Dodaj do ulubionych

Na Wspólnej - sezon 2019/2020

12.08.19, 10:00
No to się porobi... :-) :-) :-)
Obserwuj wątek
  • free.your.mind Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 14.08.19, 13:37
   Dajesz ariwederczi!!!
  • ariwederczi 2934-2937 25.08.19, 21:35
   2934 (poniedziałek, 02.09.2019)
   Tomek czuwa przy łóżku ukochanej, która wraca do zdrowia po przeszczepie. Jej wyniki badań są tak dobre, że lekarz decyduje o wypisie ze szpitala! Kiedy Anastazja budzi się, mówi Tomkowi, że śniło jej się pożegnanie z bratem. Koniecznie chce jechać w miejsce ze snu. To co tam znajdują, przyprawia ich o dreszcze. Roma boi się, że wyleci z pracy. Przekonuje Mikołaja, że to Marta chce się jej pozbyć, bo czuje zagrożenie z jej strony. Mikołaj jest wściekły na Martę, ale to co zobaczy - sprawi, że znienawidzi również Romę! Uczniowie Norberta odwiedzają go po lekcjach. Owczarek rozmawia z nimi o przyszłości i proponuje zabawę - mają napisać, kim chcą być za parę lat. To, co pisze Lena naprawdę szokuje Norberta!

   2935 (wtorek, 03.09.2019)
   Mikołaj jest roztrzęsiony po tym, jak dowiedział się, że jego ukochana Roma ma męża i dziecko. Leśniewski szuka ukojenia w alkoholu. Pijany wpada do studia telewizyjnego i wściekle wyrzuca Romie kłamstwa. Dostaje się również Marcie - za brak szczerości!! Lena - wspierana przez Norberta - przy całej klasie przyznaje się, że jest… Łukaszem! Okazuje się, że jej odwaga i szczerość budzą szacunek i akceptację jej problemu. Norbert oddycha z ulgą… Wieczorem Owczarek przygotowuje zasadzkę na bramkarzy-dilerów w klubie Bruna. Udaje mu się sfotografować sprzedaż narkotyków! Wojtek zawozi Cieślika do dość odległej miejscowości na festyn pieczonego ziemniaka. Okazuje się, że cudowne bulwy nie tylko się zjada - prywatna destylarnia ma dla gości odświętną ziemniaczaną wódkę. Miastowi oficjele niemal pod przymusem mają jej spróbować. Szulc i Cieślik mierzą się z tematem i… kończą w łóżkach nieswoich kobiet!

   2936 (środa, 04.09.2019)
   Norbert pokazuje Brunowi nagranie, na którym widać handlujących narkotykami bramkarzy z jego klubu. Radzi kumplowi, żeby zwolnił dilerów, bo odda film policji… Ale to dopiero Malwina rozprawia się z dilerami!!! Tymczasem Lena dziękuje Norbertowi, że pomógł jej odnaleźć w sobie odwagę! Niestety, matka dziewczyny jest wściekła na wychowawcę córki i robi mu przed szkołą awanturę! Mikołaj budzi się na przystanku autobusowym. Jest na potwornym kacu. Po tym, jak się upił, niczego nie pamięta. Dociera to do niego z całą mocą, gdy okazuje się, że jego konto jest… całkowicie wyczyszczone!!! Szulc budzi się w objęciach Moniki, a Cieślik Żanety!!! Obaj po cichu uciekają z nie swoich mieszkań. Ku ich przerażeniu, każda z żon jest zachwycona ich nocnymi igraszkami! Wojtek i Damian są przerażenie - jak się przyznać do pomyłkowej zdrady?!

   2937 (czwartek, 05.09.2019)
   Darek chce przekonać Anetę, żeby do niego wróciła. Jarogniew uświadamia mu, że to błąd. Przecież na odległość widać, że Żbik kocha Kasię! Darek zmienia temat - stara się zainteresować Jaro jego odnalezionym ojcem. I trafia na podatny grunt! W ich głowach zaczyna się rodzić plan. Bruno wraca do domu roztrzęsiony po akcji Malwiny z dilerami i zmęczony po ciężkiej nocy w klubie. Myśląc, że jest sam Krawczyk zażywa działkę amfetaminy. Ogarnia go błogość… W tym momencie widzi nad sobą Malwinę!!! Honorata i Roman nie mogą uwierzyć, że Mikołaj stracił w jedną noc 150 tysięcy złotych! Niestety, Leśniewski nadal nic nie pamięta… Ale oświadcza, że tak tej sprawy nie zostawi! Wspólnie z Romanem jadą do feralnego klubu go-go. Muszą odzyskać jego oszczędności!
   • iza232 Re: 2934-2937 03.09.19, 12:01
    Dlaczego wątki z Szulcami i Cieślikami są zawsze takie denne? Jak nie seanse seksualne Szulców, to striptiz Cieślikowej w knajpie, to rajd z Kopciową jako pilotem. Albo cyrki z zmianą martwego chomika na nowego, żeby się młody Cieślik nie połapał. Jakim trzeba być nawalonym, żeby nie rozpoznać własnego mieszkania, łóżka i żony. I jaką idiotką, żeby uprawiać seks z cuchnącym gorzałą gościem, w dodatku nie rozpoznając cudzego męża.
    • dorpaula Re: 2934-2937 04.09.19, 11:41
     to samo chciałam napisać..beznadzieja...
  • ariwederczi 2938-2941 29.08.19, 22:08
   2938 (poniedziałek, 09.09.2019)
   Igor przypomina Elżbiecie, że dziś idą do neurologa. Marcinkowa wpada we wściekłość - ulega dopiero wtedy, kiedy Nowak grozi jej, że się wyprowadzi. Od lekarki słyszą hiobową wieść… Co jest Eli?! Darek wymiguje się od spotkania z Anetą w kancelarii. Woli z Kasią pomagać Jarogniewowi! Wspólnie z Bergówną z ukrycia obserwują dom ojca chłopaka. Nagle mężczyzna wychodzi z domu, a przestraszona Kasia - nie chcąc by zostali rozpoznani - rzuca się na Żbika i zaczyna go całować! Darkowi w to graj. Zmuszony przez ojca Przemek idzie po raz pierwszy na kółko teatralne. Niespodziewanie, daje tam prawdziwy popis gry aktorskiej! Grająca główną rolę w przedstawieniu Monika jest pod jego szczególnym wrażeniem. Smolny jest dumny z Przemka, ale nie odpuszcza kontrolowania syna.

   2939 (wtorek, 10.09.2019)
   Weronika i Agnieszka podpisują kontrakt na obsługę prawną dużej firmy. Kobiety zostają zaproszone z tej okazji na uroczystą kolację. Niepijąca Olszewska wymiguje się i na placu boju pozostaje sama Roztocka. Pijany szef firmy jest wobec niej natarczywy i Weronika musi uciekać. Mimo, że piła wino, wsiada do samochodu. W drodze do domu uderza w coś autem!!! Igor i Ela przywożą do domu Ewę. Ta przeprasza Marcinkową za to, co się stało. Elżbieta dobitnie oznajmia, że nigdy Ewie nie wybaczy! Tymczasem w szpitalu Kolenda ogłasza wyniki konkursu na nowego ordynatora. Czy Ostrowski pokona Adamskiego i innych konkurentów? Koledzy zazdroszczą Przemkowi, że chodząc na kółko teatralne, ma kontakt z piękną polonistką, która je prowadzi. Młody Smolny udaje, że nie wie o co chodzi. Kiedy jednak nauczycielka chce go zwolnić z przykrego obowiązku, Przemek zdecydowanie protestuje - chce brać udział w zajęciach! Bardzo to cieszy jego nową koleżankę, Monikę.

   2940 (środa, 11.09.2019)
   Robert odwozi Weronikę do pracy. Niedaleko ich domu natrafiają na blokadę policyjną na miejscu wypadku. Roztocka ma złe przeczucia - rozpoznaje okolice, gdzie dzisiejszej nocy w coś uderzyła. Tadeusiak dowiaduje się od kolegów, że w nocy ktoś potrącił dziewczynę i zostawił ją bez udzielenia pomocy! Weronika jest bliska omdlenia... W pracy mówi Agnieszce, że idzie na policję się przyznać. Ta jej tego zabrania!!! Igor mówi Ostrowskiemu, że Elżbieta ma bardzo trudnego do zoperowania krwiaka mózgu. Arek obiecuje Nowakowi pomoc w szukaniu specjalisty… Po południu Ostrowski idzie na swój oddział. Czy dr Kleczewska - nowa ordynatorka - przyjmie go do pracy na stanowisko kardiochirurga? Anastazja oświadcza, że nie ma sił, żeby uczestniczyć w pogrzebie brata. Tomek i Ziębowie są bardzo zaskoczeni jej decyzją. Okazuje się, że Anastazja po swojemu chce oddać hołd zmarłemu bratu.

   2941 (czwartek, 12.09.2019)
   Marta i Roma cały czas toczą wojnę - producent ma tego dość! Tymczasem Mikołaj spotyka się z kelnerką z nocnego klubu go-go, w którym stracił wszystkie oszczędności. Dowiaduje się od niej, że dostał pigułkę gwałtu!!! Weronika dowiaduje się, że Kamila - dziewczyna, którą potrąciła - była obiecującą sportsmenką. A teraz walczy o życie w szpitalu… Razem z Agnieszką natychmiast tam jadą. Na szpitalnym korytarzu widzą zdruzgotaną matkę Kamili. Czy Weronika przyzna się do przestępstwa?! Ostrowski mówi Igorowi, że jego kolega - chirurg z Lozanny - zdecydował się podjąć operacji Elżbiety. Ale uprzedza, że operacja może się nie udać… Tymczasem - z powodu jej zachowania - od Marcinkowej odwracają się kolejni bliscy. Czy to spowoduje, że Ela zdecyduje się na ryzykowny zabieg?
  • ariwederczi 2942-2945 05.09.19, 18:25
   2942 (poniedziałek, 16.09.2019)
   Malwina znowu stanowczo wyrzuca z klubu narkotykowych dilerów. Ci wracają – tym razem ze swoim szefem. Mężczyzna jest bezwzględny – grozi Malwinie, że potnie jej twarz!!! Tymczasem Norbert znajduje naćpanego Bruna leżącego we własnych wymiocinach… Weronika jest rozdrażniona – Robert to zauważa. Roztocka zdaje sobie sprawę, że długo nie ukryje przed mężem prawdy o wypadku. Po południu jedzie z Agnieszką w miejsce, gdzie potrąciła Kamilę. Widząc słabe oświetlenie terenu, kobiety wpadają na plan… Ewa dowiaduje się od syna o wyjeździe Elżbiety na zagraniczną operację. Dociera do niej, do jak poważnego stanu doprowadziła synową. Igor boi się powrotu depresji matki…

   2943 (wtorek, 17.09.2019)
   Aneta coraz bardziej naciska na Darka, żeby postarali się o dziecko. Żbik nie wykazuje entuzjazmu… Woli cały swój czas spędzać z Kasią! Pretekstem jest próba ułożenia życia Jarogniewowi. Darek z Kasią zapisują chłopca do klubu szachowego, który prowadzi jego ojciec…Malwina decyduje się poprosić ojca o pomoc w walce z dilerami narkotykowymi. Heblowi nie trzeba tego dwa razy powtarzać! Takich leszczy to on łyka na śniadanie… Tymczasem przyjaciele siłą próbują powstrzymać Bruna od wzięcia kolejnej działki! Matka potrąconej przez Weronikę Kamili, przychodzi do kancelarii Roztockiej i dziękuje za bezpłatną pomoc przy walce od odszkodowanie. Weronika prosi o możliwość odwiedzania Kamili. Wieczorem, w szpitalu, przeprasza nieprzytomną dziewczynę za to, co jej zrobiła…

   2944 (środa, 18.09.2019)
   Okradziony z oszczędności życia Mikołaj przychodzi do Marty. Ta, z oporami, ale decyduje mu się pomóc. Po południu, dziwnie pewny siebie Leśniewski zjawia się w klubie go-go i żąda od właściciela zwrotu całej kasy! Jarogniew zdenerwowany – przegrał w szachy z kolegą w obecności taty! Myśli, że to przekreśla jego szanse u ojca… Darek z Kasią próbują mu pomóc. Podczas rozmowy z chłopcem Bergówna dowiaduje się, że Żbik… znowu jest z Anetą!!! Roman ma dzisiaj urodziny. Honorata przygotowuje dla niego przyjęcie w barze Ziębów. Wszyscy zastanawiają się nad prezentami dla jubilata. Konkurs na najoryginalniejszy prezent wygrywa… Muszko! Roman jest potężnie zakłopotany…

   2945 (czwartek, 19.09.2019)
   Dzisiaj Elżbieta z rodziną ma wyjechać za granicę na operację krwiaka mózgu. Do Marcinkowej przychodzi Zuza – kobiety przepraszają się wzajemnie i Hofferowa wraca do pracy w fundacji. Jednak nie wszystko jest dobrze – zdenerwowany Igor mówi Elżbiecie, że Julka nie wróciła po lekcjach do domu!!! Smolny junior dowiaduje się, że kolega grający rolę Romea złamał nogę. Nauczycielka polskiego proponuje Przemkowi, żeby go zastąpił. Nieoczekiwanie, chłopak się zgadza. Grająca Julię Monika cieszy się, że Przemek będzie jej partnerem – widać, że liczy na coś więcej. Dziewczyna nie zauważa jednak, że młody Smolny bardziej niż nią, zainteresowany jest… piękną nauczycielką!!! Roman zabiera Ksawerego na poszukiwania z wykrywaczem metalu. Wnuczek jest bardzo podekscytowany, więc Hoffer na targu staroci próbuje uprawdopodobnić znalezienie czegokolwiek. Niestety, Ksawery nie chce szukać tam, gdzie dziadek coś zakopał… Ale nagle wykrywacz i tak ogłuszająco piszczy!
  • ariwederczi 2946-2949 14.09.19, 11:11
   2946 (poniedziałek, 23.09.2019)
   Męska ekipa ze Wspólnej rusza na poszukiwanie skarbów z mapą "znalezioną" w piwnicy pani Marii. Po bezowocnych poszukiwaniach Ksawery w końcu znajduje coś naprawdę dużego. Gdy podekscytowany Roman okopuje znalezisko, nagle Muszko z przerażeniem stwierdza, że Hoffer stoi na… minie z czasów II wojny światowej!!! Robert próbuje wyciągnąć od ukochanej czym się zadręcza, lecz ta unika rozmowy. Kiedy Weronika mówi, że musi jechać do szpitala, Tadeusiak łączy fakty – stłuczkę Roztockiej i wypadek sportsmenki. Weronika już wie, że ukochany domyśla się prawdy – jest przerażona. Dobija ją matka wciąż nieprzytomnej Kamili, która w akcie rozpaczy wyżywa się na niej… Bruno twierdzi, że sam poradził sobie z uzależnieniem. Jednak Malwina mu nie wierzy – nie chce mieć z nim nic wspólnego. Do akcji wkracza Hebel – nachodzi Krawczyka w mieszkaniu i każe mu zapomnieć o jego córce! Między mężczyznami dochodzi do ostrej awantury…

   2947 (wtorek, 24.09.2019)
   Tadeusiak stara się przekonać Weronikę, że powinna się przyznać do spowodowania wypadku. Ta jednak nie zamierza tego zrobić – nie skaże swoich dzieci na dom dziecka! Czy Robert będzie krył ukochaną? Tymczasem Kamila odzyskuje przytomność i oznajmia Roztockiej, że słyszała jej przyznanie się do winy!!! Na Wspólnej pojawia się dystyngowany mężczyzna, Aleksander Ziębicki. Przedstawia się Ziębie jako jego bratanek. Opowiada o ich wspólnych przodkach – szlachcicach oraz ich ojcowiźnie z ruinami dworku. Ekscytacja udziela się wszystkim! Ewa od rana czeka na wieści od syna w sprawie operacji Elżbiety. Wie, jak ryzykowny zabieg przechodzi Marcinkowa z jej winy… Tymczasem w szpitalu Ostrowski staje po stronie nowej ordynator, popierając jej zaskakującą decyzję. Spotyka się to z wrogością doktora Adamskiego, który ma o Kleczewskiej jak najgorsze zdanie…

   2948 (środa, 25.09.2019)
   Smolny umawia Przemkowi korepetytora – każe synowi wrócić do domu po lekcjach. Ten jednak ma ważniejsze sprawy – indywidualne zajęcia teatralne z panią Dagmarą! Podczas próby Przemek przemawia do pięknej nauczycielki jak Romeo do Julii i… natchniony uczuciem chce ją pocałować!!! Weronika jest kłębkiem nerwów – boi się, że w każdej chwili może zostać aresztowana! Robert próbuje dowiedzieć się, na jakim etapie jest śledztwo w sprawie wypadku Kamili. Ale ukrywanie winy Roztockiej bardzo dużo go kosztuje. Wyznaje ukochanej, że długo tego nie wytrzyma… Weronika każe mu się wyprowadzić!!! Marta ma dzisiaj rozmowę z prezesem w sprawie pozbycia się Romy. Szef nie jest zadowolony z tego, co słyszy od Konarskiej… Tymczasem Mikołaj spotyka się z Romą, która obiecuje, że zostawi męża i wyznaje Leśniewskiemu miłość. Czy Mikołaj potrafi to odrzucić?!

   2949 (czwartek, 26.09.2019)
   W przeddzień powtórnego ślubu, Zimińskich spotyka wielka niespodzianka – z Londynu przyjeżdża Ola! Dance i Markowi uśmiech schodzi z twarzy, kiedy młodsza córka przedstawia im swojego nowego chłopaka – czarnoskórego Petera! Aneta od rana skarży się na złe samopoczucie i mdłości. Darkowi w to graj – może bezpiecznie udać się na pierwszy turniej szachowy Jarogniewa. Niespodziewanie spotyka tam Kasię! Okazuje się, że Jaro cały czas chce ich zeswatać. Kasia wychodzi wzburzona, a kiedy Żbik ochrzania chłopca, ten… pada zemdlony, brocząc krwią!!! Redakcję programu Marty odwiedza prezes zarządu telewizji. Ma do oznajmienia duże zmiany dotyczące programu Konarskiej. Czy Marta uwolni się wreszcie od Romy? Po południu Konarska spotyka się z Mikołajem, który oświadcza że wyrzucił Lenarską ze swojego życia. Widać, że mężczyzna liczy na szansę u Marty…
  • ariwederczi 2950-2953 17.09.19, 21:01
   2950 (poniedziałek, 30.09.2019)
   Dziś ponowny ślub Zimińskich. Poranne przygotowania Marka i Danki przerywa wizyta Oli ze swoim nowym chłopakiem. Szczęśliwa córka informuje rodziców, że czarnoskóry Peter… oświadczył się jej! Czyżby szykowała się podwójna uroczystość?! Zmartwiony Darek mówi Kasi, że wyniki Jarogniewa są bardzo złe. Bergówna przytula Żbika… Chłopiec ma niedokrwistość i jedynym ratunkiem dla niego jest przeszczep szpiku. Niestety, chora matka nie może być dawcą. Wobec tego Darek decyduje, iż ojciec Jarogniewa musi dowiedzieć się, że ma syna… Po powrocie do domu Żbik słyszy od Anety coś, co zwala go z nóg!!! Aleksander ofiarowuje wujowi prezent - rodową srebrną cukiernicę. Zięba jest wzruszony… Po południu bratanek pokazuje Ziębom ich ojcowiznę. Maria chce zrobić sobie z nowo poznanym krewnym zdjęcie - w tym momencie Aleksander zaczyna zwijać się z bólu! Twierdzi, że jest śmiertelnie chory i… potrzebuje pomocy Ziębów!

   2951 (wtorek, 01.10.2019)
   Darek przygotowuje śniadanie dla ciężarnej żony. Aneta robi mu wyrzuty, że wczoraj nie ucieszył się na wiadomość o dziecku. Żbik przekonuje, że był w szoku i… oznajmia, że musi wyjść. Przed nim bardzo trudna rozmowa - z Kasią!!! Weronika dowiaduje się, że wyznaczono nagrodę dla osoby, która wskaże winnego potrącenia Kamili. Robert robi awanturę Agnieszce – jak mogła namawiać Weronikę do kłamstwa?! Na policję zgłasza się świadek wypadku - czy Roztocka poniesie karę? Danka zwierza się Markowi, że ma wątpliwości co do czarnoskórego wybranka serca Oli… W szkole jedna z uczennic robi Zimińskiej awanturę, że dostała ze sprawdzianu tylko czwórkę. Kiedy Danka nie pozwala jej poprawić oceny, Pola wpada w furię!!!

   2952 (środa, 02.10.2019)
   Kasia nie może dojść do siebie po tym, jak dowiedziała się, że Darek będzie miał dziecko z Anetą. Jest totalnie załamana… Tymczasem Żbik odwiedza Jarogniewa w szpitalu. Ten - tuż przed operacją - żąda, by Darek rzucił żonę i wrócił do Kasi! Co zrobi Żbik?! W kancelarii Roztockiej zjawia się policjant - zaczyna zadawać jej i Agnieszce niewygodne pytania dotyczące wypadku Kamili. Potem zaprasza Weronikę na oficjalne przesłuchanie. Ta jest przekonana, że policja już wszystko wie i chce się przyznać. Na komendzie spotyka jednak Roberta… Paweł próbuje przekonać Ziębów, żeby nie kupowali ziemi od nowo odnalezionego krewnego - według niego to oszust! Maria przekonuje, że wszystko dokładnie sprawdzili. Po chwili zjawia się Aleksander z prawnikiem, żeby podpisać umowę i zainkasować pieniądze. Czy Ziębowie znowu dadzą się oszukać?!

   2953 (czwartek, 03.09.2019)
   Hebel przekonuje córkę, że ta niepotrzebnie cały czas zaprząta sobie głowę Brunem. Malwina jest zła - oświadcza ojcu, że jest dorosła i sama chce się zmierzyć ze swoimi problemami… Tymczasem Bruno - po kilku dniach ćpania - budzi się na śmietniku. Całkowicie okradziony! Smolny robi aferę polonistce, że Przemek zawala inne przedmioty przez kółko teatralne. Ze zdziwieniem dowiaduje się, że syn z własnej woli chodzi na zajęcia do ślicznej pani Dagmary… W gabinecie Krzysztofa pojawia się Gwiazda. Właściciel gazety stwierdza, że od dzisiaj Smolny ma zatrudnić w redakcji jego żonę! Joanna proponuje mężowi, żeby wieczorem gdzieś wyszli. Bogdan dość obcesowo odmawia - takie rzeczy trzeba z nim uzgadniać wcześniej. Czyżby Berg o czymś zapomniał? W drodze do kliniki Joanna i Kasia są świadkami małego wypadku. Joanna zabiera rowerzystę, żeby udzielić mu pierwszej pomocy. Mężczyźnie Bergowa wyraźnie wpada w oko.
  • ariwederczi 2954-2957 27.09.19, 21:21
   2954 (poniedziałek, 07.10.2019)
   Norbert zostaje wezwany do dyrektorki - dowiaduje się, że ojciec Leny złożył na niego skargę do kuratorium! Tymczasem Bruno błaga Malwinę o ostatnią szansę. Gdy dziewczyna go skreśla, robi się bardzo agresywny. Szuka pocieszenia w narkotykach. Nie wie, że jest obserwowany przez… Hebla!!! Pola, nowa uczennica w szkole Danki, robi awantury na kolejnych lekcjach walcząc z nauczycielami o lepsze stopnie! Zimińska wzywa na rozmowę jej mamę. Niedługo potem Zimińska znajduje zapłakaną Polę, która bardzo boi się konsekwencji spotkania matki z dyrektorką. Danka jest zaskoczona - może ona również powinna zacząć się bać?! Arkowi udaje się przekonać do przeszczepu pacjenta w podeszłym wieku. Kleczewska jest mu wdzięczna. Zwłaszcza, że wcześniej Adamski podważał decyzję pani ordynator. Kamil zauważa, że Ostrowski zgadza się z Kleczewską we wszystkim i wyraźnie lubi jej towarzystwo.

   2955 (wtorek, 08.10.2019)
   Przemek dowiaduje się od Moniki, że pani Dagmara jest w separacji z mężem. Przekonany, że ma u niej szansę - wyznaje nauczycielce, że tylko dla niej przychodzi na kółko i znowu ją całuje! Reakcja Dagmary go zaskoczy. Bruno budzi się uwięziony w jakiejś piwnicy. Dopiero widok Seby uzmysławia mu, że to sprawka Hebla. Po jakimś czasie Bruna dopada narkotyczny głód - jest w strasznym stanie! Majacząc, widzi ciężarną Malwinę. Dyrektor Kolenda wypytuje Ostrowskiego o nową ordynator. Arek jest bardzo wzburzony, słysząc, że pacjenci i personel skarżą się na Kleczewską! Jakiś czas później umiera pacjent, który czekał na przeszczep. Pani ordynator bardzo to przeżywa, a Ostrowski pociesza ją, jak umie.

   2956 (środa, 09.10.2019)
   Olszewska i Roztocka kończą walkę o odszkodowanie dla Kamili. Dziewczyna otrzymuje 30 tysięcy złotych na rehabilitację! Nawet policjant zajmujący się śledztwem w sprawie jej wypadku odpuszcza i gratuluje prawniczkom. Weronika chce sobie wybaczyć, jednak matka Kamili nie pozwala jej na to! Tymon skarży się Smolnemu - żona Gwiazdy uważa, że mają romans! Okazuje się, że… Marcelina ma rację! Tymczasem Przemek robi coraz większe wrażenie na Monice. Młody Smolny jednak myślami jest przy pięknej nauczycielce polskiego. Hoffer jest świadkiem ulicznej kradzieży. Bez chwili namysłu, dopada złodzieja i po bójce odzyskuje torebkę zabraną jakiejś staruszce. Roman jest jedynym, który zareagował. Pośród gapiów są młodzi ludzie, którzy filmują telefonami całe zajście, zamiast ruszyć z pomocą.

   2957 (czwartek, 10.10.2019)
   Michał ma problemy z samotnym wychowywaniem Ignasia. Zwłaszcza, że synek wciąż nie pogodził się ze zniknięciem matki... Stres i emocje doprowadzają do tego, że serce Michała nie wytrzymuje. Dobrze, że znowu jest przy nim… Iga! Przemek i Monika - jako Romeo i Julia - dają popis aktorstwa, całując się na koniec sceny. Najbardziej porusza to… Dagmarę! Polonistka każe Przemkowi zostać po próbie i - ku zaskoczeniu chłopaka - też namiętnie go całuje!!! Tymczasem Smolny odkrywa mobbing w swojej redakcji - Tymon wykorzystuje Marcelinę! Wyczyn Hoffera zostaje nagłośniony dzięki wrzuconemu do sieci filmikowi z jego odważnej akcji. Roman z dnia na dzień staje się rozpoznawalnym i podziwianym przez wszystkich bohaterem. Jest tym nieco zakłopotany, ale i dumny!
  • ariwederczi 2958-2601 01.10.19, 21:18
   2958 (poniedziałek, 14.10.2019)
   Bruno staje się coraz bardziej rozdrażniony objawami odstawienia narkotyków. Norbert prosi Malwinę, żeby dała przyjacielowi jakąkolwiek nadzieję - ta zdecydowanie odmawia. Tymczasem Krawczyk przetrząsa mieszkanie w poszukiwaniu narkotyków. Kiedy niczego nie znajduje, sięga po żyletkę!!! Karol, mężczyzna którego Joanna opatrywała po wypadku rowerowym, znowu odwiedza klinikę. Tym razem przychodzi ze swoim psem. Mężczyzna jest tak czarujący, że Joanna i Kasia spędzają z nim całe popołudnie. Kasia widzi, że Karolowi Joanna wyraźnie wpadła w oko. Kamil informuje Michała, że nie miał zawału. Prawdopodobnie cierpi na zespół złamanego serca - chorobę przytrafiającą się osobom, które straciły kogoś bliskiego. Brzozowskiego pociesza Iga… Tymczasem Ostrowski przekazuje Kamilowi bardzo złe wieści na temat zdrowia Michała!

   2959 (wtorek, 15.10.2019)
   Po wygranej sprawie o odszkodowanie Weronika spotyka się z Kamilą, którą potrąciła. Roztocka uświadamia dziewczynie, że nie wie wszystkiego o tragicznym dla niej wypadku… Czy Weronika w końcu się przyzna i poniesie konsekwencje swojego czynu?! Pola wpada w rozpacz, kiedy dostaje z klasówki czwórkę z plusem. Tłumaczy Zimińskiej, że jeśli nie spełni oczekiwań mamy, ta wyrzuci ją z domu! Okazuje się, że Pola jest całkowicie zaszczuta przez swoją matkę, wiceburmistrza dzielnicy. Na prośbę Kamila Michał zostaje wypisany ze szpitala do czasu operacji. W domu czeka na niego niespodzianka - Iga, która rzuca się na Michała i zaczyna całować! Ten ją wstrzymuje - przecież prawdopodobnie został mu tydzień życia.

   2600 (środa, 16.10.2019)
   Norbert chce koniecznie pogodzić Bruna i Malwinę. Wspólnie z przyjaciółmi organizuje ognisko, na którym ta dwójka - niespodziewanie dla siebie - się spotyka. Czy Malwina wybaczy Brunowi? Tymczasem Norbert pada na kolana i prosi Agatę o rękę - co na to dziewczyna?! Bogdan znajduje portret Joanny narysowany przez Karola. Mimo sprzeciwu żony wiesza go w salonie. Podczas spaceru z psem Joanna spotyka… oczywiście Karola! Mężczyzna proponuje wspólny spacer, podczas którego opowiada Bergowej o swoich osobistych traumach. Joanna jest tak poruszona, że wybucha płaczem. Bednarczuk ogłasza z zaskoczenia klasówkę. Prymuska Pola oświadcza butnie, że nie będzie pisać! Cała klasa w szoku. A do szkoły już zmierza wkurzona pani wiceburmistrz - matka Poli.

   2601 (czwartek, 17.10.2019)
   Aneta mówi Darkowi, że prezes Jankowski zerwał współpracę z ich kancelarią, kiedy dowiedział się, że Aneta jest w ciąży. Żbik jest oburzony. Po południu, wchodząc do kancelarii, Darek słyszy awanturę - Jankowski chce się dowiedzieć od Anety, czy… to z nim będzie miała dziecko?! Po wczorajszych oświadczynach Agata namawia Norberta do szukania własnego mieszkania. Tymczasem chłopak oznajmia ukochanej, że… chce wyjechać na pół roku do Afryki! Agata nie wierzy w to, co słyszy. Na Romana w jego domu czeka… policja! Komendant wręcza zaskoczonemu Hofferowi nagrodę za uratowanie staruszki przed kradzieżą. Zszokowana Honorata obserwuje, jak rusza wielka Romanomania!!
  • ariwederczi 2962-2965 07.10.19, 21:11
   2962 (poniedziałek, 21.10.2019)
   Aneta trafia do szpitala przez Darka! Żbik każe Anecie natychmiast wyprowadzić się z jego mieszkania. Kompletnie nie ruszają go tłumaczenia żony i prośba, by dali sobie szansę dla dobra ich dziecka. Darek jest zimny i nieubłagany. Aneta - w wyniku emocji - zaczyna odczuwać silny ból podbrzusza i mdleje. Trafia do szpitala i słyszy, że jej ciąża jest zagrożona. Czy Żbik przejmie się tym?! Przemek podstępem zbliża się do Dagmary - nauczycielki, w której się kocha. Podczas ich rozmowy o miłości Romea i Julii, dochodzi do osobistych wyznań i gorących pocałunków! Przemek jest cały w skowronkach. Wspaniałą niespodziankę robi jemu i bratu ich mama - Natalia wraca z kliniki. Szczęśliwa i zdrowa wita swoich synów. Norbert z ukochaną zaskakują przyjaciół decyzją o półrocznym wyjeździe do Afryki. Dla Agaty przestaje to być oczywiste po rozmowie z szefem, który - nie chcąc stracić pracownika - proponuje jej awans! Tymczasem Norbert znowu znajduje Bruna z działką amfetaminy w garści.

   2963 (wtorek, 22.10.2019)
   Bohaterstwo Romana uderza w niego rykoszetem - prześmiewcze memy internetowe i wszechobecny wizerunek super-bohatera bardzo go męczą. To jednak nie jedyne zmartwienie Hoffera - kontrahenci jego firmy podnoszą ceny sądząc, że sława daje mu ogromne zyski! Roman jest załamany. Była żona Smolnego dochodzi do wniosku, że lepiej będzie jeśli Przemek zostanie u taty, skoro tak się u niego poprawił. Krzysztof jest dumny z syna, ale i z siebie - że nie zawiódł jako ojciec. Nie wie, jaką niespodziankę szykuje mu syn… Tymczasem w redakcji pojawia się Gwiazda, który naskakuje na Smolnego - żąda, by wreszcie zaczął doceniać artystę Tymona i innych wspaniałych pracowników! Krzysztof czuje w tym rękę żony szefa. Brzozowski bardzo przeżywa jutrzejszą operację. Prosi Kamila, żeby wpisał Igę na listę osób, które mają być informowane o jego stanie… Tymczasem Iga przychodzi po Ignasia, by zabrać go do Michała. Ale chłopiec… nie chce iść do taty. Krzyczy, żeby to on przyszedł do niego!

   2964 (środa, 23.10.2019)
   Koledzy z klasy chcą zakpić z ambitnej koleżanki - namawiają Polę, żeby napiła się z nimi wódki. Po jakimś czasie Zimińska odkrywa, że dziewczyna jest pijana. Matka Poli jest wkurzona - zabiera córkę do domu wytykając, że przynosi jej wstyd i sprawia ból. Z ust dziewczyny padają słowa, za które mama karze ją siarczystym policzkiem!!! Rankiem Ignacy ucieka z domu. Jego babcia szaleje z niepokoju, tymczasem chłopiec przyjeżdża do szpitala, by pożegnać się z ojcem. Ignasiowi udaje się zobaczyć go tuż przed operacją i powiedzieć, jak bardzo go kocha… Jak skończy się operacja Brzozowskiego?! Nowy znajomy wpada do kliniki z dziwną prośbą - chce, by Joanna zaopiekowała się jego psem. Zaskoczona Bergowa uświadamia Karolowi, że znacznie lepiej zrobi to jego matka. Mężczyzna nie poddaje się i ma dla Joanny inne zadanie - chce by przeczytała i oceniła jego najnowszy komiks. Tego kobieta już nie odmawia.

   2965 (czwartek, 24.10.2019)
   Karol wpada do kliniki Joanny - chce wiedzieć, czy przeczytała jego komiks. Nieoczekiwanie pojawia się nagły pacjent - pies po wypadku! Karol asystuje Bergowej przy operacji, a potem zaprasza panią doktor do kawiarni. Wznosząc toast za uratowanego psiaka… całuje ją namiętnie! Matka Poli alarmuje Zimińską - dziewczyna zniknęła! Niebawem rozwścieczona kobieta wpada do gabinetu dyrektorki i oświadcza, że przenosi córkę z tej szkoły. Danka próbuje uświadomić Kamińskiej, że wszystkiemu winna jest ona sama i sposób w jaki traktuje Polę. Matka dziewczyny zaczyna to rozumieć dopiero, gdy znajduje list pożegnalny od córki!!! Do Zuzy przychodzi kobieta z córeczką. Ze łzami w oczach błaga, by fundacja pomogła w zebraniu funduszy na operację jej śmiertelnie chorego dziecka. Hofferowa nie zastanawia się ani chwili - każe mamie Nastki zebrać potrzebne dokumenty i daje kobiecie kilkaset złotych z własnego portfela… Świadkiem tego jest Ula, która poruszona decyduje, że sprzeda swoje rzeczy i odda pieniądze na leczenie Nastki.
  • ariwederczi 2966-2969 12.10.19, 11:48
   2966 (poniedziałek, 28.10.2019)
   Pola nie wróciła do domu na noc - jej matka szaleje ze strachu! Majka przyprowadza Dankę na działki, gdzie ukrywa się załamana dziewczyna. Zimińska namawia Polę do powrotu do domu - jej matka już zrozumiała, że jest tyranem. Ale czy aby na pewno?! Po wczorajszym pocałunku z Karolem, Joanna ma potężne wyrzuty sumienia. Zwierza się Zuzie - ta radzi przyjaciółce, żeby postawiła mężczyźnie wyraźne granice. Czy Bergowej się to uda? Szczególnie, że Karol już czeka na nią w klinice. Michał zostaje przeniesiony z OIOM-u na zwykły oddział. Chce porozmawiać przez telefon z synem, ale matka Kingi się nie zgadza. Zaniepokojony Brzozowski wysyła do domu swojego brata, Andrzeja. Ten spotyka tam Igę. Widać, że policjantka bardzo się spodobała starszemu Brzozowskiemu.

   2967 (wtorek, 29.10.2019)
   Matka Poli alarmuje Dankę - córka znowu uciekła i nie wróciła na noc! Zimińska ostro sztorcuje kobietę - kiedy zrozumie, że nie może terroryzować córki?! Nagle kobiety dostają wiadomość - Pola chce się zabić!!! Norbert przypomina Agacie o rzeczach, które trzeba załatwić przed wyjazdem do Afryki. Dziewczyna jest zirytowana - dochodzi do kłótni. Owczarek pyta wprost ukochaną, czy chce z nim wyjechać?! Michała odwiedza w szpitalu teściowa. Robi Brzozowskiemu wyrzuty o Igę. Zarzuca, że szybko się pocieszył po zaginięciu Kingi! Zdenerwowany Michał dostaje zapaści… Tymczasem jego starszy brat za wszelką cenę próbuje poderwać Igę!

   2968 (środa, 30.10.2019)
   Przemek ma dzisiaj randkę ze swoją nauczycielką! Para umawia się po lekcjach. Kiedy wsiadają do samochodu Dagmary, nieoczekiwanie zjawia się… jej mąż! Zawiedziony Przemek idzie na imprezę do kolegi. Tam spotyka Monikę. Zamyka się z nią w pokoju. Danka i matka Poli próbują odwieść dziewczynę od skoku z balkonu!!! Pola wykrzykuje matce, że ma dość jej kontroli i wiecznego niezadowolenia z tego, co robi! Wszyscy błagają dziewczynę, żeby nie skakała! Kamińska pada na kolana przed córką… Czy dojdzie do tragedii?! Zuza dowiaduje się od mamy chorej Nastki, że była kiedyś pracownikiem socjalnym. Przepełniona współczuciem, proponuje kobiecie etat w fundacji. Księgowa zwraca Hofferowej uwagę, że nie powinna robić takich rzeczy bez konsultacji z Elą. Ani bez sprawdzenia kobiety.

   2969 (czwartek, 31.10.2019)
   Darek dowiaduje się, że za pobicie kochanka żony grozi mu komisja dyscyplinarna. Powinien prosić Jankowskiego o wycofanie skargi. Żbik spotyka się z mężczyzną i… każe mu się odpieprzyć od Anety! W odpowiedzi Jankowski oznajmia, że to jego dziecko urodzi Aneta. Darek ma mord w oczach. Po nocy spędzonej z Przemkiem, Monika jest przeszczęśliwa. Wita się z nim w szkole jak ze swoim chłopakiem. Młody Smolny jednak zachowuje się zupełnie inaczej - oświadcza dziewczynie, że to co się stało było pomyłką!!! Monika jest załamana. Tymczasem Przemek podbija do polonistki - pyta, kiedy w końcu uda im się spotkać sama na sam?! Dziś wyjazd rodziny Bergów do Lizbony na ślub rodziców Joanny. Bergowa w ostatniej chwili musi jeszcze podjechać do kliniki. Kiedy z niej wychodzi, jakiś wyrostek wyrywa jej torebkę!!! Joanna jest totalnie załamana - miała w niej wszystkie dokumenty potrzebne do wyjazdu… Tymczasem złodziejaszek przekazuje torebkę Joanny jakiemuś mężczyźnie!
  • ariwederczi 2970-2973 20.10.19, 21:39
   2970 (poniedziałek, 04.11.2019)
   Darek przywozi Anetę ze szpitala. Jest dla żony bardzo oschły. Aneta widzi, że nie ma wyjścia - kiedy Żbik wychodzi, dzwoni w sprawie wykonania testów na ustalenie ojcostwa… Tymczasem Darek czeka w szpitalu na zakończenie operacji Jarogniewa. Joanna odkrywa, że Karol kłamał - wziął psa ze schroniska dokładnie po tym, jak ją poznał. Zdenerwowana dzwoni z kliniki do mężczyzny - ten udaje zaskoczonego, że Joanna nie jest Lizbonie. Bergowa nie wie, że rozmawiając z nią, Karol chodzi po jej mieszkaniu!!! Bruno jeszcze raz przychodzi do Malwiny - błaga ją o ostatnią szansę. Czy dziewczyna ulegnie?! Po południu Krawczyk szykuje wielką niespodziankę dla Norberta i Agaty. Takiej chwili nie zapomną nigdy!!!

   2971 (wtorek, 05.11.2019)
   Joanna zauważa rano kilkanaście wiadomości od Karola. Zdenerwowana, natychmiast umawia się z Zuzą - potrzebuje wsparcia! Nie zauważa, że ktoś ją cały czas obserwuje z ukrycia i robi jej zdjęcia. Kiedy spotyka się z Hofferową na lunchu, jak spod ziemi wyrasta przy nich… Karol!! Marta nawiązuje kontakt z młodą kobietą, która wydała wojnę mafii zmuszającej kobiety do prostytucji. Kornelia jest przestraszona, ale zdesperowana - też była ofiarą. Konarska chce z nią zrobić wywiad do swojego programu - jej producent obawia się potężnych kłopotów. Michał jest bardzo zaniepokojony swoim stanem. Ordynator Kleczewska wyjaśnia mu, że wdał się stan zapalny i stąd pogorszenie. Kamil ostrzega Brzozowskiego, że grozi mu przeszczep serca! Na dodatek… sztucznego!

   2972 (środa, 06.11.2019)
   Joanna podczas porannego treningu w parku spotyka - oczywiście - Karola. Mężczyzna obraca kota ogonem - zarzuca Bergowej, że to ona go śledzi! W pewnym momencie Karola łapie skurcz - Joanna go obejmuje i prowadzi do ławki. Z ukrycia ktoś robi im zdjęcia. Norbert dzisiaj wyjeżdża do Afryki. Podczas pakowania dochodzi do spięcia z Agatą. Owczarek zarzuca jej, że chce go się jak najszybciej pozbyć! Oburzona dziewczyna wychodzi z domu… Kiedy nadchodzi godzina wyjazdu, smutnego Norberta odprowadzają tylko przyjaciele. Agata nie pożegna się z mężem?! Zuza zastaje w fundacji matkę chorej Nastki, pilnie wykonującą swoje obowiązki. W pewnym momencie kobieta specjalnie upuszcza swój stary telefon, który się rozbija. Matka Nastki lamentuje, że straciła możliwość kontaktu z lekarzami córki.

   2973 (czwartek, 07.11.2019)
   Darek dostaje pismo z Okręgowej Rady Adwokackiej - za pobicie kochanka żony został zawieszony na 3 lata! Zdruzgotany, odwiedza Olszewską i proponuje jej przejęcie spraw ich kancelarii… Tymczasem Aneta odbiera wyniki testów - już wie, kto jest ojcem jej dziecka! Czy powie o tym Żbikowi?! Smolny zastaje Tymona i Marcelinę obściskujących się w jego gabinecie! Kiedy zaczyna ich ochrzaniać, żona szefa ostro go kontruje. Krzysztofa trafia szlag!!! Oznajmia wszystkim, że rezygnuje i że od dziś Naczelnym jest… Tymon! Po czym ostentacyjnie wychodzi z redakcji… Czy Tymon da radę?! Michał chce, żeby po jego śmierci wychowaniem Ignasia zajęła się Iga. Tymczasem Marcin zauważa, że coraz bliżej z ładną policjantką jest Andrzej! W delikatny sposób stara się uświadomić przyjacielowi, że źle ulokował swoje uczucia.
  • ariwederczi 2974-2977 30.10.19, 20:51
   2974 (poniedziałek, 11.11.2019)
   Marta boi się pogróżek ludzi zamieszanych w proceder niewolniczej prostytucji. Mimo ryzyka nagrywa wywiad z Kornelią, która wyznaje przed kamerą co przeżyła i podaje nazwiska osób odpowiedzialnych za handel kobietami. Po nagraniu Konarska nie może skontaktować się ze swoim synem! Jest przerażona. Lekarze przywracają Michałowi nadzieję - farmakoterapia pomaga i są duże szanse, na wyzdrowienie. Brzozowski jednak nie potrafi się tym cieszyć - obserwując zaloty brata, martwi się, że straci Igę. Krzysztofowi - wraz z całą redakcją - po całonocnej pracy udaje się zamknąć kolejny numer gazety. Po tym wszystkim Tymon rezygnuje z niezasłużonego tytułu szefa artystycznego. Ale największą niespodziankę robi Smolnemu Marcelina, która postanawia rzucić pracę i… Tymona!

   2975 (wtorek, 12.11.2019)
   Smolny zgadza się na nocowanie syna po za domem. Przemek jest bardzo podekscytowany - prosi Jacka, żeby krył go przed ojcem. Wyznaje, ze spędzi noc z kobietą swoich marzeń! Po zakończeniu prac nad dekoracjami do spektaklu - Przemek zostaje sam z polonistką. Dagmara rzuca się na chłopaka namiętnie go całując! Przypadkiem widzi to Jacek - z ukrycia robi im zdjęcia. Marta z Mikołajem próbują doprowadzić do porządku zdemolowane przez bandytów mieszkanie Konarskiej a Ksawery tymczasowo przeprowadza się do Filipa. Nieoczekiwanie Kornelia prosi Martę o spotkanie - chce jej coś przekazać. Kiedy kobiety się spotykają, z przejeżdżającego samochodu pada strzał!!! Kornelia osuwa się na chodnik. Ela wraca do pracy w fundacji i od razu zaczynają się problemy - sprzeciwia się zbiórce pieniędzy na operację Nastki w Meksyku. Wyjaśnia, że za milion złotych można pomóc kilkorgu dzieciom w Polsce. Zuza jest potwornie wkurzona a Blanka - matka chorej dziewczynki - załamana!

   2976 (środa, 13.11.2019)
   Żbik staje przed komisją adwokacką - prawdopodobnie znowu straci możliwość wykonywania zawodu… Po południu Darek znajduje kopertę z wynikami badań na ojcostwo, jednak Aneta nie pozwala mu ich przeczytać. Dla Darka oznacza to, że żona jest w ciąży z Jankowskim! Dochodzi do potwornej awantury, w wyniku której Anetę zabiera pogotowie!!! Marta przegląda pendrive, który dostała od zabitej Kornelii - są na nim zdjęcia mężczyzn, którzy handlują kobietami i zmuszają je do prostytucji. Konarska zgłasza się na policję - ale w ostatniej chwili nie przekazuje prowadzącemu śledztwo nośnika z dowodami! Co ją przestraszyło?! Blanka z chorą córką przychodzi do fundacji, żeby podpisać dokumenty potrzebne do rozpoczęcia zbiórki pieniędzy na operację Nastki. Ula chce wybrać się z małą na spacer i przekonuje jej mamę, że będą bardzo ostrożne. Niestety, Nastka spada z huśtawki. Blanka jest wściekła - denerwuje się, że jej dziecko nie przeżyje do operacji!

   2977 (czwartek, 14.11.2019)
   Żbik dowiaduje się od lekarza, że Aneta poroniła! Przeprasza żonę za to, co jej powiedział, ale ona żąda by wyszedł - nie chce widzieć człowieka, przez którego straciła swój najcenniejszy skarb… Darek wraca do domu i upija się. Wieczorem znajduje kopertę żony z wynikami badań na ojcostwo. Czy Aneta miała urodzić jego dziecko?! Sławek - po przejrzeniu zdjęć z pendrive'a Kornelii - stwierdzi, że w proceder niewolniczej prostytucji są zamieszani policjanci! Dziedzic radzi Marcie i Igorowi, żeby ich publikacje ukazały się jak najszybciej, zanim ktoś spróbuje ich uciszyć. Niebawem Konarska otrzymuje telefon - ktoś grozi, że zabije jej syna!!! Bergowej ktoś przecina wszystkie opony w aucie. Pod kliniką spotyka Karola, który żali się jej, że ma fatalny dzień - choć są jego urodziny. Prosi Joannę, by zjadła z nim urodzinowy obiad. Kobiecie robi się go żal i zgadza się. W restauracji dochodzi do ostrej wymiany zdań - aż w końcu Joanna żąda, by Karol raz na zawsze dał jej spokój!
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 06.11.19, 21:16
   2978 (poniedziałek, 18.11.2019)
   Odbywa się premiera "Romea i Julii" - Smolny z byłą żoną z podziwem oglądają popis syna. Po spektaklu Przemek z ekipą zapraszają polonistkę do pubu na uczczenie sukcesu. Dagmara zgadza się z ochotą, a w pubie… całuje się z młodym Smolnym! Niestety, widzi to Monika. Joanna już wie, że Karol może być niebezpieczny. Kiedy mężczyzna pojawia się znowu w jej klinice, Bergowa bez ogródek wykrzykuje mu, że ma dość jego kłamstw i każe mu się od niej odczepić! Reakcja Karola bardzo ją zaskakuje. Michał nie może wybaczyć bratu, że podrywał Igę. Andrzej próbuje odzyskać jego zaufanie… Kiedy Iga odwiedza w szpitalu Michała, ten nie potrafi ukryć jak bardzo jest o nią zazdrosny!

   2979 (wtorek, 19.11.2019)
   Dagmara nie pojawia się w szkole - polonistka wysyła Przemkowi wiadomość, że dyrekcja wie o ich romansie! Wkurzony chłopak podejrzewa Monikę o donos. Rozprawia się z dziewczyną w taki sposób, że ta… decyduje się popełnić samobójstwo!!! Zuza od kilku dni nie może skontaktować się z Blanką - nie wie, co dzieje się z chorą Nastką. W końcu Hofferowa znajduje adres Blanki w dokumentach i jedzie do niej z Ulą. Drzwi otwiera im babcia Nastki - ze smutkiem mówi, że jej wnuczka zmarła! Zuza i Ula są zrozpaczone - po chwili dostają jednak sms-a, który diametralnie zmienia ich nastawienie. Basia spotyka załamanego Andrzeja - radzi mu, żeby jeszcze raz spróbował przeprosić brata. Tymczasem Michał chce jak najszybciej wyjść ze szpitala - skrępowany, pyta Kamila kiedy będzie mógł uprawiać seks.

   2980 (środa, 20.11.2019)
   Joanna jest trochę uspokojona - od dwóch dni nie dostała żadnej wiadomości od Karola. Ma nadzieję, że stalker się przestraszył… Po południu u Bergów zjawiają się znajomi. Jedna z koleżanek Bogdana przyprowadza ze sobą nowego chłopaka. Joanna prawie mdleje na jego widok! Zuza i Ela są już pewne, że Blanka wykradła dokumenty i podszyła się pod matkę zmarłej Nastki. Kobiety nie mogą uwierzyć, jak Blanka mogła truć lekami własne dziecko! Zgłaszają sprawę na policję. Robert organizuje zasadzkę - Zuza dzwoni do Blanki i zaprasza ją po odbiór pieniędzy. Kobieta obiecuje, że przyjdzie. Przemek z ulgą przyjmuje wiadomość, że Monika dochodzi do siebie po próbie samobójczej. Nie może dodzwonić się do Dagmary. Dyrektorka zawiesza młodego Smolnego w prawach ucznia dodając, że polonistka też już tu nie pracuje. Przemek jedzie do szpitala - tam spotyka wychodzącą od Moniki Dagmarę!

   2981 (czwartek, 21.11.2019)
   Zuza i Ela - ubezpieczane przez policję - czekają na Blankę. Kiedy oszustka wchodzi, okazuje się, że jest z Nastką. W momencie, kiedy Blanka podpisuje dokumenty i chce wziąć pieniądze, do akcji wkracza Robert z policją. Nagle kobieta łapie leżące na stole nożyczki i… przykłada córce do szyi!!! Darek bardzo przeżywa poronienie Anety i stratę swojego dziecka. Z bukietem przyjeżdża do szpitala. Tam dowiaduje się, że Aneta wypisała się na własne życzenie. Kiedy Żbik pojawia się w kancelarii, dowiaduje się, że już tam nie pracuje! Kiedy wchodzi do domu - nie ma tam mebli! Dociera do niego, jak straszna może być zemsta zranionej kobiety. Wojtek odwozi kontuzjowanego Cieślika na konferencję dotyczącą tolerancji. Senator ma tam wygłosić przemówienie. Po drodze zabierają chłopaka, któremu zepsuł się samochód. Okazuje się, że to gej. Jak Damian poradzi sobie z tolerancją w praktyce?!
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 16.11.19, 20:09
   2982 (poniedziałek, 25.11.2019)
   Smolny każe synowi iść do dyrektorki i prosić, by nie wyrzucali go ze szkoły. Nastolatek się zgadza - ale zamiast do szkoły… idzie do domu Dagmary! Kobieta jest wystraszona - każe chłopakowi odejść i nerwowo zerka w stronę otwartych drzwi. Po chwili pojawia się mąż Dagmary i dopada młodego Smolnego! Podczas gdy Zuza i Elżbieta składają zeznania na policji, do mieszkania Hofferów przychodzi Nastka. Ula wpuszcza dziewczynkę, która jest wystraszona i głodna po całonocnej tułaczce… Gdy Kamil i Zuza wracają do domu, dziewczynka śpi na kanapie. Hoffer z przerażeniem odkrywa, że Nastka (a właściwie Ewelinka) jest nieprzytomna!!! Damian uczciwie przyznaje się na forum konferencji, że ma problem z tolerancją. Stwierdza, że potrafi o niej mówić, ale w praktyce nie radzi sobie z tą cnotą. Obiecuje zebranym i sobie, że postara się to zmienić. Już w drodze powrotnej Cieślik daje poważną lekcję… Wojtkowi!

   2983 (wtorek, 26.11.2019)
   Marta bardzo martwi się o bezpieczeństwo syna - liczy na to, że po pokazaniu wywiadu z Kornelią mafia przestanie im zagrażać. Do emisji jednak nie dochodzi! Do akcji wkroczył prokurator prowadzący sprawę śmierci Kornelii - zajął nagranie i kopię wywiadu oraz artykuł Igora ujawniający proceder handlu kobietami!!! Mafia ma aż takie macki?! Smolny twierdzi, że syn powinien błagać nauczycieli, by zechcieli promować go do maturalnej klasy. Przemek nie ma zamiaru tego robić. Chłopak oświadcza dyrekcji, że woli nie skończyć szkoły, niż skorzystać z ich obłudy! I wychodzi trzaskając drzwiami… Po tym wszystkim nie wraca na noc do domu!!! Blanka wpada ręce policji, próbując wziąć pożyczkę na podrobiony dokument. Zarzuty wobec niej zaczynają się piętrzyć, ale najgorszy to narażenie życia własnego dziecka! Okazuje się, że jej córeczka ma uszkodzone nerki po lekach, którymi truła ją własna matka! Kobieta wyląduje we więzieniu - a jaki los czeka jej dziecko?!

   2984 (środa, 27.11.2019)
   Mikołaj tworzy algorytm, dzięki któremu znajduje ogłoszenia zamieszczane w internecie przez mafię zajmującą się niewolniczą prostytucją. Sławek chce by do grupy przestępczej zadzwoniła podstawiona kobieta i udawała zainteresowaną "pracą marzeń". Martę powstrzymuje Mikołaj… gorącym pocałunkiem! Wybór Dziedzica pada na Igę! Co na to Michał?! Przemek nie wraca do domu, ani nie odbiera telefonów. Rozsierdzona Natalia napada na Dagmarę i zarzuca jej, że jest odpowiedzialna za bunt jej syna. Polonistka odnajduje młodego Smolnego u Majora. Przeprowadza ze swoim uczniem poważną rozmowę, która kończy się bardzo zaskakująco! Joanna znowu zastaje w swojej klinice Karola. Wściekła każe mu natychmiast wyjść! Inaczej wezwie policję!!! Karol wychodzi… Ale jego zemsta na Bergowej jest naprawdę mocna i świadczy o tym, jak bardzo chorym jest człowiekiem!

   2985 (czwartek, 28.11.2019)
   Karol atakuje Joannę w domu! Przerażona Bergowa powiadamia Weronikę. Prawniczka radzi jej zbierać dowody, ale przede wszystkim… powiedzieć o wszystkim mężowi! Joanna prosi Bogdana o rozmowę - ten stwierdza, że jest już za późno. Pokazuje żonie zdjęcie, które dostał od Karola!!! Darek stawia się przed komisją dyscyplinarną, która ma zadecydować o jego przyszłości jako adwokata. Zszokowany Żbik dowiaduje się, że jako świadek będzie zeznawać… jego żona! Aneta nie zostawia na nim suchej nitki… Czy to koniec Darka prawnika?! Mikołaj budzi się w łóżku Marty po namiętnej nocy… Tymczasem Sławek spotyka się z Igą i pyta, czy policjantka gotowa jest wniknąć "po przykryciem" w struktury mafii. Przybysz ma wątpliwości - właśnie zaczęła sobie układać życie z Michałem.
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 22.11.19, 22:09
   2986 (poniedziałek, 02.12.2019)
   Joanna zrozpaczona - Bogdan się wyprowadził i nie odbiera od niej telefonów. Tymczasem w drodze do pracy Berg spotyka czekającego na niego Karola. Mężczyzna oświadcza mu, że zamierzają się z Joanną pobrać! I oczekuje, że Bogdan nie będzie im robił przeszkód. Smolny stara się nie stracić kontaktu ze swoim synem - zaprasza go do siebie na obiad. Przemek zgadza się, ale pod jednym warunkiem: przyjdzie z Dagmarą! Podczas wizyty matka Przemka nie wytrzymuje i atakuje polonistkę - według niej jej syn został przez nią uwiedziony! Michał dowiaduje się, że może dzisiaj wyjść ze szpitala. Natychmiast dzwoni do Igi. Ukochana jednak nie odbiera. Jest u matki - wyraźnie chce się z nią pożegnać. Policjantkę dopada smutek, gdy matka wspomina ostatnie chwile spędzone z zaginioną dawno temu młodszą córką, Agatą... Do Przybysz dociera, że i ona może zniknąć jak jej siostra!

   2987 (wtorek, 03.12.2019)
   Michał budzi się po nocy spędzonej z Igą. Jednak policjantki już przy nim nie ma… W tym czasie Przybysz rozpoczyna właśnie bardzo niebezpieczną grę - udając naiwną kobietę z ogłoszenia o pracę za granicą, wnika w struktury mafii trudniącej się niewolniczą prostytucją! Przemek przeprasza ukochaną za to, czego musiała wysłuchać wczoraj od jego matki. Dagmara stwierdza, że Natalia miała trochę racji - Przemek powinien skończyć szkołę… Rozmowę przerywa pijany mąż nauczycielki, który klęka przed żoną i błaga ją o wybaczenie. Przemek ostro wkracza do akcji! Weronika zapewnia Joannę, że to co nagrała pogrąży Karola-stalkera. Tymczasem Bogdan przychodzi po resztę swoich rzeczy. Mówi synowi, dlaczego się wyprowadza. Gdy wychodzi, wpada na Joannę! Żona stara mu się wytłumaczyć, że jest ofiarą chorego człowieka! Czy Bogdan jej uwierzy?!

   2988 (środa, 04.12.2019)
   Bogdan nie może wybaczyć żonie, że go okłamywała. Między nim a Joanną dochodzi do bardzo ostrej awantury! Przerywa ją sms od Karola - stalker informuje Bergową, że porwał Ritę!!! To uświadamia Bogdanowi, z jak bardzo chorym człowiekiem mają do czynienia! Joanna z mężem ruszają na spotkanie z psychopatą. Iga jest śledzona przez mafię. Ponieważ nie robi nic podejrzanego, otrzymuje telefon z wiadomością, że zakwalifikowano ją do pracy w Berlinie. Przybysz - udając głupiutką gąskę - udaje, że się cieszy. Tymczasem Michał nie potrafi odpowiedzieć synkowi na pytanie, kiedy zobaczą Igę. Darek budzi się w swoim pustym mieszkaniu w towarzystwie dwóch prostytutek. Dziewczyny bezczelnie okradają go z dokumentów i pieniędzy. Potem Żbik dostaje informację, że grozi mu wykluczenie z adwokatury. Kiedy zapija te porażki w pubie, na stołku przy barze siada obok niego piękna kobieta i składa mu niecodzienną propozycję.

   2989 (czwartek, 05.12.2019)
   Darek dowiaduje się, że Jarogniew wychodzi ze szpitala i wszyscy chcą mu zrobić prezenty urodzinowe. A Żbik kompletnie nie ma kasy... To decyduje, że dzwoni do pięknej Emilii - zgadza się być jej narzeczonym! Ale, oczywiście, za odpowiednią stawkę. Iga rozpoczyna dziś szkolenie przed wyjazdem do pracy w Berlinie. Ukrytym w zapalniczce aparatem robi zdjęcia wszystkim mafiozom! Czy któryś się nie zorientuje?! Tymczasem do Roberta przychodzi Michał. Chce wiedzieć, czy Idze nie grozi niebezpieczeństwo. Policjant nie potrafi kłamać. Wojtek z Cieślikem chcą oglądać mecz polskiej reprezentacji. Niezainteresowane futbolem Żaneta i Monika postanawiają skorzystać z okazji i ruszyć w miasto! W jednej z dyskotek poznają przystojnego Pedra, który składa im dość dwuznaczną propozycję.
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 29.11.19, 11:57
   2990 (poniedziałek, 09.12.2019)
   Michał sprząta pamiątki po Kindze - na honorowym miejscu umieszcza zdjęcie Igi… Tymczasem policjantka, próbując filtrować mafię podczas "szkolenia na hostessę", przeżywa dramatyczne chwile. Na spotkaniu z gangsterami pojawia się… policjant z komendy Przybyszowej! Czy rozpozna Igę?! Przemek i Dagmara spędzają upojne chwile pod namiotem. Młody Smolny proponuje ukochanej wyruszenie w świat i życie chwilą… Kiedy zakochani wracają do domu polonistki, zastają w nim… matkę Dagmary! Kobieta wyzywa Przemka od żigolaków!!! Żaneta i Monika zapisują się na kurs tańca do przystojnego Pedra Mendozy. Mężczyzna od razu stwierdza, że Szulcowa ma taniec we krwi! Odprowadza ją pod dom i zaczynają tańczyć na ulicy! Przez okno widzi to Wojtek. Aż kipi z zazdrości - co o mało nie kończy się dramatem!!!

   2991 (wtorek, 10.12.2019)
   Joanna przed kliniką znajduje klepsydrę ze swoim nazwiskiem oraz wieniec i zapalone znicze! Po chwili dostaje od Karola wiadomość - mężczyzna zamierza się zabić. Bogdan i Joanna idą z tym natychmiast do Weroniki. Wtedy Karol wysyła filmik, w którym żegna się z Joanną i… zażywa potężną garść leków!!! Przemek - przejęty awanturą z matką Dagmary - przegląda ogłoszenia o pracy. Dagmara prosi, żeby się wyluzował - ona go kocha takiego, jakim jest! Tymczasem do Smolnego przychodzi była żona i obwinia go za to, co stało się z Przemkiem! Wojtek alarmuje Cieślika - jego zdaniem ich żony są w szponach Latynosa, dla którego taniec jest tylko pretekstem do podrywu! Trzeba natychmiast działać! Jakby na potwierdzenie, po zajęciach Pedro dwuznacznie zagaja do Żanety. Szulcowa pokazuje mu obrączkę. Czy to powstrzyma zapędy ognistego Mendozy?!

   2992 (środa, 11.12.2019)
   Iga wpada w oko jednemu z mafiozów! Radzio wzywa kobietę do swojego biura i obleśnie się do niej przystawia. Przybysz cały czas gra rolę słodkiej idiotki. Kiedy gangster wychodzi, policjantka robi zdjęcia dokumentom, które znajduje w jego biurku i natychmiast przesyła je Sławkowi i Robertowi. Policjanci są w szoku - na jednym ze zdjęć jest… siostra Igi!!! U Bergów pojawia się policja - okazuje się, że Joanna jest podejrzana o nakłanianie Karola do samobójstwa! Na dodatek wychodzi na jaw, że stalker wysługiwał się jakimś chłopakiem, na którego teraz spadają podejrzenia. Czy Karol wymiga się od winy i nadal będzie nękał Joannę?! Wojtek i Damian zapisują się na zajęcia tańca! Panowie traktują to jako karę - między nimi a ich żonami co chwila dochodzi do jakiejś sprzeczki. Widząc to, Pedro zarządza wymianę partnerów. I okazuje się, że Cieślik z Żanetą… wymiatają!!!

   2993 (czwartek, 12.12.2019)
   Żbika odwiedza Jarogniew - współczuje przyjacielowi, że żona ogołociła go nawet z mebli. Chłopak skarży się, że rodzice się o niego kłócą … Po południu Darek ma już dość pustego mieszkania - umawia się z Emilią. Niestety, kobieta od razu przechodzi do interesów. Żbik liczył na coś innego. Przemek kończy swój pierwszy dzień na budowie. Robotnicy nie chcą go puścić do domu - "nowy" musi postawić kolejkę! Wbrew Majorowi Przemek idzie z robotnikami - czy zapomni, że umówił się do teatru z Dagmarą?! Tymczasem do Smolnego przychodzi Gwiazda - skarży się, że żona go zdradza! Szef zleca śledzenie Marceliny… Tymonowi!!! Kasia mówi ojcu, że chce się wyprowadzić do Jarka i jego przyjaciół. Jak zareaguje Bogdan?! Tymczasem Jarek wychodzi do teatru z Elizą i jej rodzicami. Widząc żonglera, Berg chwali się że też trochę trenuje. Cielecki od razu rzuca mu wyzwanie - pokaż, co potrafisz! Czy Jarek ośmieszy się na oczach Elizy i jej rodziców?!
   • iza232 Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 07.12.19, 22:00
    Ratunku! Znów tragiczną Żanetka na horyzoncie i niestety znów w wersji seksi. Brrrr....i jej Wojtuś pantoflarz.
    Weterynarka ma fajne letnie sukienki.
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 03.12.19, 19:02
   2994 (poniedziałek, 16.12.2019)
   Żbik przychodzi na umówione spotkanie z Emilią. Tymczasem okazuje się, że zamiast niej w restauracji czeka jakaś dojrzała kobieta. Anna bardzo dwuznacznie proponuje mu posadę swojego asystenta. Darek zostanie żigolakiem?! Iga i inne kobiety, które oczekują na wyjazd do pracy marzeń dowiadują się, że pomyślnie przeszły "szkolenie". Tymczasem Radzio, któremu Iga wyraźnie się spodobała, przyprowadza do swojego biura dwóch napalonych i pijanych gangsterów. Policjantka jest przerażona, ale nie zamierza się wycofać - liczy na to, że dotrze do zaginionej siostry. Izabela wysyła córkę na wycieczkę z Jerzym i jego partnerką. Kiedy widzi byłego męża oraz młodszą i elegancką Olę, popada w kompleksy. Załamana swoim wyglądem i sprawnością Iza postanawia wziąć się za siebie. Zaczyna od jogi i… od razu łapie kontuzję! Jest załamana.

   2995 (wtorek, 17.12.2019)
   Po Igę i resztę kobiet przyjeżdża z Niemiec kurierka mafii. Iga jest przerażona - to jej zaginiona siostra!!! Zszokowana Agata również rozpoznaje Igę. Czy wyda starszą siostrę gangsterom?! Kasia wprowadza się do mieszkania Bruna. Wraz z Jarkiem, Elizą i Agatą planują imprezę-niespodziankę na urodziny Ziębowej. Narada zmienia się w imprezę, a wstawiona Kaśka… ląduje w ramionach Bruna! W nocy chłopak proponuje jej, żeby dziś spała w jego pokoju. Iza zostaje nazwana babcią przez taksówkarza - to ją dobija. Załamana przychodzi do Ewy. Ta ostro bierze się za Brzozowską! Wieczorem do Izy dzwoni Jerzy - szuka w niej pisarskiego natchnienia.

   2996 (środa, 18.12.2019)
   Do uwięzionej w piwnicy Igi przychodzi siostra. Mówi jej, że dzisiaj Przybysz i inne kobiety zostaną wywiezione do burdelu w Niemczech! Agata postara się umożliwić siostrze ucieczkę. Iga się nie zgadza - jeśli ma uciec, to tylko z nią! Tymczasem Sławek i Robert cały czas nie mogą nawiązać kontaktu z Igą. Policjanci zaczynają panikować! Joanna dziękuje Bogdanowi, że namówił ją na wizytę u psychiatry - czuje się dużo lepiej. Chce zapomnieć o atakach stalkera… Spokój jednak szybko pryska - u Bergów znowu zjawia się policja. Okazuje się, że Karol uciekł ze szpitala psychiatrycznego!!! Iza gani swoje młode trenerki, które zamiast pracować lansują się w internecie. Ewa i Ilona tłumaczą Brzozowskiej, że ze swoją urodą i klasą… sama powinna zaistnieć w sieci! Przyjaciółki zakładają Izie profil na portalu społecznościowym.

   2997 (czwartek, 19.12.2019)
   Alarm bombowy w bloku Bergów! Wszyscy mieszkańcy zostają ewakuowani. Joanna nie ma złudzeń - to sprawka Karola! Kiedy Bergowie wracają do mieszkania, stalker już tam jest! Karol razi paralizatorem Bogdana i rzuca się na Joannę!!! Iga zbiera gratulacje za rozbicie gangu organizującego niewolniczą prostytucję. Ma dostać awans. Ale dla Przybysz najważniejsza jest siostra - odwiedza ją w areszcie. Agata wyznaje jej, dlaczego przeszła na stronę zła. Iga namawia siostrę, żeby została świadkiem koronnym - Agata nie chce się zgodzić. Emocje sióstr sięgają zenitu! Po południu Iga przychodzi do Michała - w końcu mogą być razem. Grzesiek próbuje namówić Przemka do pogodzenia się matką. Młody Smolny obiecuje bratu, że spróbuje… Tymczasem do gabinetu Krzysztofa przychodzi załamany Tymon - mówi, że Marcelina zdradza swojego męża i… jego! Pijany oświadcza Smolnemu że powie Gwieździe o wszystkim - także o swoim romansie z jego żoną! Krzysztof wie, że to oznacza koniec jego gazety.
   • ikarr Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 04.12.19, 08:28
    Karol ucieka ze szpitala psychiatrycznego, żeby paralizatorem powalić Bogdana i rzucić się na Joannę; Kasia wchodzi w związek z Brunem i zamieszkuje z nim; Iga odnajduje po 10 latach siostrę, która była w burdelu prowadzonym prze 30 - latka i przez tyle lat nikt o niej nie słyszał i na deser romans 27-letniej nauczycielki mieszkającej w wypasionym domu z 18 - latkiem, którego rodzona matka niedawno umierała w szpitalu za granicą, a teraz okazała się największą jędzą świata, komentując ten (pożal się , Boże) związek swojego pierworodnego.
    Absurd goni absurd. Naprawdę żal.
    Acha, Darek w środowisku prostytutek i stręczycielki - całkowity upadek postaci. Dlaczego nie jest z Kasią, skoro się kochają, a jego małżeństwo jest skończone?
    • megwhite25 Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 08.12.19, 11:42
     Kibicowalam wątkowi Kasi z Darkiem jak Darek bral slub z Aneta potem Jarogniew ich do siebie zblizyl.ale to co teraz scenarzyści wymyślili dla Kasi i Darka to przesada ten wątek mnie już zmeczyl.
   • iza232 Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 09.12.19, 21:15
    "Piękna Emilia"... No litości! Wyjątkowo paskudna aparycja. Przecież są ładne aktorki.
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 10.12.19, 18:44
   2998 (poniedziałek, 23.12.2019)
   Ojciec Jarogniewa prosi Darka, żeby pomógł mu w odzyskaniu praw rodzicielskich. Żbik radzi, żeby się zastanowił - walka z matką chłopca może spowodować, że znowu go straci. Po południu Darek spotyka się z Anną. Wie już, że to od niej zależy jego powrót do zawodu. Pewna siebie kobieta zamawia szampana i wynajmuje dla nich pokój. Czy Żbik się sprzeda?! Wojtek skarży się Mirowi, że nie może znieść tego, jak Cieślik obściskuje jego żonę w tańcu. Przyjaciel tłumaczy mu, że to nie Damian jest winny tylko Pedro, właściciel szkoły tańca. To on jest źródłem problemów Wojtka! Idąc na zajęcia Szulc szykuje się na ostateczną rozprawę z przystojnym Latynosem. Smolny zastaje w swoim gabinecie zamkniętego Tymona - uwięzili go pracownicy, bo dalej chce powiedzieć właścicielowi gazety o swoim romansie z jego żoną. Na nic zdają się prośby Krzysztofa - kiedy pojawia się Gwiazda, Tymon zaczyna. Ale biznesmen mówi coś, czego nikt się nie spodziewał!
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 19.12.19, 18:36
   2999 (poniedziałek, 30.12.2019)
   Jarogniew i jego matka mają pretensje do Darka, że ingeruje w ich życie - pomaga ojcu chłopca zdobyć prawa rodzicielskie. Żbik otrzymuje z sądu pozew rozwodowy Anety, która bardzo krytycznie i ostro go ocenia. Jakby na pocieszenie o spotkanie prosi go Emilia. Czy w ramionach pięknej bizneswoman Darek znajdzie ukojenie? Kasia z przyjaciółmi przygotowują urodziny Marii. Projektem dekoracji zajmuje się Fabian - kolega Bergówny. Chłopak wyraźnie zabiega o jej względy, co powoduje zazdrość Bruna. Rywalizacja między chłopakami doprowadza do poważnych spięć. Zaaferowany walką Bruno zapomina o kapiącym zaworze z wodą! Klementynka przegląda komentarze pod zdjęciami mamy w Internecie. Chociaż większość jest pozytywna, to jednak Iza bardzo przejmuje się tymi krytycznymi. Żali się Ewie - w ogóle nie powinna była umieszczać swoich zdjęć w sieci! Czy przyjaciółka pozwoli jej się poddać?

   3000 (czwartek, 02.01.2020)
   Kasia, Bruno i Eliza z Jarkiem przychodzą rano na Wspólną dokończyć dekorację sali na urodziny pani Marii. Okazuje się, że cały bar jest zalany! Włodek jest zdecydowany odwołać przyjęcie, ale młodzi nie zamierzają się poddawać. Wzywają posiłki i biorą się ostro do pracy. I całe szczęście, bo na urodzinach Marii zdarzy się coś, co postawi na głowie życie niektórych z nich! Senator Cieślik zostaje posądzony o romans ze swoją asystentką Żanetą! Prasa aż huczy, a Monika wyżywa się na mężu zazdrosna o to, że Damian nie z nią a z Żanetą ma tańczyć na turnieju. Przed rozpoczęciem konkursu Cieślików dopadają dziennikarze! Z senatorskiej pary chcą zrobić miazgę! Damian nie wytrzymuje!

   3001 (poniedziałek, 06.01.2020)
   Jarek postanawia nie szukać więcej pracy - zamierza zarabiać na życie… żonglerką! Elizie wyraźnie nie podoba się ten pomysł. Jednak Jarek jest uparty - zachwyca swoimi sztuczkami przechodniów oraz młodą iluzjonistkę, Emi… Wieczorem Agata przeżywa szok - dowiaduje się, że Norbert jest w afrykańskim szpitalu! Iga jest wyraźnie rozchwiana i znerwicowana po tym co przeżyła. Prosi Roberta o ostatnie spotkanie z aresztowaną siostrą... Michał martwi się o ukochaną i uważa, że powinna wziąć urlop. Prosi, żeby z nim zamieszkała. Czy Iga się na to zdecyduje? Blog Izabeli zyskuje kolejnych fanów. Ale pojawia się też hejt… Gdy Brzozowska przychodzi do pracy - okazuje się, że jedna z młodych trenerek jest pijana. Hanka zostaje zwolniona. Dziewczyna nie chce się z tym pogodzić. Wieczorem nachodzi Izę w domu!

   3002 (wtorek, 07.01.2020)
   Dagmara słyszy od koleżanek, że jej mąż nastawia przeciwko niej wszystkich znajomych. Kobieta jest zdecydowana na rozwód. Tymczasem Przemek odwiedza mamę. Dochodzi do awantury. Natalia nie chce wypuścić syna z domu! Doprowadzona do ostateczności wymierza mu siarczysty policzek! Agata czeka do rana na wiadomości z Liberii. Roztrzęsiona stwierdza, że musi jechać do chorego ukochanego. W końcu dzwoni kolega Norberta i pokazuje Agacie męża leżącego w gorączce pod kroplówką. Dziewczyna zaczyna panikować! Tymczasem sztukmistrz Jarek rozpoczyna współpracę z Emi. Dziewczyna bardzo mu imponuje. Jaro wpada do Żbika z samego rana i błaga o pomoc. Chłopak twierdzi, że mama chce go wywieźć do innego miasta - jak najdalej od jego taty! Darek nie chce się wtrącać… Ale Jarogniewa nie tak łatwo się pozbyć!

   3003 (środa, 08.01.2020)
   Igor ma przeprowadzić wywiad z młodą Chinką - laureatką Konkursu Chopinowskiego. Nowak ma odebrać Lin z lotniska. Niestety, nie udaje mu się dojechać na czas. Kobieta wsiada do taksówki, po czym… zostaje wywieziona za miasto, pobita i okradziona! Igor czuje się za to wszystko odpowiedzialny. Dagmara spotyka się z mężem - chce ustalić sprawę rozwodu. Robi mu wyrzuty, że podburza przeciwko niej przyjaciół. Paweł kaja się i przeprasza. Dagmara jest pozytywnie zaskoczona jego zachowaniem. Tymczasem Przemek rozwożąc pizzę, wpada w sam środek imprezy swojej klasowej paczki. Monika namawia go, żeby został. Do młodego Smolnego zaczyna docierać, co traci. Żbik przychodzi na rozmowę o pracę do wielkiej firmy. Korporacyjna nowomowa i zasady go przytłaczają - ale postanawia walczyć. Emilia przysyła Darkowi obiecane meble. Żbik umawia się z nią - chce podziękować. Kobieta jednak traktuje go bardzo protekcjonalnie - namawia go tylko na kolejne płatne randki z innymi kobietami. Darek jest wściekły!

   3004 (czwartek, 09.01.2020)
   Danka spotyka zapłakaną Majkę - dziewczyna wyznaje, że jest w ciąży. Jest załamana - ale jeszcze bardziej przeraża ją aborcja, o której zdecydowali jej rodzice. Załatwili już nawet klinikę! Co zrobi Zimińska?! Nowak wraca nad ranem - woził pobitą przez taksówkarza Lin z komisariatu do szpitala. Powiadamia o sprawie Sławka i Roberta - ci przesłuchują piękną Chinkę. Niestety, kobieta nie jest w stanie podać rysopisu sprawcy. Policjanci rozkładają ręce - to już kolejne takie zgłoszenie! Igor postanawia rozpocząć dziennikarskie śledztwo. Norbert czuje się już na tyle dobrze, że może rozmawiać z ukochaną i przyjaciółmi. Agata oddycha z ulgą. Tymczasem Eliza szaleje z zazdrości, gdy okazuje się, że Jarek ma współpracownicę, o której jej nie powiedział! Na dodatek młodą i ładną.
   • kropkar Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 02.01.20, 20:50
    ależ knot z tego 3000 odcinka :( te śpiewy i tańce - żenada
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 29.12.19, 16:47
   3005 (poniedziałek, 13.01.2020)
   Rodzice Majki mają pretensje do Zimińskiej - przez nią ich córka waha się, czy dokonać aborcji! Ich rozmowę słyszy Ahmed. Odchodzi kompletnie roztrzęsiony, gdy ojciec Mai mówi mu, że to nie z nim jego córka jest w ciąży! Ahmed przez cały dzień nie odbiera telefonów, a wieczorem Maja czyta w sieci o nastolatku, który popełnił samobójstwo!!! Darek rozpoczyna pracę w "korpo" i od razu stwierdza, że nie jest to miejsce dla niego. Tym bardziej zdecydowany jest być kochankiem Anny, dzięki której ma wrócić do zawodu prawnika… W międzyczasie Żbik pomaga ojcu Jarogniewa, który wybiera się na randkę z Oktawią. Czy dzięki Darkowi Stanisław odzyska miłość sprzed lat? Do klubu przychodzi narzeczony Hanki, która - bojąc się go - spędziła noc u Izy. Mężczyzna szarpie dziewczynę i każe jej wracać do domu. Widząc to, Izabela straszy go policją, a Hani tłumaczy, że nie musi go słuchać… Po tym zajściu na blogu Brzozowskiej pojawia się nowy, ważny temat!

   3006 (środa, 15.01.2020)
   Hanka decyduje, że wyjeżdża z Warszawy - ucieka od partnera-sadysty! Iza popiera ją i przekonuje, że da sobie radę. Po południu w klubie pojawia się narzeczony dziewczyny - przynosi Izie kwiaty i prosi by wpłynęła na zmianę decyzji Hani. Gdy Brzozowska się nie zgadza, mężczyzna… potężnym ciosem powala ją na ziemię!!! Zimińska odwozi Maję do rodziców. Okazuje się, że czeka na nią Ahmed - chłopakowi udaje się porozmawiać z ukochaną i usłyszeć od niej, że go nie zdradziła… Tymczasem Danka przekonuje matkę dziewczyny, że ciąża Majki nie skreśla jej przyszłości! Czy nastolatka ocali swoje dziecko?! Przemek jest załamany - przypadkiem widzi swoją ukochaną z mężem w restauracji! Paweł go zauważa - na jego twarzy pojawia się bezczelny uśmiech. Nastolatek nie ma odwagi podejść do nich… Czy to koniec jego związku z nauczycielką?!

   3007 (czwartek, 16.01.2020)
   Mikołaj, ledwo wprowadził się do mieszkania Marty, od razu pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Rano jest opryskliwy i niezadowolony, że ktoś śmiał go obudzić! Po południu dochodzi do potężnej awantury na temat wychowywania Ksawerego!!! Mikołaj wychodzi, trzaskając drzwiami… Dagmara i Przemek oddalają się od siebie! Młody Smolny jest pewny, że ukochana spotyka się ze swoim byłym! Po południu Paweł przychodzi na budowę do Przemka - wyśmiewa jego szanse u Dagmary. Dochodzi do szarpaniny! Wkurzony Przemek zapisuje się na kurs aktorski - spotyka tam… Monikę! Do Zimińskiej przychodzi mama Ahmeda - jest zła na syna, że złamał zasady ich tradycji, podejmując współżycie przed ślubem. Jednak z troską wypytuje o Majkę - zapewnia, że dobrze życzy młodym… Tymczasem ojciec wyrzuca Maję z domu!
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 02.01.20, 20:30
   3008 (poniedziałek, 20.01.2020)
   Ojciec Elizy zapisał Jarka i jego sceniczną partnerkę na konkurs magii! Emi jest bardzo podekscytowana - od razu zarządza próby. Podczas jednej z nich do domu wraca Eliza i widzi dziewczynę w dość dwuznacznej sytuacji z Jarkiem. Cielecka nie zamierza puścić Emi tego płazem! Darek znowu musi gasić pożar u Jarogniewa. Tym razem chłopiec prosi Żbika, żeby… skłócił jego rodziców! Do Darka dzwoni Emilia i błaga go o spotkanie. Kobieta przychodzi do Żbika zapłakana… Roman i Honorata są przerażeni tym, co dzieje się między Martą i Mikołajem - postanawiają działać. Składają swoim dzieciom niezapowiedzianą wizytę… Tymczasem modne buty Ksawerego zostają docenione w szkole przez starszego kolegę. Antek proponuje młodemu Konarskiemu zamianę - odda mu za nie swoją amerykańską czapkę!

   3009 (wtorek, 21.01.2020)
   Dziś odbywa się finał konkursu magii. Emi jest przekonana, że razem z Jarkiem zdobędą pierwszą nagrodę. Przed wyjściem na scenę Berg jest bardzo zdenerwowany - Emi go wspiera… całując w usta! Występ robi na publiczności ogromne wrażenie. Szczególnie sztuczka ze zniknięciem Emi! Nawet Jarek jest zaskoczony. Naczelny naciska Igora w sprawie artykułu o mafii taksówkarskiej, ale Robert tłumaczy Nowakowi, że taka publikacja bardzo zaszkodzi śledztwu. Tymczasem ojciec Igora, który miał zebrać informacje wśród kolegów taksówkarzy, nie odzywa się. Nowak zaczyna podejrzewać, że jego ojciec może mieć coś na sumieniu. Jarogniew nie może znieść tego, że jego odzyskany tata zaczął go wychowywać! Darek tłumaczy mu, że tak też wygląda miłość. Żbik spotyka się z Emilią. Oddaje jej pieniądze, które kobieta wczoraj u niego zostawiła i oświadcza, że nie chce jej znać!

   3010 (środa, 22.01.2020)
   Ojciec Igora ma dzisiaj spotkać się z informatorem w sprawie mafii taksówkarskiej - Nowak z niecierpliwością czeka na informacje. Niestety okazuje się, że to pułapka - Leszek zostaje brutalnie pobity! Jarek jest załamany po zniknięciu Emi - chce wyrzucić wszystkie swoje rekwizyty i sceniczne stroje! Eliza próbuje wspierać ukochanego. Wymyśla ze swoim ojcem sprytny plan. Tymczasem Norbert zostaje porwany przez afrykańskich terrorystów!!! Iza zostaje zaproszona na galę "Vlog roku". Na uroczystości spotyka… Jerzego! Dudek jest w dość słabej formie psychicznej… A Brzozowska wprost przeciwnie - dostaje specjalne wyróżnienie i jest adorowana przez organizatora gali!

   3011 (czwartek, 23.01.2020)
   Igor opowiada Robertowi i Idze co spotkało jego ojca. Nowak oświadcza, że nie odpuści brutalnym bandytom. Widząc bezradność policji, decyduje się sam wniknąć do taksówkarskiej mafii! Tylko co na to Elżbieta?! Majka zwierza się Ahmedowi, że boi się macierzyństwa. Chłopak stara się wspierać ukochaną… Tymczasem rodzice młodych są na rozmowie u Danki. Ojciec Majki jest wściekły - pozwala sobie na rasistowskie uwagi do matki Ahmeda! Próbuje też zastraszyć Zimińską! Agata jest rozdygotana - musi jechać do Afryki ratować Norberta! Przyjaciele próbują ją powstrzymać, ale dziewczyna jest bardzo zdeterminowana. Bruno ukradkiem chowa jej paszport… Tymczasem z Afryki cały czas przychodzą niepokojące wieści.
  • kropkar Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 13.01.20, 20:55
   okropna jest ta nowa piosenka - głosuję za zmianą/ powrotem
   • chantal10 Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 14.01.20, 08:26
    A to jest jakaś nowa ?
    • moniq_c Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 16.01.20, 16:12
     jest - te stadne jęki które nagrali podczas 3000 odcinka.
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 24.01.20, 19:01
   3012 (poniedziałek, 27.01.2020)
   Igor okłamuje Elżbietę, że wyjeżdża w delegację. W rzeczywistości ma zostać w Warszawie i przygotować się do wniknięcia w taksówkarską mafię. Od Roberta i Igi otrzymuje fałszywe dokumenty i telefon z lokalizatorem. Policjanci ostrzegają go, że podejmuje ogromne ryzyko. Po tym, jak dostał w twarz, Przemek odmawia kontaktu z matką. Smolny prosi o rozmowę… Dagmarę! Młoda nauczycielka zgadza się pomóc. Postanawiają wziąć Przemka z zaskoczenia! Czy fortel się uda? Agata jest wściekła - nie może znaleźć swojego paszportu! Przyjaciele odradzają jej wyjazd do Afryki - jedynym, który tego nie robi jest Bruno. Niespodziewanie, wyciąga paszport Agaty i oświadcza, że… leci z nią!

   3013 (wtorek, 28.01.2020)
   Dagmara spotyka się z mężem i jego prawnikiem w sprawie rozwodu - Przemek zostaje wyproszony. Niespodziewanie Paweł oświadcza, że nie da żonie rozwodu! Wierzy, że między nimi wszystko da się naprawić. Przemek podsłuchuje całą rozmowę. Wpada do pokoju i bije Pawła w twarz!!! Bednarczuk nie może znieść, że Danka toleruje w szkole dziewczynę w ciąży! Polonistka na każdym kroku stara się dokuczyć Majce i Ahmedowi. Nie powstrzymuje się nawet od rasistowskich komentarzy! Tymczasem do Zimińskiej przychodzi ojciec Majki - tym razem chce, żeby Danka namówiła jego córkę na wzięcie ślubu! Tokarski namawia Izę na napisanie poradnika dla kobiet. Wydawca jest pewien, że to będzie hit! Brzozowska ma opory - nigdy nie pisała książek. Tokarski namawia ją na spotkanie z uznanym pisarzem, który jej pomoże. Na miejscu okazuje się, że tym pisarzem jest… były mąż Izy!

   3014 (środa, 29.01.2020)
   Filip ma pretensje do Marty, że wspólnie z Mikołajem rozpuszczają ich syna. Uważa, że chłopiec nie powinien dostawać takich drogich prezentów. Dochodzi do awantury! Tymczasem Ksawery decyduje, że odda koledze czapkę i odzyska swoje nowe buty. Umawia się z Antkiem na wymianę. Ordynator Kleczewska jest bardzo zaniepokojona nieustanną wojną między Adamskim i Ostrowskim. Arek zaczyna mieć dość tego, że kolega - którego przecież uczył fachu - podważa jego decyzje i diagnozy. Zwierza się Kamilowi, że myśli o odejściu z oddziału! Dudek przychodzi do wydawnictwa, żeby zrezygnować z pisania poradnika Izy. Jednak zmienia zdanie, kiedy słyszy obietnicę wydawcy, że po zakończeniu współpracy z Brzozowską, ten zajmie się powieścią Dudka. Jerzy jest bardzo zadowolony - tylko jak przekonać teraz do wspólnej pracy Izę?!

   3015 (czwartek, 30.01.2020)
   Młody Konarski nie może odzyskać swoich butów - czapka, na którą je wymienił… znikła! Jacek, przyjaciel Ksawerego, oskarża Antka, że ją ukradł - żeby nie oddawać butów. Gdy Marta przychodzi do dyrektorki, Antek prowadzi kobiety prosto do szafki Jacka - tam znajdują buty Ksawerego! Jacek jest złodziejem?! Kleczewska jest bardzo wzburzona, gdy słyszy, że Arek postanowił odejść z pracy. Kiedy opadają emocje, ordynatorka zaprasza Ostrowskiego na drinka. W pubie próbuje przekonać go do zmiany decyzji, właściwie chce go przekupić - para bardzo dobrze się ze sobą czuje. Przypadkiem widzi to Adamski! Barbara chcąc zemścić się na Żbiku - zleca mu "syzyfową" pracę z terminem do jutra. Darek rozgrywa sprawę w iście mistrzowskim stylu! Po południu do Żbika przychodzi Emilia. Ten czeka na nią z obiadem i… Jarogniewem, który niespodziewanie ma u niego nocować. Niespodziewanie, towarzystwo chłopca prowokuje wszystkich do szczerych rozmów.

   3016 (poniedziałek, 03.02.2020)
   Igor jeździ taryfą jako "wolny strzelec", stara się o spotkanie z szefem podejrzanej korporacji. Ale wciąż daleki jest od wniknięcia do taksówkarskiej mafii… Tymczasem Elżbieta cały dzień próbuje się dodzwonić do Igora - martwi ją stan zdrowia Julki, która zasłabła w szkole! Co na to Nowak - czy zrezygnuje ze śledztwa?! Po wyjeździe Agaty i Bruna do Liberii okazuje się, że potrzebują dużo więcej pieniędzy niż wzięli. Przyjaciele chcą im wysłać wszystkie swoje oszczędności, jednak to wciąż za mało. Eliza namawia Jarka, żeby zrobił urodzinowy pokaz magii i zarobił brakującą kwotę na poszukiwania Norberta. Czy Jarek przełamie się i wróci do zawodu magika?! Ewa zaczyna przyzwyczajać się do wizji posiadania męża tylko dla siebie. Ostrowskiego natomiast nagle dopadają wątpliwości, czy zrezygnować z pracy - zwłaszcza po tym, co powiedziała mu ordynator Kleczewska. Tymczasem pełen podejrzeń Adamski obserwuje relację Ostrowskiego i pani ordynator.

   3017 (środa, 05.02.2020)
   Starsi koledzy urywają się z lekcji i zabierają Ksawerego na burgery. Antek - widząc, że Konarski nie ma kasy - stawia mu fast fooda. Ale oznajmia, że jutro funduje Ksawery… W domu chłopak próbuje negocjować z Martą podwyżkę kieszonkowego. Widząc opór mamy, wykrada jej z portfela 50 złotych! Szef korporacji wzywa pilnie Darka. Dawid żałuje, że kolega, który tak mu pomógł zostanie wylany. Tymczasem Żbik… awansuje! Po południu Darek spotyka się z Anetą na rozprawie rozwodowej. Między małżonkami dochodzi do bardzo emocjonalnej sprzeczki. Przerywa ją sędzina decydując, że… nie da im rozwodu! Ewa ogląda dom, który chciałaby kupić dla siebie i męża - wyobraża sobie, że tam mile spędzą emeryturę. Tymczasem w szpitalu okazuje się, że to zespołowi Ostrowskiego przyznano grant. Były ordynator decyduje się… pozostać na oddziale! Co na to Ewa?

   3018 (czwartek, 06.02.2020)
   Monika zabiera Przemka na casting do serialu. Para bardzo podoba się reżyserowi - zaprasza oboje na jutrzejsze zdjęcia próbne. Kiedy młody Smolny wraca do domu, dowiaduje się że Dagmara… dogadała się z mężem! Chłopak jest wściekły!! Ksawery znowu ucieka z lekcji. Tym razem starsi kumple zabierają go do sklepu na wyprzedaże. Konarskiemu bardzo podoba się koszulka - ale nie stać go na nią. Niespodziewanie, po wyjściu ze sklepu, dostaje ją od Antka! Nie wie, że kolega ma plan wciągnięcia go w niezłe bagno. Darek proponuje Emilii, żeby z nim zamieszkała. Ta pyta, czy Żbik wyczyścił już wszystkie relacje z innymi kobietami. Do Darka wpada Jarogniew - chłopak ma kolejny poważny problem: zakochał się!

   3019 (poniedziałek, 10.02.2020)
   Ostro przepytywana przez Bednarczuk Majka słabnie na lekcji. Cała klasa wychodzi z ciężarną koleżanką, nie bacząc na protesty nauczycielki. Wkurzona Bednarczuk wpada do Zimińskiej - żąda wyrzucenia Majki ze szkoły. Co zrobi Danka?! Igor rozpoczyna pracę w korporacji taksówkarskiej. Sprytnymi posunięciami powoli zyskuje zaufanie taksówkarzy-bandytów. Tymczasem Julka znowu źle się czuje. Wieczorem sytuacja staje się dramatyczna! Przemek nie może pogodzić się z tym, że Dagmara za jego plecami podpisała ugodę z mężem. Kobieta obawia się, czy jej związek z młodym Smolnym przetrwa. Tymczasem Przemek idzie z Moniką na zdjęcia próbne do serialu - dostają propozycję zagrania głównej pary!

   3020 (wtorek, 11.02.2020)
   Elżbieta wpada do Naczelnego i żąda natychmiastowego kontaktu z Igorem - musi go jak najszybciej powiadomić, że jego córka jest w szpitalu! Tymczasem taksówkarze-bandyci zabierają Nowaka na akcję. Biją i okradają Azjatę, który zamówił kurs spod lotniska! Klasa Majki postanawia wesprzeć ciężarną koleżankę w nauce. Ahmed jest wdzięczny kolegom, a Zimińska bardzo dumna ze swoich wychowanków. Po południu do Ahmeda przychodzi ojciec Majki - godzi się z Irańczykiem i nalega, żeby oświadczył się jego córce. Naciska, by zrobił to jak najszybciej! Jerzy spotyka się z Izą, aby omówić warunki współpracy nad jej poradnikiem. Brzozowska jest bardzo twarda dla swojego byłego - to ona będzie szefem i już! Jerzy buntuje się i wychodzi. Ale wizyta u wydawcy uczy go pokory.

   3021 (środa, 12.02.2020)
   Igor wymyka się ze szpitala - zatrzymuje go Elżbieta. Nie mieści jej się w głowie, że może być coś ważniejszego od chorego dziecka! Nowak uspokaja ukochaną - potrzebuje tylko paru godzin… Niestety, podczas akcji, w której ma okraść pasażera Azjatę, zostaje zdemaskowany! Na dodatek klient… umiera!!! Majka jest wściekła - dowiaduje się, że to jej ojciec przymusił Ahmeda do romantycznych oświadczyn. Oznajmia ukochanemu, że żadnego ślubu ani wesela nie chce! Nagle p
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 09.02.20, 11:05
   3021 (środa, 12.02.2020)
   Igor wymyka się ze szpitala - zatrzymuje go Elżbieta. Nie mieści jej się w głowie, że może być coś ważniejszego od chorego dziecka! Nowak uspokaja ukochaną - potrzebuje tylko paru godzin… Niestety, podczas akcji, w której ma okraść pasażera Azjatę, zostaje zdemaskowany! Na dodatek klient… umiera!!! Majka jest wściekła - dowiaduje się, że to jej ojciec przymusił Ahmeda do romantycznych oświadczyn. Oznajmia ukochanemu, że żadnego ślubu ani wesela nie chce! Nagle pod wpływem emocji traci przytomność. Darek dowiaduje się, że rozpatrzenie jego dowołania w Okręgowej Radzie Adwokackiej zostało odroczone o kolejny miesiąc. Wściekły Żbik spotyka się z Anną - żąda wyjaśnień! Kobieta wyraźnie daje mu do zrozumienia, że to ona tu rządzi. Czy Darek wytrzyma kolejne poniżenie?!

   3022 (czwartek, 13.02.2020)
   Trwają poszukiwania Igora - Robert i Iga są bezradni. Nagle policja znajduje w lesie świeżo wykopany grób! Chora Julka dopytuje się o tatę, a załamana Elżbieta dowiaduje się, że cały czas była oszukiwana przez ukochanego… Czy Igor żyje?! Jarek wścieka się na Kaśkę - jest zły, że siostra nie może wybrać pomiędzy Brunem a Fabianem i tym samym wodzi obydwu za nos. Po południu, na kinderbalu - zamiast asystentki Berga - pojawia się… Emi! Przyznaje się Jarkowi, że musiała go okraść i zniknąć, bo… się w nim zakochała! Ksawery okłamuje Romana - wmawia dziadkowi, że potrzebuje 400 zł. na opłacenie wycieczki. Kiedy dostaje pieniądze, zanosi je Antkowi. Ten ma dla niego następny challenge - tym razem Ksawery musi ukraść ze sklepu koszulkę!

   3023 (poniedziałek, 17.02.2020)
   Bruno i Agata dzwonią z Afryki - wciąż nie wpadli na trop Norberta… Tymczasem do Jarka przychodzi Emi! Oddaje Bergowi ukradzione pieniądze, a ich pełna emocji rozmowa kończy się… namiętnym pocałunkiem! Darek z Anetą są zaskoczeni - psycholog niespodziewanie stwierdza, ze ich małżeństwo da się uratować! I taką opinię zamierza przekazać sądowi… Darek wraca do domu kompletnie rozbity - uczciwie wyznaje Emilii, że czeka go terapia z prawie byłą żoną. Jak zareaguje na to jego nowa miłość?! Marta dowiaduje się, że Ksawery kłamał - Roman nie kupił mu żadnej koszulki! Chłopak wyciągnął od dziadka 400 złotych. Po awanturze młody Konarski prosi Antka, żeby pożyczył mu tę sumę, bo musi ją oddać. "Przyjaciel" chętnie to robi i oznajmia, że… teraz Ksawery wisi mu już 1000 złotych!

   3024 (wtorek, 18.02.2020)
   Przetrzymywany przez bandytów Igor błaga jednego z nich, żeby dowiedział się, co z Julką. Tadek w końcu się zgadza i jedzie do szpitala. Tam zostaje schwytany przez ojca Igora! Leszek jest bardzo zdeterminowany - proponuje szefowi gangsterskiej mafii taksówkarskiej wymianę: Igor za Tadka! Dagmara chce poprosić męża, żeby wycofał oskarżenie wobec Przemka. Młody Smolny się nie zgadza - chce to załatwić sam. Kiedy spotyka się z Pawłem, ten oznajmia, że już wycofał sprawę z sądu. Zrobił to na prośbę… Dagmary! Przemka trafia szlag. Jerzy wściekły - wydawca opóźnia wydanie jego powieści. Na dodatek Tokarskiego obchodzi tylko jedno: jak zdobyć Izę! Wkurzony Dudek złośliwie podpowiada mu receptę - musi zabrać Izę na wieś, ona uwielbia swojskie klimat.

   3025 (środa, 19.02.2020)
   Zbliża się termin wymiany: więziony przez taksówkarzy-bandytów Igor za Tadka, przetrzymywanego przez ojca Igora. Taksówkarz ostrzega Leszka, że zostanie oszukany i nie odzyska syna. I ma rację - Igor słyszy, że po wymianie on i ojciec mają zginąć!!! Jak się skończy ta dramatyczna historia?! Na Wspólną wprowadzają się nowi mieszkańcy - rodzina z Ukrainy z 8-letnim dzieckiem. Wszyscy starają się pomóc sympatycznym cudzoziemcom - z wyjątkiem Moniki! Ta oskarża synka ukraińskich emigrantów o kradzież! Przemek przeprasza Dagmarę za wczorajszą awanturę. Informuje ukochaną, że dziś zaczyna zdjęcia do filmu. Daga postanawia zrobić mu niespodziankę - niespodziewanie pojawia się na planie zdjęciowym. Tam widzi, jak młody Smolny… całuje się z Moniką!

   3026 (czwartek, 20.02.2020)
   Zawstydzona Monika oddaje Tani zabawkę jej syna, Jurija. Przeprasza, że posądziła go o kradzież. Chcąc zatrzeć złe wrażenie, senatorowa proponuje Ukraince pracę… sprzątaczki! Dumna Tania jest coraz bardziej wściekła. Darek rozpoczyna terapię małżeńską z Anetą. Podczas rozmów z psychologiem dowiadują się coraz więcej o sobie i uczuciu, które ich łączyło. Po powrocie do domu Żbik już dużo mniej chętnie zdaje relację Emilii. Tymczasem Jarogniew walczy o swoją ukochaną - na pięści! Po kłótni z Dagmarą Przemek budzi się w pokoju Kuby - ten gorąco go namawia, żeby młody Smolny walczył o swoją ukochaną! Tymczasem Dagmarę niespodziewanie odwiedza Monika. Dziewczyna jest bardzo zaskoczona, widząc w mieszkaniu męża polonistki.
   • moniq_c Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 11.02.20, 13:57
    czy was tez tak wkurza ta niedorobiona para polonistka+młody Smolny? wątek moim zdaniem totalnie się nie udał, oni do siebie niestety nie pasują, nie ma chemii, on wygląda przy niej jak wyrośnięty synuś - i przez to ten sztucznie ciągnięty temat aż razi po oczach.
    A wymowa tego chłopaka , to cedzenie przez zęby - to już kolejny koszmar!
    jak oni mogą tak nam wmawiać, ze nawet w serialu ma dar i talent aktorski jak on zdania wypowiedziec normalnie nie umie...
    • iza232 Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 19.02.20, 17:55
     Oni nie, ale za to wkurza mnie piskliwa, sepleniąca loczkowa Beatka. Jak ją widzę na ekranie, to wyłączam fonię. Wkurza mnie też zmanierowana, apodyktyczna pani senatorów, która wszystkich traktuje z góry.
     • kanna Re: Na Wspólnej - sezon 2019/2020 20.02.20, 10:27
      Beatka wkurza najbardziej.

      Ale dzieciak grający młodego Smolnego nie ma talentu za grosz i ma tylko dwie miny, których używa zamienne - dlatego ciężko się go ogląda :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka