tam odczytuje testament Marcinka - Ela nie wierzy w to, co słyszy! Dominika ma dość bycia "tą drugą". W pracy atakuje Daniela - niech wybiera: ona albo Łucja! Niespodziewanie w redakcji zjawia się Pruska - chce poważnie porozmawiać z Dominiką. Czy dowie się strasznej dla siebie prawdy?! Na oddziale Ostrowskiego psuje się sprzęt niezbędny do operacji. Wściekły ordynator żąda od dyrektor Kolendy natychmiastowych zakupów! Dyrektorka protestuje - dochodzi do poważnej scysji!
  • ariwederczi 2568-2571 06.10.17, 11:01
   2568
   Matka Jakuba namawia Elżbietę, żeby przyjęła spadek i zrobiła dobry użytek z pieniędzy. Ela się decyduje - postawi na nogi fundację, którą niegdyś kierowała. Spadek po Jakubie przeznaczy na potrzebujące dzieci. Igor ostrzega ukochaną, że te miliony ściągną na nich kłopoty. Ostrowski jest bardzo poirytowany awarią sprzętu na swoim oddziale, przez co odwoływane są kolejne operacje! Nieoczekiwanie do ordynatora przychodzi przedstawiciel z ofertą nowego sprzętu medycznego. Na początek współpracy handlowiec proponuje Ostrowskiemu darmowe, dwutygodniowe szkolenie w Miami na Florydzie. Sandra z Michelem są bardzo podekscytowani - wyszła ich płyta i dziś mają udzielić wywiadu dziennikarce muzycznej! Kobieta - umówiona przez Hebla - wychwala młodych artystów, dopóki na jaw nie wychodzi, że nawet nie słyszała ich płyty. Sandra i Michel krytykują jej nieprofesjonalne zachowanie. Jaką ocenę da im obrażona dziennikarka?

   2569
   Danka wyjeżdża do chorej matki. Tymczasem Marek wciąż myśli o pocałunku z Natalią. Okazuje się, że ona także. Popławska wyznaje, że liczy na jego odwiedziny. Przez cały dzień Marek jest bardzo rozkojarzony. Czy potrafi się oprzeć takiej pokusie? Sandra i Michel otrzymują od recenzentki fantastyczną ocenę płyty! Teraz muszą pomyśleć o wideoklipie. Tymczasem Elizę czeka spotkanie z nowym szefem. Niestety, przed wejściem do biura dziewczyna zostaje bez części garderoby! Ale najgorsze dopiero przed nią. Tomek odwiedza Beatę, która sprzedaje kawę na nadwiślańskiej plaży. Dziewczyna jest mile zaskoczona. Pociesza Nowaka mówiąc, że po ucieczce Anastazji wszystko się jakoś ułoży. Wyznaje, że też jest samotna, ale jakoś sobie radzi. Tomek jest wdzięczny Beacie za przyjacielską rozmowę i prosi ją o numer telefonu.

   2570
   Marek spędził upojną noc z Natalią! On ma wyrzuty sumienia, ona nie. Kiedy dzwoni Danka, Natalia prosi kochanka żeby nie odbierał. Niespodziewanie, Zimińska wraca do Warszawy. Czyżby się czegoś domyślała? Prezes garbarni podejrzewanej o trucie ludzi niespodziewanie zaprasza Weronikę do firmy. Chce jej pokazać, że nic nie można zarzucić jego zakładowi. Tymczasem Robert tłumaczy synkowi, że się przeprowadził i zabiera Stasia do domu Weroniki. Nagle wpada tam jego zirytowana żona! Basia dostaje polecenie od szefa. Ma stworzyć czasopismo dla młodzieży. Kiedy słyszy o tym Kuba - wybucha śmiechem! Według niego mama to "lamuska". Co innego Krzysztof! Basi jest przykro. Czy się podda?

   2571
   Elżbieta oznajmia Igorowi, że zdecydowała się przyjąć wielomilionowy spadek po Jakubie. Nowak nie wie już w jaki sposób powstrzymać partnerkę. Dzięki podsłuchowi ukrytemu w maskotce Julki, o decyzji Elżbiety dowiadują się gangsterzy. Natychmiast postanawiają porwać córkę Nowaka! Marek ponownie spotyka się z Natalią. Kochanka robi mu wyrzuty, że zapomniał o jej urodzinach. Zimiński przygotowuje dla niej niesamowitą niespodziankę. Kiedy Marek zakłada kochance piękny naszyjnik, Danka niespodziewanie pojawia się w restauracji! Smolny radzi żonie, żeby odpuściła sobie pracę nad młodzieżowym pismem. Basia jednak się nie poddaje - prosi Kubę o inspiracje. Oglądając w Internecie filmiki polecone przez syna, ocenia je bardzo nisko. Oburzony Kuba stwierdza, że w takim razie niech sama założy vloga! Basi nie trzeba dwa razy tego powtarzać.
  • ariwederczi 2572-2575 13.10.17, 11:23
   2572
   Po próbie porwania Julki, Igor z Elżbietą żyją w ciągłym strachu. Nie ruszają się z domu na krok! Tadeusiak naciska zwierzchnika, żeby nie zwlekać z aresztowaniem gangsterów. Ten jednak uważa, że jest na to za wcześnie. Zdenerwowany Robert pyta, czy mają czekać aż bandytom w końcu uda się porwać dziecko Nowaka? Marek wpada do Romana - prosi przyjaciela o alibi na wczorajsze popołudnie. Hoffer od razu domyśla się, że Marek ma kochankę. Jest oburzony! Czy Roman - który wie, jak boli zdrada małżeńska - będzie pomagał okłamywać Dankę? Kolenda z dumą oznajmia ordynatorowi, że kupiła nowy sprzęt do sali operacyjnej. Ostrowski jest wściekły, szefowa skorzystała z oferty, którą on ostatnio odrzucił. Tymczasem Ewa urządza swoją pracownię w klubie Izabeli. Panie planują ostatnie poważne zakupy, podczas gdy Warski, wspólnik Izy, przynosi bardzo złe wieści.

   2573
   Dominik ma dziś urodziny - jest zdołowany, bo Kasia nawet nie zadzwoniła! Daria towarzyszy mu na przyjęciu, ale chłopak nie ma nastroju do zabawy. Kiedy chce wracać do domu, młoda Dziedzicówna oznajmia, że ma dla niego nietypowy prezent. Przyprowadza go do pięknej willi i częstuje szampanem! Po jakimś czasie młodzi zaczynają całować się w basenie. Ilona wysyła Michała na rozmowę z jedną z najbogatszych biznesmenek w Polsce. Małecka robi na Brzozowskim niebywałe wrażenie. Jakiś czas później Michał opija z Marcinem jego powrót do kraju. Obiecuje przyjacielowi pracę po czym traci przytomność. Do szpitala trafia Teresa Boska, matka dyrektor Kolendy! Pacjentka z egzaltacją kokietuje ordynatora i jest absolutnie zachwycona jego osobą. Widząc, co się święci, Kolenda zakazuje Ostrowskiemu leczyć jej matkę.

   2574
   Daria i Dominik budzą się wtuleni w siebie. Okazuje się, że do willi ktoś przyszedł. Młodzi w popłochu ubierają się i uciekają jak włamywacze! Dominik ma wyrzuty sumienia, dociera do niego, co zrobił. A co czuje Daria?! Brzozowski budzi się w strasznym stanie po wczorajszym piciu z Marcinem. W dodatku przyjaciel namawia go, żeby obejrzeli budowę, na której Michał obiecał mu pracę. Brzozowski jest tak osłabiony, że nieomal spada z 7 piętra! Basia nagrywa kolejny filmik dla swoich widzów, a ma ich już ponad 2 tysiące! Okazuje się, że urządza Kubie dzień pod hasłem "radź sobie sam"! Chłopak jest w szoku, że mama nie obudziła go i nie zrobiła mu śniadania. A to dopiero początek!

   2575
   Roztocka sprawdza urzędowe mapy okolic garbarni. Okazuje się, że tuż przed jej budową teren działek rekreacyjnych został przekwalifikowany na nieużytki. Weronika ostro atakuje wiceburmistrza, który to zatwierdził! Tymczasem Robert otrzymuje specjalne zadanie od byłej żony! Roman zaplanował specjalny dzień dla Honoraty z okazji rocznicy ich ślubu. Nieoczekiwanie zjawia się u nich Antoni. Romantyczny nastrój zupełnie znika gdy okazuje się z jakiego powodu przyjechał brat Hoffera. Beata zaprasza Tomka na imprezę jako partnera. Chłopak odmawia. Jednak po chwili złę wrażenie znika, gdy rzuca się na złodzieja, który próbuje okraść Beatę. Dziewczyna jest mu bardzo wdzięczna, a Tomek do tego stopnia przejęty jej losem, że prosi Włodka, aby zgodził się zatrudnić dziewczynę w barze.
  • ariwederczi 2576-2579 23.10.17, 09:12
   2576
   Honoratę niepokoi zachowanie Antoniego. Uświadamia mężowi, że praktycznie nic o nim nie wie! Roman jest jednak pewny swojego brata. Tymczasem Antoni nad grobem ojca wyrzuca swoją złość. Oświadcza, że to czego nie dał mu on, muszą dać mu Hofferowie! Tomek przekonuje Włodka, żeby zatrudnił Beatę na próbę w barze. Dziewczyna jest mu wdzięczna. Kiedy jednak okazuje się, że Nowak nie pracuje u Ziębów, a ona do ręki dostaje mopa jest mocno zaskoczona. Podczas sprzątania Beata odkrywa kasetkę pełną pieniędzy! Weronika przekonuje mieszkańców działek w okolicach garbarni do podpisania pozwu zbiorowego przeciwko trującemu ich zakładowi. Kiedy zadowolona wraca ze spotkania, w jej samochodzie odpada koło!


   2577
   Dominika jest wściekła na Daniela. W jego obecności ostentacyjnie okazuje zainteresowanie nowemu dziennikarzowi, Łukaszowi. Brzozowski patrzy na nich z wyraźną zazdrością. Po południu pijana Dominika dzwoni do Daniela - każe mu natychmiast przyjechać! Bo jak nie, to ona przyjedzie do niego i Łucji! Smolny drwi z żony i jej videobloga. Basia odpowiada bardzo konkretnie - jeśli jest zazdrosny o jej sukces, niech sam zaistnieje w sieci! Widząc fascynację Kuby swoją cool mamą, Krzysztof rzeczywiście postanawia działać. Zaczyna zjadliwie komentować filmiki żony! Oczywiście pod pseudonimem "Not Cool Tata". Agnieszka dostaje telefon z Naczelnej Rady Adwokackiej - ma wystawić opinię Darkowi! Co zrobi Olszewska? Tymczasem spod kancelarii straż miejska zabiera jej samochód. Kiedy zdenerwowana Agnieszka próbuje ustalić dokąd zabrano auto - niespodziewanie pojawia się ono z powrotem! Przewiązane wielką kokardą!

   2578
   Daria jest wyjątkowo opryskliwa w stosunku do Dominika. Sławek pyta chłopaka, co się dzieje? Kiedy Daria wraca do domu zapłakana, do akcji wkracza Renata. Dziewczyna skarży się jej na facetów. Renata ostrzega Sławka - jego córka jest zakochana w Dominiku! Antoni wyzywa Romana na pojedynek! Po wygranej oświadcza, że może jednak ich ojciec źle wybrał, stawiając na Romana. Hofferowie są skonsternowani. W tajemnicy przed nimi Antoni dzwoni do jakiejś kobiety na Ukrainę - ta informuje go, że ludzie którzy go szukają wiedzą już, że wyjechał z kraju! Siemieniuk wyjmuje ze swojej torby broń! Matka dyrektor Kolendy - wbrew sprzeciwom córki - bez przerwy kokietuje Ostrowskiego. W końcu oświadcza, że tylko on może przeprowadzić jej zabieg. Tymczasem na sali operacyjnej psuje się sprzęt zakupiony przez Kolendę. Wściekły Ostrowski oskarża dyrektorkę o korupcję!

   2579
   Dominik pakuje się na wyjazd do Hiszpanii, do Kasi. Daria jest załamana. Sławek z Renatą z niepokojem obserwują zachowanie młodych. W końcu decydują się na poważną rozmowę z Dominikiem. Mówią mu, że o wszystkim już wiedzą! Chłopak jest przerażony. Weronika orientuje się, że jest śledzona! Tymczasem Robert dostaje ostrą reprymendę od swojego szefa – ma natychmiast zostawić w spokoju sprawę garbarni! Wygląda na to, że układ działa! Basia otwarcie drwi z wpisów Not Cool Taty pod swoim videoblogiem. Smolny, który stoi za tymi komentarzami, stara się go bronić. W końcu Basia nie wytrzymuje – wyzywa Not Cool Tatę na pojedynek twarzą w twarz! W świetle kamer! Co zrobi Krzysztof?
  • ariwederczi 2580-2583 27.10.17, 17:55
   2580
   Natalia ma dość bycia tą drugą - namawia Marka na wspólny wyjazd! Zimiński okłamuje żonę - twierdzi, że musi wyjechać zawodowo. Podczas, gdy Marek spędza upojne chwile w ramionach kochanki, Danka zaczyna się czuć bardzo źle. Michał spotyka się na korcie z bizneswoman Małecką. Ta proponuje mu układ - jeśli z nią wygra, ona ustąpi w negocjacjach kontraktu. Brzozowski podejmuje wyzwanie. Ale podczas rozgrywki zaczyna niedowidzieć! Weronika nie może się pogodzić z tym, że działkowicze dali się przekupić właścicielom garbarni. Zrezygnowana, jedzie na działki żeby oświadczyć, że się poddaje. Tam widzi, że karetka pogotowia odwozi następną ofiarę garbarni - zatrute dziecko!!!

   2581
   Dominika zaprasza Daniela na imprezę firmową. Ten odmawia. Podczas zabawy Łukasz próbuje podrywać Dominikę, ale dziewczyna myśli tylko o Brzozowskim. W końcu dziewczyna wymusza na Danielu przyjazd. Chłopak zjawia się wściekły. Między kochankami dochodzi do bardzo ostrej kłótni! W końcu Daniel ostro odpycha Dominikę – dziewczyna upada! Marek spędza upojne chwile z Natalią. Tymczasem chora Danka ląduje w szpitalu! Kiedy Zimiński się o tym dowiaduje, chce wracać do żony. Natalia się nie zgadza. Co zrobi Marek? Jerzy odkrywa, że Iza zainwestowała w swój nowy interes wszystkie ich oszczędności. Robi żonie awanturę! Ta uspokaja, że zysk jest pewny. Tymczasem Warski, wspólnik Izy, okazuje się hazardzistą.

   2582
   Dominika zaprasza Daniela na imprezę firmową. Ten odmawia. Podczas zabawy Łukasz próbuje podrywać Dominikę, ale dziewczyna myśli tylko o Brzozowskim. W końcu dziewczyna wymusza na Danielu przyjazd. Chłopak zjawia się wściekły. Między kochankami dochodzi do bardzo ostrej kłótni! W końcu Daniel ostro odpycha Dominikę – dziewczyna upada! Marek spędza upojne chwile z Natalią. Tymczasem chora Danka ląduje w szpitalu! Kiedy Zimiński się o tym dowiaduje, chce wracać do żony. Natalia się nie zgadza. Co zrobi Marek? Jerzy odkrywa, że Iza zainwestowała w swój nowy interes wszystkie ich oszczędności. Robi żonie awanturę! Ta uspokaja, że zysk jest pewny. Tymczasem Warski, wspólnik Izy, okazuje się hazardzistą.

   2583
   Dominika zaprasza Daniela na imprezę firmową. Ten odmawia. Podczas zabawy Łukasz próbuje podrywać Dominikę, ale dziewczyna myśli tylko o Brzozowskim. W końcu dziewczyna wymusza na Danielu przyjazd. Chłopak zjawia się wściekły. Między kochankami dochodzi do bardzo ostrej kłótni! W końcu Daniel ostro odpycha Dominikę – dziewczyna upada! Marek spędza upojne chwile z Natalią. Tymczasem chora Danka ląduje w szpitalu! Kiedy Zimiński się o tym dowiaduje, chce wracać do żony. Natalia się nie zgadza. Co zrobi Marek? Jerzy odkrywa, że Iza zainwestowała w swój nowy interes wszystkie ich oszczędności. Robi żonie awanturę! Ta uspokaja, że zysk jest pewny. Tymczasem Warski, wspólnik Izy, okazuje się hazardzistą.
  • ariwederczi 2582-2583 (korekta) 27.10.17, 17:57
   2582
   Po wczorajszej imprezie Dominika nie pojawia się w pracy. Nie ma z nią też żadnego kontaktu. Smolny jest wściekły - dziewczyna miała przygotować na jutro główny artykuł! Sprawa robi się poważna, kiedy do Krzysztofa dzwonią zaniepokojeni rodzice Dominiki. Smolny wzywa Daniela. Chłopak przyznaje się, że widział się z kochanką wczorajszej nocy. Antoni jest bardzo zdenerwowany - boi się, że ktoś go odnajdzie na Wspólnej. Podczas rodzinnego obiadu u Hofferów, mały Stefanek przypadkiem znajduje w jego torbie broń! Kiedy malec zaczyna mierzyć do wszystkich z pistoletu, rodzina Romana jest przekonana, że to zabawka. Jeden Antoni wie, że to prawdziwa broń - na dodatek załadowana ostrą amunicją. Hebel - pod pozorem spraw zawodowych - zaprasza Agnieszkę na kawę. Kiedy wychodzą z kancelarii, na Olszewską napada wściekły Darek. Żbik szarpie byłą kochankę grożąc zemstą za fatalną opinię, która ta mu wystawiła. Do akcji wkracza były gangster, wymierza Darkowi potężny cios.

   2583
   W redakcji "Viplotek" zjawia się policja. Rozpoczęło się śledztwo w sprawie zaginięcia Dominiki. Śledczy zaczynają przesłuchania. Daniel początkowo nie przyznaje się, że spotkał się w nocy z Dominiką. Jednak Łukasz zeznaje, że słyszał jak koleżanka dzwoniła do Brzozowskiego z imprezy. Basia przygotowuje się do spotkania z Not Cool Tatą. Nagrywa filmik, w którym przypomina swojemu rywalowi o dzisiejszym pojedynku. Skonsternowanemu Smolnemu oświadcza, że jej hejter skompromituje się, jeżeli nie przyjdzie! Co zrobi Krzysztof? Ostrowski atakuje Kolendę - kiedy nowy sprzęt będzie naprawiony? Ordynator wprost sugeruje, że dyrektorka została skorumpowana! Przypadkiem Kolenda widzi kłótnię doktora Jańca z przedstawicielem firmy produkującej awaryjny sprzęt. Po pracy kokietuje lekarza i zaprasza go na kolację.
  • ariwederczi 2584-2587 03.11.17, 13:59
   2584
   Marek odbiera Dankę ze szpitala. W samochodzie Zimińska znajduje szminkę innej kobiety. Marek kłamie jak najęty. Po południu, pod pretekstem zwrotu szminki - zjawia się u Natalii. Dziewczyna bardzo chętnie wpuszcza go do domu. Matka dyrektor Kolendy ma zawał! Ostrowski, mimo awarii sprzętu, natychmiast decyduje się na operację. Czy uda mu się uratować piękną Teresę? Po południu ordynatora czeka jeszcze jedno wyzwanie - ostra konfrontacja z doktorem Jańcem. Daniel jest przesłuchiwany przez policję w sprawie zaginięcia Dominiki. Brzozowski przyznaje, że feralnej nocy widział się z dziewczyną. Jednak zataja fakt, że był przez Dominikę szantażowany i uderzył ją. Co ukrywa?

   2585
   Daniel próbuje rankiem wymknąć się z domu. Dopada go Łucja – wie, że ją okłamuje! Brzozowski obiecuje, że wszystko jej wyjaśni. Po południu w redakcji zjawia się policja. Śledczy stawiają Brzozowskiemu zarzuty i - mimo protestów Smolnego - aresztują chłopaka! Maria ma pretensje do męża, że podczas jej nieobecności zatrudnił Beatę. Przyjmuje dziewczynę bardzo chłodno. Na dodatek, podczas sprawdzania rachunków, Maria wykrywa brak 2 tysięcy złotych. Podejrzenie pada na Beatę! Michalak pokazuje Weronice wyniki badań syna - chłopak ewidentnie został zatruty odpadami z garbarni! Roztocka prosi mężczyznę, żeby nie działał na własną rękę. Michalak zjawia się u prezesa garbarni - żąda 100 tysięcy złotych na leczenie syna! Prezes wyznacza miejsce przekazania pieniędzy.

   2586
   Dzisiaj Michalak ma odebrać pieniądze od prezesa garbarni. Weronika i Robert uświadamiają mężczyźnie, że podczas spotkania musi jakoś sprowokować prezesa - potrzebują jasnych dowodów! Michalak bierze sobie to do serca - to powoduje, że podczas przekazania pieniędzy zagrożone jest jego życie! Tymczasem Weronika podstępem wkrada się na teren garbarni. Tomkowi jest bardzo głupio, że Ziębowie zostali okradzeni przez Beatę. Włodek uspokaja go - prosi tylko, żeby Tomek uważniej dobierał przyjaciółki. Po południu Ziębowa znajduje zagubioną przez męża fakturę! Na 2 tysiące złotych. Czy Beata da się przeprosić? Igor ma dziś urodziny. Elżbieta i Julka robią mu niespodziankę - przyjęcie w gronie znajomych! Podczas imprezy wychodzi problem w fundacji Elżbiety - z kampanii reklamowej w ostatniej chwili wycofała się modelka. Oczy wszystkich kierują się na Zuzę.

   2587
   Dominik wraca z Hiszpanii z Kasią! Daria jest załamana. Tłumaczy przyjaciółce, że kocha Dominika i nie zniesie jego widoku z Kasią. Córka Sławka upija się i ledwo trzymając się na nogach wraca do domu! Co na to Sławek? Czy rozżalona Daria powie ojcu prawdę? Eliza rano kończy przygotowywać prezentację dla szefa. Robi to na komputerze Jarka. Kiedy przychodzi do pracy okazuje się, że wysłała do szefa maila bez załącznika! Hubert jest wściekły - na tę prezentację czeka cały Zarząd na czele z prezesem Koskinenem! Czy Eliza straci pracę? Weronika i Agnieszka zwołują konferencję prasową - namawiają dziennikarzy, żeby bacznie przypatrywali się sprawie garbarni. Boją się, że "układ" będzie chciał zamieść sprawę pod dywan. Jakby na potwierdzenie, Robert ma bardzo nieprzyjemną rozmowę ze swoim szefem. Komendant zarzuca mu przekroczenie obowiązków służbowych w sprawie garbarni - grozi mu zwolnieniem z pracy!
  • ariwederczi 2588-2591 10.11.17, 07:48
   2588
   Dominik oznajmia Darii, że się wyprowadzi - dla jej spokoju. Dziewczyna jest na niego wściekła. Dziedzic dociska córkę - chce wiedzieć, co się z nią dzieje! Następna jest Kasia - zaczyna wypytywać dziewczynę o powód jej frustracji. Daria ma szczerze dość! Chce wyznać wszystkim całą prawdę! Zuza w czasie sesji zdjęciowej dla fundacji Elżbiety pracuje z chorymi dziećmi. Hofferowa jest bardzo przejęta ich losem. Po pracy Marcinkowa zaprasza przyjaciółkę do swojego biura. Zuzie wpadają w ręce listy od potrzebujących pomocy. Jest poruszona do głębi. Ela natychmiast to wykorzystuje! Antoni dzwoni do kogoś na Ukrainie - chce wiedzieć, czy jest bezpieczny! Sąsiad Romana - Muszko - podsłuchuje tę rozmowę. Siemieniuk go zauważa - jest wkurzony! Zdzisław zaczyna węszyć - bez pukania wchodzi do Hoffera i zastaje braci nad walizką pełną pieniędzy! W dodatku słyszy, jak Antoni mówi Romanowi, że to forsa z rabunku!

   2589
   Daniel jest brutalnie przesłuchiwany - policjanci stosują na nim przemoc psychiczną! W ostatniej chwili zjawia się Weronika. Roztocka składa wniosek o uchylenie aresztu - przecież nie ma żadnych dowodów! Jednak policjanci są pewni - Brzozowski jest mordercą! Beata błaga Ziębową o zaliczkę - kłamie, że musi zapłacić czesne w szkole. Tymczasem kupuje sobie seksowną bieliznę! Wieczorem prosi Tomka, żeby pomógł jej przygotować się do testu z romantyzmu. Nowak - nie przeczuwając niczego - zaprasza Beatę do siebie. Czy pozwoli jej się uwieść? Na dwa dni przed uroczystym otwarciem klubu Iza odkrywa kłamstwa Warskiego. Dowiaduje się, że wspólnik nie zapłacił za sprzęt do siłowni! Jakub przyznaje się, że zainwestował wszystkie ich pieniądze na giełdzie. Iza jest wściekła! Czy to koniec ich współpracy?

   2590
   Ziębowa rano spotyka w swojej kuchni roznegliżowaną Beatę - poważnie martwi się o Tomka! Dziewczyna czuje się bardzo pewnie - ostrzega Marię, że już raz Ziębowie musieli ją przepraszać. Po południu koleżanka Anastazji robi zdjęcie całującym się Tomkowi i Beacie. Przesyła je Trzcińskiej. Anastazja jest zszokowana! Odnalezione ciało kobiety jest tak zmasakrowane, że niemożliwa jest identyfikacja zwłok. Dopiero badania genetyczne mają stwierdzić czy to rzeczywiście Dominika. Tymczasem media już wydały wyrok na Daniela. Roman i Antoni - jako firma Bracia Hoffer - chcą zaproponować Zdybickiej tanie materiały budowlane ze wschodu. Jeszcze tego samego dnia spotykają się z Iloną. Antoni jest nią oczarowany! Do tego stopnia, że w nachalny sposób zaczyna się jej narzucać. Jak zareaguje Zdybicka?

   2591
   Dominik i Kasia planują wakacyjny wypad nad jezioro. Tymczasem Daria zwierza się przyjaciółce, że poważnie spóźnia jej się okres. Koleżanka radzi jej, żeby zrobiła test ciążowy. Daria decyduje się na to. Ale boi się spojrzeć na wynik. Dziś wielkie otwarcie ośrodka Izy. Podczas uroczystości Brzozowska ma mieszane uczucia - wie, że przez defraudację Warskiego mogło dojść do katastrofy! Iza więcej na coś takiego nie pozwoli - oświadcza wspólnikowi, że zatrudni swoją zaufaną księgową. Warski jest bardzo niezadowolony. Ryszard znowu nachodzi Olszewską w kancelarii - proponuje jej relaksujący wieczór. Agnieszka się nie zgadza. Jednak po południu Hebel czeka na nią pod kancelarią. Wielbiciel jest tak przekonujący, że Olszewska decyduje się spędzić z nim wieczór. I nie żałuje!
  • ariwederczi 2592-2595 16.11.17, 11:50
   2592
   Dominik szykuje się do wakacyjnego wyjazdu z Kasią. Daria jest załamana i wykrzykuje, że jest w ciąży! Dominik jest zdruzgotany. Po południu chłopak zjawia się u Kasi. Czy będzie miał odwagę powiedzieć ukochanej prawdę? Agnieszkę odwiedza mecenas Wawrzyniak. Były wykładowca proponuje Olszewskiej stanowisko w Radzie Adwokackiej. Stawia jednak jeden warunek - zerwanie wszelkich kontaktów z byłym gangsterem! Wieczorem Agnieszkę odwiedza Hebel - jak zachowa się Olszewska? Do Zuzy i Elżbiety zgłasza się dyrektorka domu dziecka, w którym wychowywała się Ula. Kobieta błaga o pomoc dla Marysi - swojej podopiecznej, u której zbyt późno zdiagnozowano bardzo poważną wadę serca. Po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną Kamil stwierdza, że sytuacja jest beznadziejna. Ale przychodzi mu do głowy pewien pomysł.

   2593
   Dominik z Darią idą do ginekologa. Chcą potwierdzić, że Daria jest w ciąży. Wyrok lekarza jest jednoznaczny. Po wyjściu z przychodni napotykają Kasię! Do Norberta dzwoni Kalina! Kobieta jedzie do Warszawy i błaga o pomoc. Norbert, oszukując Agatę, przyjeżdża po nią na dworzec. Kalina pojawia się z synkiem - ucieka przed mężem, który ją bił. Nie ma pieniędzy, nie wie co robić. Norbert proponuje byłej ukochanej nocleg u siebie! Co na to Agata? Przełom w sprawie Daniela - okazuje się, że martwa dziewczyna znaleziona nad Wisłą to nie Dominika! Weronika składa wniosek o zwolnienie Brzozowskiego. Pod więzieniem na Daniela czekają rodzice, odwożą go do domu - z ukrycia ktoś robi im zdjęcia. Wieczorem Daniel przeżywa załamanie nerwowe - co się stało?

   2594
   Zuza i Elżbieta walczą o życie ciężko chorej Marysi. Mają szczęście - doktor Kosiński, jedyny lekarz, który mógłby pomóc dziewczynce - przypadkiem jest w Warszawie! Kobiety podstępem dostają się na jego wykład. Czy światowej sławy kardiochirurg pomoże uratować Marysię? Michał umawia się z Małecką na trening w siłowni Olafa. Brzozowski chce pokazać przed bizneswoman, że ma świetną kondycję. Podnosi coraz większe ciężary! W końcu traci przytomność! Norbert okłamuje Agatę, że nie może się dziś z nią spotkać - chce ukryć fakt, że zamieszkała u niego Kalina. Kobieta tłumaczy Owczarkowi, że to nie ma sensu - musi wyznać ukochanej prawdę! Chłopak w końcu się na to decyduje. Jak zareaguje Agata?

   2595
   Do Żanety i Wojtka wpadają Cieślikowie - przynoszą prezenty dla przyszłego dzieciątka. Monika zazdrości Szulcowej, że Wojtek będzie przy niej podczas porodu - mina Szulca świadczy o tym, że on sam sobie nie zazdrości. Po południu Żaneta wpada do baru. Gwałtowna wymiana zdań z Marią powoduje, że Szulcowej odchodzą wody płodowe! Zaczyna się poród! Zuza dostaje rano informację, że stan zdrowia Marysi gwałtownie się pogorszył! Hofferowa natychmiast pędzi do doktora Kosińskiego. Powstrzymuje go przed wylotem do Anglii. Kosiński decyduje się przeprowadzić natychmiastową operację w Polsce. Czy uda mu się uratować Marysię? Daniel postanawia wrócić do pracy. Mimo pomocy Smolnego, zespół przyjmuje go bardzo chłodno. A ktoś robi Brzozowskiemu okrutny kawał. Tymczasem Andrzej z Basią decydują się zatrudnić kontrowersyjnego detektywa Paprockiego. Krzysztof jest temu przeciwny - według niego to cwaniak i pozer!
  • ariwederczi 2596-2599 24.11.17, 08:28
   2596
   W barze trwa poród Żanety! Szulcowa podświadomie czeka na męża - mimo wielkiego wysiłku, nie może urodzić. Przerażeni Ziębowie alarmują Wojtka. Czy Szulc zdąży? Dominik widzi, jak Daria przegląda w Internecie informacje dotyczące aborcji. Chłopak ma nadzieję, że dziewczyna usunie ciążę. Daria to zauważa - wykrzykuje mu w twarz, że urodzi to dziecko i wszystkim powie, kto jest ojcem! Załamany Dominik spotyka się z Kaśką - przed nim najtrudniejsza rozmowa w życiu. Agata zwierza się Sandrze, że bardzo ją niepokoi to, że Kalina mieszka u Norberta. Tymczasem Kalina słyszy, jak Norbert mówi jej synkowi, że nie pozwoli by mama była bita. Kobieta dziękuje Owczarkowi za te słowa i za to, że tak jej pomaga. Składa mu na ustach gorący pocałunek.

   2597
   Kasia oświadcza zszokowanemu ojcu, że chce wracać do Hiszpanii. Bergowie słusznie się domyślają, że chodzi o jej ukochanego. Tymczasem Daria dowiaduje się, że Dominik i Kasia zerwali. Zaczyna czuć swoją szansę - proponuje chłopakowi, żeby wspólnie wynajęli mieszkanie. Bruno jest wściekły na Norberta za to, że ten całował się wczoraj z Kaliną. Pyta przyjaciela, czy chce zniszczyć taki piękny związek z Agatą? Po południu Norbert zastaje Kalinę podczas pakowania. Próbuje ją powstrzymać od wyprowadzki. Zuza odwiedza w szpitalu Marysię. Zaskoczona, zastaje przy jej łóżku doktora Kosińskiego. Lekarz mówi jej, że z dziewczynką jest coraz lepiej i niedługo wyjdzie ze szpitala. Hofferowa nie może się nachwalić Kosińskiego - do tego stopnia, że Elżbieta zaczyna podejrzewać, iż Zuza zakochała się w przystojnym kardiochirurgu.

   2598
   Daria dzwoni do gabinetu ginekologicznego i umawia się na wizytę. Dowiaduje się, że zabieg usunięcia ciąży będzie kosztował kilkaset złotych. Dziewczyna sprzedaje w lombardzie swojego smartfona. Nie mówiąc nic Dominikowi, zjawia się w klinice. Czy zdecyduje się na aborcję? Kubę zaczepiają przed szkołą starsi uczniowie. Drwią i szydzą z Daniela. Kuba w obronie brata rzuca się na nich! Tymczasem detektyw Paprocki w końcu zdobywa coś, co może pomóc Danielowi. Wojtek - szczęśliwy ojciec - przygotowuje mieszkanie na przyjęcie Żanety i małego Ludwika. Kiedy ma zamiar wyjechać do szpitala, w drzwiach stają jego rodzice! Tata z miejsca proponuje, żeby wypili "po jednym" za zdrowie jego wnuka.

   2599
   Daniel przychodzi do Łucji - prosi ją o jeszcze jedną szansę. Dziewczyna nie chce go znać. Daniel upija się z rozpaczy. Tymczasem w redakcji Łukasz odbiera telefon w sprawie zaginięcia Dominiki. Kobieta twierdzi, że feralnej nocy widziała dziewczynę szarpiącą się z jakimś mężczyzną. I nie był to Daniel! Łukasz wygląda na porażonego. Beata coraz bardziej wkupia się w łaski Ziębów. Tomek też coraz mocniej się w niej zakochuje. Ta sielanka ma się już jednak ku końcowi - do Warszawy wraca Anastazja! Michał zasypia przy śniadaniu. Kinga jest coraz bardziej zaniepokojona jego stanem. Brzozowski idzie po wyniki swoich badań - dowiaduje się, że są dalekie od normy. Na domiar złego Michał kompletnie zapomina o bardzo ważnym spotkaniu z Małecką. Biznesmenka jest wściekła!
  • ariwederczi 2600-2601 30.11.17, 12:59
   2600
   Michał dostał skierowanie do szpitala. Zastanawia się, czy z niego skorzystać i poddać się dalszym badaniom. W końcu wyrzuca dokument do kosza. Odwożąc Ignasia na mecz Brzozowski słabnie za kierownicą! Powoduje groźny wypadek! Beata marzy o gromadce dzieci! Tomek nie podziela tych planów. Tłumaczy dziewczynie, że już raz prawie poczuł się ojcem - to wszystko przypomina mu o tym, co zrobiła Anastazja. Beata uspokaja go - ona jest inna. Czy to samo powie Anastazji? Trzcińska czeka na nią przed jej domem. Antoni dzwoni do Zdybickiej i oświadcza, że jeżeli dzisiaj nie podpiszą umowy, to zdecydują się na innego kontrahenta. Roman jest przerażony bezczelnym blefem brata. To posunięcie doprowadza jednak do decydującego spotkania z Iloną. Rozpoczynają się twarde negocjacje.

   2601
   Daria nagle zaczyna silnie krwawić! Widzi to Sławek - poruszony, natychmiast chce wieźć córkę do szpitala. Daria protestuje - przyznaje się ojcu, że dokonała aborcji. Dziedzic jest przerażony i wściekły - każe powiedzieć córce, z kim była w ciąży! Wściekła Anastazja każe Beacie zniknąć z życia Tomka! Inaczej wszyscy się dowiedzą, że też sprzedawała swoje ciało za pieniądze! Beata prosi o tydzień czasu - ze względu na dobro Tomka. Czy Anastazja się zgodzi? Agnieszka jest zszokowana - na mieście pojawiły się wielkie billboardy na jej cześć! Olszewska oznajmia Heblowi, że to niczego nie zmieni - przez jego szemraną przeszłość ich związek nie ma szans. Jak zareaguje były gangster?
  • ariwederczi 2602-2605 08.12.17, 19:45
   2602
   Rozemocjonowany Sławek pyta Dominika czy wiedział, że Daria jest w ciąży. Chłopak nie zaprzecza - po chwili przyznaje, że to było jego dziecko. W Sławka jakby strzelił grom! Co zrobi Dominikowi? Agata zwierza się Sandrze - ma problem z tym, że Norbert cały czas troszczy się o Kalinę. Tymczasem Owczarek podejmuje się remontu wynajętego przez kobietę mieszkania. Tam dopada ich mąż Kaliny! Widząc jak Sylwek szarpie żonę, Norbert rzuca się na pomoc! Po suto zakrapianej kolacji Damian budzi się rano i wrzeszczy z przerażenia! Widzi białą mysz! Monika uważa, że to majaczenie alkoholowe. Okazuje się jednak, że to najprawdziwsza rzeczywistość!

   2603
   Łukasz - wychodząc z domu - zostaje potrącony przez rozpędzone auto! To następna - po Dominice - ofiara artykułu o handlu ludźmi? Tymczasem Daniel kompletnie się załamuje - nie widzi już dla siebie żadnej szansy. Małecka odwiedza Michała w szpitalu - daje mu do zrozumienia, że musi wykonać dla niej swoje zadanie. I żadna choroba nie może w tym przeszkodzić! Tymczasem lekarka jest coraz bardziej zmartwiona stanem zdrowia Brzozowskiego. Kieruje go na tomografię mózgu! Sandra zmusza Kalinę do poważnej rozmowy. Kobieta przyznaje, że przyjeżdżając do Warszawy liczyła na odnowienie związku z Norbertem! Jej syn też o tym marzy. Co na to Agata?

   2604
   Michał przerażony – ma guza mózgu! Michał dowiaduje się, że ma guza mózgu! Na dodatek guz jest sporych rozmiarów i nie da się go usunąć operacyjnie bez groźby powikłań. Zszokowany Brzozowski prosi lekarza, żeby nie mówił o niczym Kindze. Daniel ma świadka, który go ocali? Detektyw Paprocki odwiedza w szpitalu Łukasza. Cały czas coś mu się nie zgadza w zeznaniach chłopaka. Łukasz jest coraz bardziej zdenerwowany. Tymczasem Daniel wraca do pracy – tam odbiera telefon od osoby, która widziała Dominikę, która feralnej nocy kłóciła się z chłopakiem zupełnie niepodobnym do Brzozowskiego! Antoni chce uwieść Ilonę? Antoni ma erotyczny sen ze Zdybicką w roli głównej. Po przebudzeniu dzwoni do Ilony i przenosi miejsce podpisania umowy do mieszkania Hofferów. Zdziwiona Zdybicka przychodzi, nie wiedząc czego się spodziewać. Jaki plan ma Antoni?

   2605
   Anastazja powie Tomkowi całą prawdę o sobie? Tomek i Beata ruszają na Mazury. Tuż przed wyjazdem na Wspólnej zjawia się Anastazja! Beata usiłuje nie dopuścić do najgorszego – wpycha Tomka do taksówki. Jednak Trzcińska jest zdesperowana – wykrzykuje ukochanemu, że uciekła od niego bo była szantażowana przez Beatę! Czy Tomek usłyszy w końcu całą prawdę? Łukasz mordercą Dominiki? Paprocki dowiaduje się od Tymona, że Łukasz "podbijał" do Dominiki! Z powodu odrzucenia chłopak upił się z rozpaczy tamtej nocy. Detektyw natychmiast jedzie do niego. Tymczasem Daniel spotyka się z kobietą, która widziała nocną kłótnię Dominiki z jakimś mężczyzną. Okazuje się, że to był Łukasz! Brzozowski dzwoni do detektywa, by go ostrzec. Czy zdąży? Monika w rozpaczy – zabiła Stefana! Kajtek wyjeżdża z dziadkiem – niestety, nie może zabrać ze sobą ukochanego chomiczka. Cieślikowie zostają sami – umawiają się na namiętny wieczór. Monika po pracy przymierza seksowną bieliznę. Jest zdenerwowana – wydaje jej się, że chomik ją podgląda. Kiedy do domu wraca Damian, wita go zapłakana żona! Mówi, że zabiła Stefana!
  • ariwederczi 2606-2608 15.12.17, 09:22
   2606
   Dominika żyje?! Daniel z policjantami znajdują ogłuszonego detektywa Paprockiego w mieszkaniu Łukasza. Na szczęście Paprocki odzyskuje przytomność. Nieoczekiwanie do Brzozowskiego dzwoni… Łukasz! Pyta, czy chce żeby zaprowadził go do Dominiki!!! Policyjni technicy próbują namierzyć telefon, z którego dzwoni mężczyzna… Michał okłamuje żonę – tylko Ilonie mówi o swojej chorobie! Michał otrzymuje ze szpitala informację o terminie biopsji – wtedy dowie się, czy jego guz mózgu jest złośliwy. Kinga zauważa, że jej mąż zażywa jakieś tabletki – Michał kłamie, że to leki na uspokojenie. Tylko Zdybickiej wyznaje prawdę. Ilona prosi go, żeby powiedział Kindze prawdę… Jarek zazdrosny o Elizę – czy ma powody?! Sandra i Michel nagrywają swój pierwszy teledysk. Eliza jest jeszcze w pracy – dostaje telefon z przypomnieniem, że za chwilę będzie nagrywana ostatnia scena, w której miała wziąć udział cała ich paczka. Słysząc to Hubert – szef Elizy – proponuje podwózkę. Na miejscu Cielecka dziękuje mu całusem w policzek – Jarka skręca z zazdrości…

   2607
   Beata przekonuje Tomka, że tylko z nią będzie szczęśliwy! Tomek jest kompletnie zagubiony i przytłoczony przeszłością Anastazji i Beaty. Igor nie potrafi pomóc bratu. W końcu Tomek spotyka się z Beatą. Ta przekonuje go, że zawsze pragnęła tylko jego szczęścia. Błaga, by nie pozwolił Anastazji niszczyć ich uczucia! Nagle chłopak dostaje wiadomość, że Trzcińska za godzinę wyjeżdża do Londynu… Niewinny Daniel chce… wrócić do Łucji! Łukasz przyznaje się do nieumyślnego zabójstwa Dominiki! Mijając na policyjnym korytarzu Daniela wykrzykuje mu w twarz, że to jego wina! Brzozowski udaje się do Łucji. Mówi jej, że został oczyszczony z zarzutów i chce zacząć nowe życie. Wyznaje dziewczynie miłość! Co na to Łucja? Na Kajetana czeka trup w lodówce?! Damian jest zszokowany tym, że żona włożyła martwego chomika do lodówki! Monika uświadamia mu, że skoro mają poczekać z pogrzebem do powrotu Kajtka, to ciało nie może ulec rozkładowi. Jednak, kiedy dzwoni synek, żadne z nich nie ma mu odwagi powiedzieć, że jego ukochany Stefan odszedł

   2608
   Renata chce zadzwonić do Dominika – martwi się o niego. Sławek stanowczo jej tego zabrania – nie chce go widzieć w swoim domu! Tymczasem Dominik mów Kasi, że Daria usunęła ciążę – prosi ją wybaczenie. Bergówna też nie chce go znać! Wieczorem kolega przyprowadza kompletnie pijanego Dominika do domu Sławka i Renaty… Zuza dostaje nowe zadanie – czy pomoże zadłużonej Sylwii? Do fundacji Elżbiety zgłasza się lekko zaniedbana kobieta, Sylwia. Chce rozmawiać z Zuzą. Opowiada Hofferowej o swoim problemie – ponieważ nie ma z czego płacić rachunków, miasto chce jej odebrać mieszkanie. Gdy je straci, zbiorą jej dziecko… Podczas rozmowy Sylwia zwraca uwagę na zdjęcie Uli na biurku Zuzy. Czyżby chciała ją wziąć na litość? Ostatnie pożegnanie Stefana… Zaskoczeni wcześniejszym powrotem synka, Cieślikowie zastanawiają się jak mu powiedzieć o śmierci ukochanego chomika. W końcu oznajmiają prosto z mostu – Stefan nie żyje! Kajetan jest bardzo smutny. Decyduje, że przyjacielowi trzeba urządzić regularny pogrzeb. Zostaje ściągnięta całą rodzina - wszyscy starają się wczuć w role. Jednak kiedy Kajtek żąda krzyża na grobie chomika, Maria nie wytrzymuje!
  • ariwederczi 2609-2611 21.12.17, 20:49
   2609
   Żaneta załamana – ma w mieszkaniu zjazd rodzinny! Żaneta ma dość – obecność teściów w mieszkaniu ją wykańcza! Do tego Ludzik też daje jej w kość. Wojtek obiecuje delikatnie zasugerować rodzicom, żeby wrócili do siebie. Kiedy Szulc zaczyna niewygodną rozmowę, w drzwiach stają rodzice Żanety! Daria i Dominik zniknęli – jaki mają plan? Rankiem Renata odkrywa, że Dominika nie ma w mieszkaniu. Po chwili okazuje się, że zniknęła także Daria! Sławek jest wściekły na siebie, że pozwolił pijanemu chłopakowi zostać na noc. Tymczasem młodzi mają zaskakujący plan. Eliza spędzi noc z Hubertem? Szef zabiera dzisiaj Elizę na spotkanie poza Warszawą. Jarkowi bardzo się to nie podoba! W drodze powrotnej, w lesie, psuje się samochód Huberta. Czy Eliza będzie musiała spędzić noc z szefem?

   2610
   Izę nachodzą bandyci – żądają spłaty długów Warskiego! Warski zostaje zatrzymany przez dwóch osiłków, którzy żądają od niego spłaty długu. Dają mu czas do 16.00. Punktualnie o tej godzinie bandyci wkraczają do fitness-clubu. Ale Warskiego nie ma. Jest za to, przerażona ich najściem, Iza! Michał wciąż okłamuje żonę – prosi Zdybicką, żeby go kryła! Michał mówi Zdybickiej, że jutro ma biopsję. Prosi Ilonę, żeby go kryła - ma potwierdzić Kindze, że wyjechał służbowo poza Warszawę. Zdybicka jest zła, że Brzozowski nie powiedział żonie o swojej chorobie – potrzebne mu wsparcie, a nie ucieczka! Anastazja i Tomek chcą by było jak dawniej – czy to możliwe? Tomek przyprowadza na Wspólną Anastazję. Ziębowie są w szoku! Po południu Nowak z ukochaną odwiedzają Igora i Elżbietę. Anastazja kłamie, że pracowała w Anglii na zmywaku. Nieświadomy niczego Igor stwierdza, że zna dużo gorsze zawody.

   2611
   Iza negocjuje z gangsterami! Iza i Warski spotykają się z gangsterem, od którego Jakub pożyczył pieniądze. Brzozowska proponuje Hajdukowi rozłożenie spłaty długu na raty. Bandyta jest szczerze rozbawiony tą propozycją. Michał przerażony - ma biopsję i boi się najgorszego. Michał ma dziś biopsję – okaże się, czy guz jest złośliwy. W szpitalu odwiedza go Marcin. Pociesza go – nawet gdyby się okazało, że ma raka, to jeszcze nie wyrok! Brzozowski jednak czuje, że nie wyjdzie już ze szpitala… Zuza ufa Sylwii i daje jej własne pieniądze – czy to naiwne? Zuza dostaje telefon od zrozpaczonej Sylwii – za niezapłacone rachunki właśnie wyłączyli jej prąd. Hofferowa daje Ligockiej własne pieniądze. To bardzo nie podoba się Kamilowi – przecież Sylwia jest alkoholiczką i może Zuzą manipulować!
  • ariwederczi 2612-2615 29.12.17, 12:31
   2612
   Hubert zgwałci Elizę? Firma Elizy podpisała duży kontrakt. Hubert dziękuje szczególnie swojej asystentce – to wzmaga zazdrość Jarka. Szef zaprasza wszystkich na imprezę, a zły na Elizę Berg - odmawia. Cielecka idzie tam sama. W nocy Hubert proponuje pijanej Elizie, że ją odwiezie. Jednak zamiast do domu, wywozi dziewczynę na odludzie i zaczyna ją obmacywać! Eliza chce się wyrwać, ale mężczyzna jest dużo silniejszy. Iza wspólniczką gangsterów? Iza zebrała wszystkie swoje oszczędności i cały dotychczasowy zarobek fitness-clubu – ma 160 tysięcy. Umawia się z gangsterem Hajdukiem – liczy na to, że ta suma spowoduje, że bandyci dadzą jej na jakiś czas spokój. Okazuje się, że na spotkaniu jest też Warski – a Hajduk oświadcza, że od dziś to on jest wspólnikiem Izy! Zuza i Kosiński ratują córkę pijanej Sylwii! Zuza omawia z doktorem Kosińskim kwestię jego współpracy z fundacją. Nagle dostaje telefon od przerażonej Sylwii – jej córeczka poparzyła się wrzątkiem! Kiedy Hofferowa z Kosińskim zjawiają się w domu Ligockiej, okazuje się, że ta piła alkohol.

   2613
   Michał chce popełnić samobójstwo! Michał dowiaduje się, że jego guz jest złośliwy! Pozostało mu pół roku życia. Brzozowski spotyka się z Marcinem. Oświadcza przyjacielowi, że chce się zabić! I Marcin musi mu w tym pomóc. Eliza chce zgłosić na policji gwałt! Eliza jest kompletnie rozbita, mówi Jarkowi, że źle się czuje i nie idzie do pracy. Berg w pracy spotyka Huberta – szef drwiąco komentuje nieobecność Cieleckiej. Tymczasem Eliza decyduje się pójść na policję i zgłosić gwałt. Rodzinna wojna o chrzciny Ludwiczka! Matka Żanety uważa, że bar Ziębów jest za mały na chrzciny Ludwika. Kopciowa przekonuje do swojego zdania mamę Wojtka. Obie kobiety komunikują swoją decyzję Marii. Rozpoczyna się prawdziwa rodzinna kłótnia.

   2614
   Roman i Antoni aresztowani? Ilona jest wściekła – materiały budowlane, które zamówiła u Romana i Antoniego, nie dotarły! Okazuje się, że towar utknął na granicy. Antoni natychmiast tam rusza z łapówką! Niestety, Roman psuje mu cały plan! Czy bracia Hoffer zostaną aresztowani? Kajetan i Ludwiś zaginęli! Dziś chrzciny Ludwika – w barze trwają ostatnie przygotowania. Żaneta pozwala, żeby Kajetan sam zajął się maluchem. Chłopiec wpada na pomysł, żeby pokazać Ludzikowi plac zabaw. Niestety, ślad po nich ginie! Marek ma znowu spotkać się z Natalią? Stefan oznajmia Markowi, że ich restauracja ma szansę na nagrodę w plebiscycie na najciekawsze miejsce w Warszawie! Finał już dziś – w knajpie, której menadżerką jest Natalia. Markowi rzednie mina. Tymczasem do szkoły Danki przychodzi wojskowy ze swoim synem. Chłopak jest wyraźnie zdominowany przez ojca.

   2615
   Kajetan i maleńki Ludwiczek wciąż nieodnalezieni! Całą Wspólna szuka Kajetana i Ludwika. Po dzieciach ślad zaginął! Muszko straszy Żanetę, że mogło dojść do porwania. W poszukiwania włącza się policja! Bracia Hoffer przeżywają mrożące krew w żyłach chwile! Roman z Antonim są przekonani, że wpadli na próbie korupcji! Zjawia się dowódca Straży Granicznej, który okazuje się kolegą Antoniego. Reszta idzie jak po maśle. Do momentu, kiedy wracających do domu Hofferów nie zatrzymuje policja. Podczas kontroli Roman odkrywa w samochodowym schowku pistolet! Danka widzi rozpaczliwie płaczącą przez Marka Natalię – czy dowie się prawdy? Danka i Marek są na gali w restauracji Natalii. Okazuje się, że restauracja Zimińskiego w plebiscycie zdobywa 4 miejsce! W kuluarach Marek spotyka Natalię – nie jest to miła rozmowa. Chwilę później Danka natyka się na rozpaczliwie płaczącą Popławską.
  • ariwederczi 2616-2619 05.01.18, 07:44
   2616
   Traumatyczne spotkanie Elizy z jej szefem – gwałcicielem! Eliza musi w końcu wrócić do pracy. Dziewczyna cierpni na myśl o spotkaniu z szefem gwałcicielem. Spotkanie z Hubertem jest dla Cieleckiej bardzo traumatyczne – szczególnie, że mężczyzna sugeruje, że sama tego chciała! Co zrobi Eliza? Iza ma prać pieniądze mafii! Jerzy jest wściekły na Izę – znowu wplątała się w kłopoty! Brzozowska próbuje negocjować z gangsterem Hajdukiem – chce sprzedać mu swoje udziały w fitness-clubie. Mafioso się nie zgadza. Od dzisiaj Iza ma prać jego brudne pieniądze! Danka ma nowego ucznia… z poważnymi problemami! Marek dzwoni do Natalii – chce się dowiedzieć, dlaczego jego była kochanka wczoraj płakała. Tymczasem w szkole Danki, nowy uczeń - Leszek przeżywa bardzo trudne chwile. Koledzy – wiedząc, że jest synem wojskowego – ostro wyżywają się na nim!

   2617
   Eliza przerażona – Hubert szuka nowej ofiary! Eliza spóźnia się do pracy – Hubert przy wszystkich udziela jej ostrej reprymendy! Cielecka aż kuli się na widok szefa-gwałciciela. Po południu dziewczyna zauważa, że Hubert zaczyna uwodzić jej koleżankę! Iza będzie usługiwać gangsterom? W fitness-clubie Izy zaczynają panoszyć się podejrzani znajomi Hajduka. Zachowują się arogancko i bezczelnie – dochodzi do wielu scysji z klientami! Brzozowska robi Hajdukowi awanturę. Gangster stwierdza, że Iza nie ma nic do gadania! Ilona i Maks zaintrygowani namiętnymi sąsiadami. Ilona i Maks mają nowych sąsiadów. Anna i Czarek są młodzi, bezpośredni i prowadzą namiętne życie seksualne! Ilona jest bardzo nimi zaintrygowana.

   2618
   Marcin zgodzi się pomóc Michałowi w samobójstwie? Marcin nie może uwierzyć, że Michał chce jutro odebrać sobie życie. Brzozowski tłumaczy przyjacielowi, że nie chce być ciężarem dla swojej rodziny, a odszkodowanie zabezpieczy Kingę i Ignasia na przyszłość. Czy Marcin zgodzi się pomóc Michałowi w jego dramatycznym planie? Sylwia nie zainteresowana pracą, tylko Ulą? Zuza spotyka się z Sylwią – oznajmia jej, że znalazła dla niej pracę. Ligocka reaguje bez euforii. Za to cały czas dziwnie przygląda się Uli! Malwina nie akceptuje Agnieszki - wybranki taty. Hebel ma dziś urodziny – Malwina z Brunem zapraszają go na kręgle. Niespodziewanie, Ryszard przychodzi z Olszewską! Partnerka taty absolutnie nie przypada Malwinie do gustu.

   2619
   Michał chce umrzeć właśnie dziś! Dziś dzień samobójczej śmierci Michała. Brzozowski czule żegna się z niczego nie spodziewającą się rodziną: Ignasiowi mówi, jak bardzo go kocha, a Kindze, że jest kobietą jego życia. Po południu Michał spotyka się z Marcinem – sucho przedstawia mu plan swojej śmierci! Antoni i Roman śledzeni przez uzbrojonych bandytów! Antoni zabiera Romana nad rzekę i tam, na jego oczach, wrzuca do wody swój pistolet. Oznajmia bratu, że bardzo zależy mu na jego miłości i zaufaniu. Z oddali obserwuje ich jakiś mężczyzna – w ręku ma broń! Nowa sąsiadka podrywa Maksa na oczach Ilony! Maks spotyka nową sąsiadkę Annę – kobieta zachowuje się dość prowokująco. Z oddali obserwuje ich Ilona. Po południu Maks i Ilona odwiedzają nowych sąsiadów – Anna i Cezary cały czas bardzo ich intrygują!
  • ariwederczi 2620-2623 12.01.18, 07:39
   2620
   Roman i Antoni są cały czas śledzeni przez uzbrojonego mężczyznę. Bracia Hoffer spotykają się z developerem i podpisują kolejny kontrakt na dostawę materiałów budowlanych z Ukrainy. Kiedy cieszą się kolejnym sukcesem, obok nich z piskiem opon zatrzymuje się samochód. Padają strzały! Roman własną piersią zasłania brata. Czy wściekłość Kingi zmotywuje Michała do walki o życie? Kinga ma wielki żal do męża o to, że planował samobójstwo. Michał tłumaczy, że nie chciał być dla nich ciężarem i źródłem cierpienia. Brzozowska wybucha gniewem – dlatego są rodziną, żeby się wspierać w trudnych chwilach! Czy Michał zacznie walczyć z rakiem? Malwina i Agnieszka po prostu muszą się dogadać! Hebel i Bruno zastanawiają się, jak pogodzić Malwinę i Agnieszkę. Panowie wymyślają bardzo ryzykowny plan – doprowadzają do tego, że Olszewska z córką Hebla zostają zamknięte w jednym pomieszczeniu! Kobiety muszą się z niego wydostać w ciągu godziny – inaczej zabraknie im tlenu.

   2621
   Honorata nienawidzi Antoniego! Trwa operacja Romana – jego stan jest bardzo ciężki. Honorata dowiaduje się od Antoniego, że to do niego strzelano. Hofferowa uświadamia sobie, że brat Romana urządził sobie w ich domu kryjówkę przed bandytami! Rzuca się z pięściami na Antoniego! Danka ma kłopoty z uczniami, a Marek z… Natalią! Nowy uczeń Danki – Leszek – zaleca się do Magdy. Dziewczyna ma dość – przesiada się do koleżanki. Chłopak jest zdruzgotany. Tymczasem Marek nie może przestać myśleć o Natalii! Szulc nieodpowiedzialnym tatą? Żaneta ma wątpliwości, czy może już wrócić do pracy – Wojtek zapewnia żonę, że poradzi sobie z Ludwiczkiem. Podczas spaceru z maluchem, Szulc spotyka innego tatę z dzieckiem. Mężczyźni nawiązują rozmowę. Finał spotkania jest tragiczny – panowie nieświadomie zamieniają się wózkami!

   2622
   Michał znowu tchórzy? Kinga znajduje świetnego neurochirurga – namawia Michała na wizytę u niego. Doktor Sawik oświadcza, że może podjąć się operacji usunięcia guza. Brzozowski pyta, jakie ma szanse. Kiedy słyszy, że pół na pół – odmawia i wychodzi z gabinetu! Kinga błaga męża, żeby zmienił decyzję. Roman nie przeżyje prawdy o swoim bracie? Honorata czuwa przy łóżku Romana. Mówi mu, że wyrzuciła jego brata z domu. Hoffer jest w szoku - traci przytomność! Tymczasem Antoni spotyka się z mafiosami, którzy do niego strzelali. Ludwiczek na ostrym dyżurze! Po wczorajszych wydarzeniach Żaneta boi się o synka - nie chce iść do pracy. Wojtek błaga żonę o ostatnią szansę – dzisiaj nic się nie stanie! Szulcowa w końcu ulega. Podczas przewijania Wojtek zauważa na ciele dziecka czerwone krostki. Sprawdza w Internecie – to na pewno ospa! Wzywa na pomoc Mira – mężczyźni jadą z niemowlakiem na ostry dyżur.

   2623
   Zuza poznaje matkę Uli! Zuza dowiaduje się, że Sylwia – kobieta, której stara się pomóc – po jednym dniu zrezygnowała z pracy. Zdenerwowana, dzwoni do Ligockiej i oświadcza kobiecie, żeby więcej nie liczyła na jej pomoc. Po południu Sylwia czeka na Zuzę przed fundacją. Bezczelnie oświadcza Zuzie, że nie uwolni się od niej tak łatwo ponieważ jest biologiczną matką Uli! Ignaś dowiaduje się o śmiertelnej chorobie taty! Kinga błaga męża, żeby zgodził się na operację wycięcia guza. Michał nie chce się zgodzić – boi się uszkodzenia mózgu i całkowitej niepełnosprawności. Brzozowscy postanawiają powiedzieć o chorobie taty synkowi. Jak zareaguje Ignaś? Ilona kuszona przez sąsiada erotomana? Ilona podgląda przez lunetę nowych sąsiadów, oddających się erotycznym uciechom. Po południu Zdybicka spotyka Cezarego. Mężczyzna proponuję jej lekcję jazdy sportowym wozem. Dwuznacznie obiecuje Ilonie ostrą jazdę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka